Oceń legionistów za mecz z Arką

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

03-11-2019 / 20:22

(akt. 06-11-2019 / 21:48)

Legia Warszawa zwyciężyła na wyjeździe z Arką Gdynia 1:0. Jedyną bramkę w meczu zdobył Jarosław Niezgoda. Zapraszamy do oceniania postawy legionistów za pośrednictwem specjalnego formularza Legia.Net.

Oceń zawodników

Głosowanie zostało zakończone!

7.41 Jarosław Niezgoda

6.97 Domagoj Antolić

6.91 Luquinhas

6.34 Andre Martins

6.17 Radosław Majecki

6.15 Igor Lewczuk

6.12 Mateusz Wieteska

5.98 Artur Jędrzejczyk

5.84 Paweł Wszołek

5.72 Jose Kante

5.62 Arvydas Novikovas

5.54 Marko Vesović

5.15 Walerian Gwilia

4.96 Luis Rocha

Komentarze (35)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Witam,
Cieszą mnie ostatnie wyniki. Byłem zwolennikiem Vuko, lecz zacząłem powoli tracić cierpliwość, jednak klocki w końcu się układają.

Byłem wyśmiewany za krytykę Gwili i chwalenie Luqiniasa . Dziś chorągiewki piszą inaczej.
Dobry mecz legionistów choć zabrakło skuteczności. Nie było by mowy o karnych. Jestem niemal pewien, że podobne sytuacje były w polu karnym arki, zwłaszcza przy tylu sytuacjach strzeleckich.
Pisałem również, że to troszkę dobrze bo wypadł Cafu (kontuzji mu nie życzyłem , wręcz przeciwnie) bo chorwat jest ostatnio mniej elektryczny a Cafu ma opinię , że łatwo go sprowokować, co jest wykorzystywane przez rywali.

Całe szczęście że Martins po faulu nie dostał kontuzji. Liczę na ciekawą rywalizację Cafu vs Antolic vs Gwilia.

Gwilia jest dobry jako pomocnik do regulowania tempa gry przy korzystnym wyniku, jest mniej dynamiczny i łatwiej mu wykreować coś ze statycznej gry, mądrym podaniem niż dynamiczna akcja. Po prostu ma inną charakterystykę.

Kłopot mam z oceną Kante. Jest nieorzywidywalny.
Kiedy myślę, że przyjmie piłkę w lewo on przyjmuje w prawo. Kiedy myślę, ze odegra to drybluje.
Mam wrażenie, że przyjmując piłkę ona mu odskakuje, ale Kante jest na tyle szybki że ja opanowywuje.
Taki konstruktywny chaos.

Mimo wszystko cieszę się, że został Kante kosztem Carlitosa.

Chciałbym zobaczyć z 20 może 30 minut gry Rosołka w następnym meczu.


