Oceń legionistów za mecz w Legnicy

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

22-09-2018 / 23:00

(akt. 02-12-2018 / 11:22)

Mistrzowie Polski wygrali w Legnicy 4:1, choć do przerwy utrzymywał się remis 1:1. Dwie bramki dla stołecznej drużyny zdobył Cafu, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Kucharczyk z rzutu karnego oraz Carlitos. Honorowego gola dla Miedzi strzelił Fin Petteri Forsell. Zapraszamy do oceniania postawy "Wojskowych", a także komentowania postawy zawodników Ricardo Sa Pinto.

Komentarze (11)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Stachuu
  • 0 / 0
Kucharczyk powinien zostać zesłany do rezerw bo regularnie gra fatalnie, kolejny mecz i kolejne 1 ode mnie, to jest jakaś parodia piłkarza
Podpułkownik
  • 0 / 0
boom i 3 pkt dla Legii. Kuchy na poziomie ostatnich spotkań czyli słabo, także Antola poniżej oczekiwań. Cała reszta ciągnie do góry. Ciekawie pokazał się Martins, jeszcze taki niepewny i bez zrozumienia ale jak na zawodnika wchodzącego do drużyny po dłuższej przerwie całkiem całkiem.
~Yorick
  • 4 / 0
Chłopie jak Antolic słabo?
Obaj trenerzy mówią, że środek pola był kluczem do wygranej.
Ta zmiana jakościowa w organizacji gry, z chaosu na dojrzały futbol, to się trzyma na Antolicu i Cafu.
Generał brygady
  • 0 / 0
Antolic sie zdrzemnal przy bramce Forsella. Zapomnial o nim, zgubil go i gosc zdazyl sie rozpedzic tak, ze trzech innych go nie zatrzymalo. Gdyby go nie odpuscil, dostalby ode mnie dyche jak Cafu. Niewiarygodne, ze ci dwaj kolesie po miesiacu pracy zaczeli tak funkcjonowac. Z zagubionych, wiecznie spoznionych patalachow w krolow srodka pola czytajacych gre na dwa kroki w przod. Oczywiscie to dzieki Sa Pinto i jego sztabowi, ale ja nadal przecieram oczy ze zdumienia, ze oni tak umia.
~językpolski
  • 0 / 0
umią i rozumią.
Porucznik
  • 6 / 0
Najlepszy Nagy, Chorwaci nie widzieli w nim potencjalu, Pinto natychmiast wstawil go do I skladu, Cafu.
Slabiej Kucharczyk i Stolarski. Cierzniak dokladne wykopy.
Generał dywizji
  • 0 / 0
Moim zdaniem Stolar słabiej, bo nie miał żadnego wsparcia ze strony Kuchego. A wiemy jak dynamiczny piłkarz grał na Stolara.
~LaligaSerieA
  • 5 / 0
Ta Carlitos słabo. 90% pierwszej bramki i 90% ostatniej. Bez niego byłoby cieżko o dobry wynik. Ale co tam, slabo grał bo powinien nakryć czapką Ronaldo i tyle ;) ... Ehhh Carlitos zagral super mecz, jedna taka asysta i bramka w każdym spotkani i grałby w LaLiga, nie marudzić!