Niedzielny rozruch

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

30-06-2013 / 17:05

(akt. 14-12-2018 / 02:45)

Niedzielny trening piłkarzy Legii był krótki – trwał przez godzinę. Był to typowy, pomeczowy rozruch. Zawodnicy przede wszystkim biegali. Zabrakło kontuzjowanego Mateusza Długołęckiego, który naciągnął mięsień dwugłowy i do treningów wróci pod koniec zgrupowania. Ćwiczenia wznowili niedysponowani ostatnio Raul Bravo, Jakub Kosecki i Michał Kopczyński. Z Wojciechem Frukaczem pracowali Michał Efir i Aleksander Wandzel, a ćwiczenia Ivicy Vrdoljakovi odbywały się pod nadzorem Pawła Bambera.

Po  pierwszej serii biegów piłkarze podzielili się na cztery grupy i zaczęli grać w „dziada”. Znowu najwięcej emocji było w grupie, gdzie był Miroslav Radović. Serb walczył jak lew o dosłownie każdą piłkę.


Ostatnią częścią zajęć były ponowne biegi - tym razem w szybszym tempie. W tym czasie, trenerzy Jan Urban i Jacek Magiera szykowali już boisko na konfrontacje z sztabu szkoleniowo-medycznego z dziennikarzami.


Piłkarze Legii mają w niedzielę wolne popołudnie. Na poniedziałek zaplanowano dwa treningi – o 10. i 17.

Komentarze (5)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Starszy szeregowy
  • 0 / 0
mozna chyba juz powiedziec ze junior bedzie z nami :-) moze jeszcze jednen napastnik i bedzie gitara... tak czy inaczej teraz Urban i sztab musza w szybkim tempie ustabilizowac pierwsza 11 i zgrywac chlopakow bo jest duzo nowych twarzy a to jest podstawa zeby sie rozumieli...trzymam kciuki i zycze wszytskim LM.
~Legia Fan
  • 0 / 0
2 sprawy rzucają się w oczy:
1. Kuciak sprawia wrażenie jakby przywłaszczył sobie kilogramy, które zrzucił Radovic...
2. Kuciak i Skaba zawsze biegają razem, a Berezovski trzyma się z boku.
Major
  • 0 / 0
Kuciak ewidentnie założył jakieś dodatkowe ciuchy pod spód - widać to po jakimś grubym kołnierzu, którego nie ma Skaba, a także jakieś spodenki przebijają się przez nogawki jego dresu. Co do trzymania się razem to nawet na wielu zdjęciach ze zgrupowań widać jak obydwaj bramkarze spędzają ze sobą czas.
~KunG
  • 0 / 0
Suler śnadanie sobie upolował.
~spoko
  • 0 / 0
gdzie tam to jego zwierzątko ;)