Nieznani Sprawcy: Budzimy się!

Maciej Ziółkowski

Źródło: Nieznani Sprawcy

03-10-2022 / 20:30

(akt. 03-10-2022 / 20:42)

Grupa kibiców Legii Warszawa, odpowiadająca m.in. za oprawy meczowe, opublikowała komunikat przed nadchodzącym spotkaniem z Wartą Poznań (8.10, godz. 17:30) w 12. kolejce PKO Ekstraklasy.

KOMUNIKAT NIEZNANYCH SPRAWCÓW:

"Drodzy Kibice! Niby dopiero październik. Do końca roku jeszcze hohoho. Nasze głowy są przyzwyczajone do tego, że z reguły 22 grudnia jedziemy do Lubina i potrzeba kupować rakiety śnieżne, albo gramy u siebie z Piastem, wiszą nam sople z nosa i trzeba prasować kalesony przed meczem. Nie tym razem. Jako że kadra Pawła Janasa zimą rusza na mistrzostwa świata, to runda kończy się dużo szybciej. Przerwa będzie długa i zatęsknimy za meczami jak za słonecznym patrolem w Polsacie. Zostały nam trzy mecze w Warszawie w tej rundzie. Mało. Bardzo mało. Dlatego nie odpuszczamy nawet na chwilę.

Każdy mecz traktujemy priorytetowo. Każdy mecz ma być świętem, jak wszystkie poprzednie w tej rundzie. Mamy się bawić, mobilizować i dalej robić to, co robimy. Już w sobotę mecz z Wartą Poznań. Gdybyśmy byli kibicami jakiegoś innego klubu, lub pracowali w dziale marketingu innego klubu, z pewnością zapraszali byśmy Was na ten mecz hasłem w stylu – Legia warta poświęcenia, albo Legia warta kompletu. Ta jakże zabawna gra słów miałaby skusić Was do przyjścia na mecz. Dramat. Całe szczęście jesteśmy kibicami Legii. Dlatego oszczędzimy sobie takich sloganów jak po przeczytaniu poradnika młodego marketingowca.

Ale nie oszczędzimy sobie namawiania Was do przyjścia na kolejny mecz i bycia częścią tego, co robimy w tej rundzie. Pisaliśmy o tym, ale napiszemy znowu. Jesteśmy jednym z ostatnich stadionów w Polsce, który niezależnie od przeciwnika żyje i ma się świetnie. Frekwencja jest dużo lepsza niż była, co przy ogólnopolskiej tendencji do gówna i degrengolady bardzo cieszy. Legia na to zasługuje. Dlatego wszyscy widzimy się na meczu z Wartą Poznań. Utrzymajmy trend, który wyznaczyliśmy na początku sezonu. Róbmy swoje. Z uśmiechem na ustach przychodźmy na mecze i zostawiajmy tam serce. Budzimy się! Zaczynamy nakręcanie się na ten mecz. Fan kluby, kibice z całej Polski i nie tylko – pokażcie Waszą siłę i jedziemy z wiadomo kim!!"

Komentarze (63)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
 • 0 / 0
Gratulacje wszystkim co plują po NS dobrego humoru..
Podporucznik
 • 7 / 2
Dobrze, że w pierwszym zdaniu powyższego tekstu jest stwierdzenie: "Grupa kibiców Legii Warszawa, odpowiadająca m.in. za oprawy meczowe...", bo również ta grupa kibiców odpowiada za ogromne kary finansowe dla Legii, ale nikt ich do odpowiedzialności za to nie pociąga.
Porucznik
 • 1 / 3
Jak mniemam, chciałeś być błyskotliwy i walnąć "mądre" zdanko o NS i ich wpływie na słaby stan klubowej kasy. Coś jednak "nie pykło" bo nie tu gdzie trzeba wplotłeś słowo "również". Nasz język nie należy do najłatwiejszych, ale warto się zastanowić co się pitoli. Ta partykuła wyróżnia w tym wypadku grupę kibiców, a miała dotyczyć przeogromnych kar finansowych /KEKW/.
Jest jeszcze druga możliwość, że słowo "również" jest we właściwym miejscu. Skoro tak, to oprócz wymienionych NS masz jeszcze inne grupy kibiców na myśli. Co to za grupy?
Generał
 • 1 / 0
No cóż...nic się nie zmieniło.
Porucznik
 • 0 / 3
Ci kibice Lecha co chcieli koszulki Slisza i Rosołka to jakiś żart? A są koszulki ze Staruchem?? Np. Staruch w lewej ręce nóż a w prawej kij basebalowy. Możnaby warszawskie przedszkola i podstawówki obdarować promując w ten sposób Legię.
Jest teraz o to draka ;))) wielu kibiców korupcjorza uważa, że klub został ośmieszony bo dzieciaki w barwach korupcjorza chciały koszulki zawodników Legii.
Generał broni
 • 0 / 7
NS sól Legii..
Masz niezmiennie jeden cel
Chwalić NS HCl...?
Może to jakieś "lokowanie produktu"?
Muszę się przejść do sklepu. Może gdzieś leży na półce Sól NS...
Kapitan
 • 3 / 0
Wawasan czekamy na jakieś twoje komentarze moczowe.
Będzie mocz w tym komentarzu! ;-)
Wawasan

