Norbert Misiak: W środę odwiedzę doktora Schenka

Piotr Jóźwiak

Źródło: Legia.Net

22-10-2012 / 16:11

(akt. 10-12-2018 / 14:59)

W środę Norbert Misiak odbędzie w Austrii konsultację lekarską u cenionego specjalisty, doktora Schenka. To właśnie on, 24 lipca tego roku, operował czołowego zawodnika Młodej Legii. – Kilka dni wcześniej zerwałem więzadła krzyżowe przednie, a do tego doszły jeszcze: mikrozłamanie kłykcia udowego i przemieszczenie łąkotki – wspomina 18-letni skrzydłowy, który wtedy ocierał się o kadrę pierwszego zespołu. – Teraz to już tylko badanie kontrolne. Lekarz obejrzy nogę, przeanalizuje wyniki rezonansu, a potem zaleci mi odpowiednie ćwiczenia. Okaże się też, kiedy wreszcie będę mógł zacząć truchtać i ćwiczyć na siłowni – tłumaczy, zapytany o to, czy do Austrii jedzie po wyrok.

- Jak moje postępy z kolanem? (śmiech) Najpierw nauczyłem się chodzić, a później jeździć samochodem. Jak mnie dobrze poodciskają na rehabilitacji, to nawet dotknę piętą pośladka, czyli w zasadzie mam pełen zakres i wyprostu, i zginania. Za mną żmudne ćwiczenia stabilizacyjne, nie mogę już patrzeć na te ciężarki Teraz z kolei w wolnych chwilach mam wybór między rowerkiem stacjonarnym a basenem, a przede mną – mam nadzieję – siłownia i lekkie bieganie – przyznaje z nadzieją w głosie.

Sztab szkoleniowy szacuje, że jeśli nie przydarzą się jakieś komplikacje, Misiak powinien zacząć treningi z zespołem mniej więcej w połowie zimowego okresu przygotowawczego.

Komentarze (6)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~jakob
  • 0 / 0
Taaa... Rzeczywiście się otarł.... Omo to chyba sam Misiak, który niby to wie. Do pierwszego zespołu to jeszcze gigantycznie długa droga, której Misiak pewnie nigdy nie ukończy! Jest za słaby i nie ma głowy na profesjonalnego piłkarza! Sorry Norbi, ale taka jest prawda!
~!!!
  • 0 / 0
Na czym drogi autorze tego newsa, polegało to \"ocieranie się\" o kadrę pierwszego zespołu ?
~omo
  • 0 / 0
kto ma wiedzieć ten wie, a ty nie musisz jak widać
~do omo
  • 0 / 0
Otarł się chyba przy wychodzeniu z bramy garażowej
~omo
  • 0 / 0
wszyscy zainteresowani i nie tylko wiedzą o co chodzi (i nie mówię tu o tym co chociażby GW o tym pisała latem), a ja tylko mogę się z ciebie pośmiać. Zresztą i tak temat padł na jakiś rok póki gracz nie wyleczy się i nie dojdzie do jeszcze wyższej formy niż przed kontuzją, bo to co było, to było jeszcze trochę za mało.
~kiwi
  • 0 / 0
Szybkiego powrotu do zdrowia Norbert trzymaj się będzie dobrze