Najnowszy "Przewodnik kibica" już w sprzedaży

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

12-02-2018 / 15:29

(akt. 12-12-2018 / 20:43)

Kto zapewni sobie utrzymanie w Ekstraklasie? Mistrzostwo Polski dla Górnika, Legii, Lecha, a może dla kogoś innego? Który zespół awansuje do Ekstraklasy? Te i wiele innych pytań pada coraz częściej na starcie rundy wiosennej. Przewodnik Kibica, który jest jedynym taktyczno-statystycznym kompendium wiedzy na naszym rynku wydawniczym, pomoże w odpowiedzi na te pytania.

Świetna postawa Górnika Zabrze, "głośne nazwiska" w Legii, roszady na ławkach trenerskich - autorzy "Przewodnika Kibica" niczego nie ominą. Obszerne teksty taktyczne przygotowane przez specjalistów, na co dzień zajmujących się zawodowo analizą piłkarską, aktualne kadry zespołów, ciekawe wywiady i niezliczona ilość statystyk - to wszystko znajdziecie w najnowszym, piątym już wydaniu "Przewodniku Kibica" przygotowanym przez zespół EkstraStats.


Wydanie wiosenne z wielu powodów będzie wyjątkowe i zadowoli nie tylko kibiców Ekstraklasy. Po raz pierwszy na łamach "Przewodnika Kibica" zagoszczą zespoły I ligi, dzięki czemu magazyn będzie miał ponad 150 stron. Taki format powinien zadowolić każdego kibica piłki nożnej w Polsce.


Uważamy, że znaleźliśmy najlepszy sposób, aby tego typu wydawnictwo było jak najdłużej aktualne i pomocne dla czytelników. Wersja elektroniczna w dniu wznowienia rozgrywek Ekstraklasy da kibicom ogromną dawkę wiedzy, a po zamknięciu okna transferowego zaktualizujemy wszystkie informacje i oddamy w ręce kibiców wydanie papierowe wydrukowane na najwyższej jakości papierze kredowym w atrakcyjnej szacie graficznej - mówi Mateusz Januszewski, redaktor naczelny wydania.


Więcej informacji o magazynie znaleźć można na stronie www.przewodnikkibica.pl.


"Przewodnik Kibica" można nabyć w sklepie internetowym: sklep.przewodnikkibica.pl, a jego cena obejmuje wersję elektroniczną oraz wydanie papierowe.


Serwis Legia.Net jest partnerem najnowszego wydania "Przewodnika Kibica".

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Czy można kupić gdzieś w kiosku czy tylko przez stronę?
~ES
  • 1 / 0
Tylko przez stronę, ale można wybrać odbiór osobisty.
~tmk
  • 1 / 0
Zarejestrowane na ekstrastats, chyba chcą wreszcie spieniężyć swoje ciekawostki ;)
Domyślny awatar Starszy sierżant
  • 0 / 0
Ogólnie ględzenie o tym co wszyscy wiemy, tylko podane w ładnym opakowaniu.
Skarby kibica wydawane przez Piłkę Nożną, to było to... :)
Starszy szeregowy
  • 1 / 0
patron medialny sport.pl to chyba do wybiórczej należy.
Ktoś to kiedyś czytał? Warte zachodu?
~tom1916
  • 0 / 0
Tak, dużo merytorycznych tekstów o grze zespołów i fajne charakterystyki piłkarzy plus statystyki (jeżeli kogoś interesują).