Moze ta sól im sie przyda bo jak pojada do Lubina a będzie snieg posypią trochę to i nie bedzie potrzeba kupować rakiet śnieżnych...
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Jakiś Taki,
tak zwane loczkowanie produktu. Naturalnie przy pomocy lokówki.
Legia nieWarta przegranej ;))
Zapowiada się kolejny trudny mecz, kibice mogą pomóc...
Tego się właśnie obawiam.
Że PZPN po zajściach z weekendu w Indonezji i w podwronieckiej miejscowości, będzie chciał się pokazać i obdaruje Legię walkowerem.
Straty za zachowanie NS sa ewidentne. Niemniej oprawy sa jednak wyjatkowo dobre. Niekiedy tylko zbyt patriotyczne dla niektorych. Plusy i minusy - jak dla mnie (bez bandytow i autobusow) to wychodzi na plus. I brawo za to!

W Legii nie ma miejsca dla potomkow Stalinizmu, ktorzy dzisiaj sa za "demokracja" - takie same sporzedawczyki. Natomiast NS - czy to sie lubi czy nie - stoi za wartosciami i chwala Wam za to!

https://www.youtube.com/watch?v=HfXksecv0JE

To sa racje Polskie. Istnieja rowniez racje inne i to rowniez trzeba szanowac. Niemniej dla mnie NS (bez bandytow) to na plus. W kazdym razie Polskie. Nie liza d**y aby byla kasa. Kiedys ktos tam gdzies po pijanemu mi powiedzial o co tu chodzi. Konferencja, osobistosci i ludzie z wszystkich partii politycznych. Zapytalem sie wiec jak osoby z PiS dja sobie rade w tej konferencji z czlonkami lewicy itd - odpowiedz (osoba troche zmeczona alkoholem i palaca na zewnatrz "imprezy" byla prosta - jak jest kasa to sie zawsze dogadamy.

NS nie jest sprzedawczykiem tak jak wiekszosc i to trzeba szanowac. A ci ktorzy wierza (w cokolwiek) to sa ci, ktorzy lamia podstawowe prawa wolnosci. NS ma swoja racje i kosztuje, niemniej do czego to doszlo? Aby potomkowie stalinistow (teraz demokraci) ktorzy zgarneli kase po przemianie tutaj sie madrzyli. Tak, sa plusy i minusy - ale dla mnie wygrywa ten patriotyzm. O tym nie wolno zapomniec bo tego nie da sie kupic.
Generał broni
 • 5 / 0
Kto jest tym potomkiem Stalinistów - PiS?
biper
A kto inny?
Generał dywizji
 • 1 / 0
Biper…. TW Balbina?
Generał broni
 • 2 / 0
Ja także tak uważam, chciem się upewnić czy autor także miał to na myśli.
Nieuchronnie zbliżająca się zima sugerowałaby raczej powolne zapadnięcie w letarg... ;)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Nie wywołuj wilka z letargu... ヅ
Nie ma co płakać że na polsacie słonecznego patrolu nie obejrzyjcie.
Jak wrócicie po meczu z warta do domu to na Polsacie będą lecieć jeszcze miodowe lata.
Podpułkownik
 • 2 / 0
Jak na NS to ten komunikat nie taki zły :)
Podporucznik
 • 3 / 8
Siurek mi demba stanął po przeczytaniu tego apeló.
Wyrazy współczucia ;)))
Podpułkownik
 • 5 / 0
Wawasan gdzie sól? Post o NS bez soli nie ma sensu
Sóóóóólllll!!! Ahhhahahahhha :)
Marszałek Polski
 • 2 / 1
Nadchodzi zima. Sól bardzo się przyda.
Kiedyś był old school, teraz będzie old sól ;-)
Lego

