Logo Legia.Net

Nieudane transfery?

Redakcja

Źródło:

30-06-2000 / 23:59

(akt. 19-12-2018 / 13:05)

Od niedzieli piłkarze Legii przebywają na zgrupowaniuw Straszęcinie. Na obóz trener Smuda zabrał tylko dwóchnowych zawodników: Brazylijczyka Ricardo Baiaderi oraz UkraińcaWładimira Jaruszczuka. Ten pierwszy strzelił w dwóchsparingach cztery gole i może liczyć, że jeszcze zostaniepoddany sprawdzianom. Ukrainiec raczej powinien już szykować siędo powrotu.
Z Legii odeszło więcej zawodników, niż przyszło. Do Straszęcinanie pojechali Jacek Bednarz, Paweł Skrzypek, Piotr Mosór,Sergiusz Wiechowski, Jacek Magiera, Sławomir Rutka, SebastianNowak i Maciej Janiak. Czterech pierwszych przeszło do PogoniSzczecin. Trzech następnych trenuje w Warszawie z LucjanemBrychczym i szuka innego klubu, bo Smuda oświadczył, że ichnie potrzebuje. Natomiast Janiak sprawdzany jest w śląsku Wrocław.
Ważą się losy Bartosza Karwana. Skończył mu się kontrakt iw tej chwili prowadzi rozmowy. Podobnie ma się sprawa z Sokołowskim.W tych dniach dołączyć do zespołu miał czołowy strzelecdrugiej ligi Sławomir Nazaruk, ale nie przyjedzie na zgrupowanie,bo wybrał wrocławski śląsk. To nie pierwsza ostatnio wpadkatransferowa działaczy Legii. Przydałby się w tym klubie menedżerz prawdziwego zdarzenia. Próbował nim być Janusz Olędzki, alenajpierw na niezbyt wiele mu pozwalano, aż wreszcie pozbyto sięgo.
Trener Smuda od kilku tygodni mówi, że interesuje gosprowadzenie do klubu Cezarego Kucharskiego. Ale na tym kończąsię działania warszawskiego klubu.Jedynymi zakupami, którychLegia dokonała, to pozyskanie na stałe do drużyny PawłaWojtali, Rafała Siadaczki i Mariusza Piekarskiego, którzy występowaliw drużynie z Łazienkowskiej na zasadzie wypożyczenia. Wojtala,a także Tomasz Łapiński nie pojechali na zgrupowanie, bo w tejchwili przechodzą rehabilitację po operacjach. [źródło:Super Express]

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094