Reklama HEG

Nabory do szkoły tenisa na sezon 2017/2018

Marcin Szymczyk

Źródło: legiatenis.com

10-09-2017 / 20:57

(akt. 12-12-2018 / 22:33)

W związku ze zmianami, jakie pod koniec sierpnia zaszły w działalności Akademii Tenisowej Legii Warszawa, zajęcia od tego sezonu odbywają się na terenie całej Warszawy.

Akademia Tenisowa Legii Warszawa zrzesza ponad 360 osób, z czego około 250 to dzieci szkolone wg. naszego autorskiego programu Legia Tennis Schools, który został dwukrotnie wyróżniony przez Polski Związek Tenisowy, jako najlepszy w Polsce w plebiscycie „Klub Roku” (w 2015 roku oraz 2016 roku). Aktualnie nasza kadra trenerska to ponad 20 trenerów i instruktorów tenisa, byłych zawodników i reprezentantów Polski, którzy odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Główną siedzibą dla działalności sekcji w tym sezonie będą korty Warszawianki, które posiadają niesamowicie bogatą infrastrukturę i znajdują się w centrum Warszawy. Kolejnym ośrodkiem, z którym podjęta została współpraca, posiadającym jedną z najnowocześniejszych hal w stolicy, na której odbywać się będą zajęcia dla najmłodszych, jest Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Aktualnie trwają nabory i formują się grupy treningowe. Zapraszamy na zajęcia zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Sekcja prowadzi szkolenie na każdym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Grupy dopasowane są pod względem wieku i umiejętności. Wszystkie treningi prowadzone są przez stałą i znaną Państwu kadrę trenerską Akademii Tenisowej Legii Warszawa, 6 dni w tygodniu w grupach oraz indywidualnie.


Poniżej przedstawiamy mapę Warszawy z lokalizacjami, w których prowadzone są treningi oraz informację dotyczącą rodzaju zajęć w poszczególnych lokalizacjach. Szczegółowe opisy każdej z lokalizacji znajdziecie Państwo w zakładce FILIE.

Fundacja Warsaw Sports Group jest jedynym podmiotem od lat ściśle współpracującym z Legią Warszawa w zakresie prowadzenia sekcji tenisa. Legitymując się umową sekcyjną, posiadamy wyłączność na szkolenie w ramach Legia Tennis Schools oraz Akademii Tenisowej Legii Warszawa.


Kontynuując dotychczasową działalność sekcja zaprasza na treningi:


- Legia Tennis Schools - które dedykowane są dzieciom do lat 10, są wspaniałą formą treningu tenisa i rozwijają sensorykę najmłodszych dzieci.


- Szkolenia zawodniczego - dla najzdolniejszych tenisistów młodego pokolenia, które ma na celu podnosić ich umiejętności, doskonalić technikę i wprowadzać w świat profesjonalnego tenisa.


- Szkolenia amatorskiego - zarówno dla młodzieży jak i dorosłych, które dają możliwość rozwijania umiejętności tenisowych w atmosferze, której towarzyszy zabawa i radość z gry na korcie.


- Akademii Treningu Motorycznego - które stanowią podstawę bezpiecznego treningu danej dyscypliny sportowej, a także pomagają w osiąganiu w niej lepszych wyników.


Formularz kontaktowy na oficjalnej stronie sekcji legiatenis.com

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~ja
  • 0 / 0
Coś wam nie wyszła ta mapka.
Przecież WUM (Trojdena) jest na Ochocie, a nie na Woli, a Biały Kamień na Mokotowie, a nie w Śródmieściu.
Zresztą oba te miejsca dzieli 1 km, a według mapki pół Warszawy.
Ludzie.