Nie ma soli Pektar i Caritas wszystko wykupili:))
Kurde to jest jednak kadra Janasa a ja cały czas myślałem że to kadra Engela...
No i Dudka na mundial nie wezmą!
Dudka jak Dudka, wystrychnęli go na dudka.
Ale że Frankowskiego nie wezmą...?
Dudek, Frankowski, ok. Ale... Aparatu nie zabrali ;-)?
Aparatu władzy PZPN?
Dudek pojedzie jeżeli Sousa wróci ;))))))
Ten aparat miałem na myśli ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=OE8OjsWwdaE
Kadra Engela...Super to i Olisadebe znów zagra!
Do zobaczenia na meczu :)
O co chodzi z tym Pawłem Janasem? Przyznam, nie rozumiem.
Podporucznik
 • 15 / 0
Chodzi o to, ze reprezentacja ich calkowicie nie interesuje. W sumie gra Legii tez ich nie interesuje. To co ich interesuje oprawy, choralne spiewy i race.
A widzisz... Nie miałem pojęcia :-)
Dziękuję!
rampampam
Łżą.
Przecież napisali że kadra jedzie na mistrzostwa świata. Czyli coś ich tam jednak interesuje...
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Nie tęsknię za słonecznym patrolem. Szczerze mówiąc, to olewam słoneczny patrol. Nie lubię tworzyw sztucznych.
Oprócz winylu.
Może chodziło o słoneczny petrol, na baziw oleju ze słonecznika ;)
Kapitan
 • 3 / 1
Też prasujecie kalesony bo ja nie..
i dlaczego kadra Pawła Janasa?
Nie noszę ;-)
Marszałek Polski
 • 6 / 2
Kalesony to taki twór odzieżowy, że po włożeniu na zadek same się prasują. Ale szkraby tego nie wiedzą, bo używaja pampersów.
Generał broni
 • 2 / 1
A kadra Pawła Janasa to taki wytrysk intelektualny. Przejaw elokwencji i surrealistycznego poczucia humoru. Podobnie jak owo prasowanie kaleson.
Chorąży
 • 4 / 4
Niczego się kuźwa nie uczą. Poziom dna i dwóch metrów mułu.
~leoncjo
 • 0 / 0
Kadra Pawła Janasa? Chyba w rugby...
Trzeba uczciwie przyznać, że komunikaty NS trzymają poziom...
....gruntu.
Grunt to ziemia, ziemia to matka, matka to anioł, anioł to stróż, stróż to dozorca...
A dozorca to już prawie Mioduski...
;))
Bart, chłopcze noszący tytuł Największego C**ja wśród użytkowników tego forum (dla niewtajemniczonych: za wpis po śmierci synka Kuby Rzeźniczaka)
Czy ty naprawdę uważasz że wyzywając mnie od lewaków poczuję się obrażony?
Przecież to komplement! Szczególnie kiedy wychodzi od takiego troglodyty jak Ty.
Generał brygady
 • 1 / 4
Jesteś zwykla parówą tego forum. Za..ranym paziem, który moze zaistnieć tylko tutaj. Każdy zdrowo myslący człowiek wie, co mialem na myśli, pisząc o "legendzie", niejakim Rzeźniczaku. Tylko ty i tobie podobne matoly, nie rozumiecie przesłania. No cóż lewacki kmiocie, to juz twój problem. Nie masz odwagi, żeby wygarnąc komus prosto w oczy, tylko wysr..wasz tutaj swoje brednie. Jesteś nikim pastuchu i takim pozostaniesz. Amen
Generał brygady
 • 1 / 4
Troglodyta, jest odpowiedzialny za to, że tu jesteś, kundelku Uszatka. :)
Generał brygady
 • 1 / 4
Jeszcze jedno, tchórzu pospolity i kanalio. Wiem, że komentarzem nie jestem w stanie obrazić takiej lewackiej miernoty. Ty nie masz honoru, ani odwagi. Nawet gdyby obrzucić cię guanem i tak powiedzialbyś, że deszcz pada. Takim dzbanem już jesteś. Na całe szczęście w Polsce, tacy jak ty, zajmują zaslużone miejsce na marginesie spolecznym.
"Kadra Pawła Jansa"mam rozumieć że chodziło o Pawła Janasa??
Pisze Janasa, chyba, że poprawili.
Poprawili bo było napisane Jansa