Na drugie zgrupowanie do Turcji

Redakcja

Źródło: legia.com

09-12-2011 / 12:27

(akt. 12-12-2018 / 12:39)

Znamy termin drugiego zimowego zgrupowania Legii. Podopieczni Macieja Skorży będą trenowali w tureckiej Antalyi w dniach 23 stycznia – 4 lutego.

Piłkarze zamieszkają w hotelu Miracle położonym w kurorcie nad Morzem Śródziemnym. Zawodnicy z Łazienkowskiej będą mieli do dyspozycji trzy boiska treningowe. Prawdopodobnie podczas obozu rozegrają cztery sparingi. Przypomnijmy, że na pierwszy obóz legioniści wyjadą na Cypr. W Ayia Napie podopieczni Macieja Skorży będą przebywali w dniach 8-21 stycznia.

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Nadarza się świetna okazja na zdominowanie ligi na długie lata. Wystarczy tylko, że zostaną podjęte rozsądne decyzje "na górze". Trzeba zachować obecny skład, dokupić 2 zawodników którzy z miejsca mogliby wzmocnić pierwszy skład. W ten sposób powinniśmy skutecznie powalczyć na wiosnę o mistrzostwo. Może to zabrzmi jak bluźnierstwo, ale z LE lepiej jakbyśmy odpadli już po pierwszym dwumeczu, szkoda sił na tę ligę, wiadomo że wiele tam nie zawojujemy, a siły będą tracone. Już teraz przez mecze w pucharach trafiły się porażki z Polonią i Śląskiem. Gdy już zdobędziemy mistrzostwo, wypadałoby znowu dokupić jakiegoś konkretnego zawodnika, wtedy przy dobrym przygotowaniu drużyny, może udałoby się skutecznie powalczyć o wymarzoną LM. Pieniądze uzyskane już za sam awans zrekompensowałyby wspomniane wcześniej transfery, a na pewno sporo kasy za prawa telewizyjne, bilety, pamiątki, zdobyte punkty jeszcze by wpadło. Solidny skład zapewniłby nam skuteczną walkę o tytuły w przyszłych latach, zwłaszcza że mamy najlepszą młodzież w Polsce. Trzeba koniecznie wykorzystać słabość Wisły i Lecha w tym sezonie, skutecznie grać do końca rundy wiosennej i zdobyć te upragnione mistrzostwo. Wiem, że łatwo tak pisać, ale liczę że Walter pomyśli i nie pozwoli na sprzedaż jakiegokolwiek z podstawowych zawodników a do tego dołoży jeszcze trochę pieniędzy.
Z Legijnym pozdrowieniem