Pozdrawiam
Generał broni
 • 0 / 0
Ja nie byłem zwolennikiem Vuko i teraz nadal nie jestem.
Generał broni
 • 0 / 0
Dla mnie pozytywnie: NaszLuki (za grę, która lubię oglądać i asystę), Novi (poprzeczka i kilka bardzo dobrych prostopadłych podań) i Rocha (za uratowanie ryzykownym zagraniem i liczne dośrodkowania).
Bardzo pozytywnie Jarek za piękne wykończenie.
~rac
 • 0 / 4
Nie ma co się podniecać.Gra Arki mnie nie interesuje,a naszą słabą grę to nie ja nazwałem kabaretem,tylko komentator Canal+.Nawiasem mówiąc to przy dwóch kiksach Artura i normalnym strzale, zamiast podania do bramkarza Luquinhasa, to żaden bramkarz by nie pomógł.
~rac
 • 3 / 9
Dla mnie nasza gra po czerwonej kartce tragiczna.Bardzo wolna,statyczna,bez skrzydeł.Dodatkowo Vuko nie wiedział co ma robić.Dlaczego np. Niezgoda nie wszedł od początku drugiej połowy,dlaczego nie prześliśmy na grę trójką obrońców,po co wszedł któryś raz z kolei bezproduktywny Gwilia ? Komentator Canal + nazwał naszą grę KABARETEM !!!. Zwycięstwo zawdzięczamy wyłącznie sędziom.Dwa karne przeciwko nam były ewidentne.Mnie takie wygrane nie cieszą.
Idź stąd i sie nie podszywaj pod kibica Legii.
Porucznik
 • 5 / 0
Skoro gra Legii to był kabaret tojak nazwać grę twojej Arki? Zastanów się nad tym klauni i podziękuję Bogu i Steinborsowi, że skończyło się tylko 0-1 bo dzięki temu możesz się tu teraz napinać.
ciekawe jakim ty jesteś kibicu, januszu...:P
chciałbym cię zobaczyć
kim ty leszczu jesteś aby innych przeganiać?
Piotruś porozmawiajmy na Legii
Mogę porozmawiać o Legii ale raczej nie z tobą januszku , kolejny podszywacz trzymający kciuki za drużynę przeciwną. Żegnam serdecznie.
~mniam
 • 3 / 0
co do karnych uważam że takich starć w polu karnym jest na pęczki. Jankowski był trzymany (ale nie przewrócony) wyskoczył i strzelił obok i nawet nie protestował. To dziennikarze robią aferę.
~andreas
 • 1 / 0
Poza meczem z Wisłą gdzie wszystko wpadało, nie mamy strzelców ileż sytuacji trzeba naszej ofensywie żeby coś wpadło do bramki. Łodź i Gdynia o tym świadczą.Wczoraj też dośrodkowanie Rochy na piąty metr Wszołek się mija, potem Litwin do Martinsa a ten nie widzi na środku Niezgody tylko strzela po długim roku obok bramki (a Kante w Łodzi dograł do Wszołka przy 2 bramce dla nas). Dwa dni odpoczynku i niech walczą dalej i w sobotę ograć hanysów po ich 4 remisach.
Gdyby z Wisłą wszystko wypadało to skończyłoby się 10-0
Co najmniej 13:0, bo tyle było strzałów celnych. A strzałów w ogóle Legia oddała 23, tylko nie wiem czy karny Kante to liczy się za 1, ale raczej chyba za 2, więc gdyby wszystko wpadało, to mielibyśmy 22:0 :P
Podpułkownik
 • 0 / 0
Tradycyjnie znakomicie Luquinhas i Antolić + solidna obrona i bezrobotny bramkarz + błysk Niezgody. Nieźle Novikovas i Martins, reszta przeciętnie.
Kapitan
 • 2 / 4
Nie będę się znecal nad Vuko ale dzisiejszym ustawieniem znowu narobił kłopotów a późniejszymi zmianami tylko gasil swój pożar.
Kapitan
 • 3 / 1
Czy na tym forum mamy następna fobie po Kucharczyku? Znowu Litwin bla bla a ja oglądam skrót a tu oprócz poprzeczki każda groźna akcja z jego podania. Telewizja kłamie? :)
Kucharczyk irytował tym, że był drewniany a Novikovas tym, że zbyt często chce wchodzi w dryblinigi i najczęściej się ośmiesza tracąc głupio piłkę. Gdyby Litwin nie grał tak bardzo pod siebie to nikt by go nie krytykował.
Bardzo dobre zawody Rochy i Litwina (wolne rożne o niebo lepiej bije niż Gruzin i Szymański)
Co do Jędzy - chwilami mam wrażenie że jest głupi - zazwyczaj z poczuciem humoru to ludzie inteligentni, ostatnia minuta i takie numery, we łbie mi się nie mieści,
Czasem gra się ciężko i wiadomo że wtedy najważniejszy jest wynik
Plutonowy
 • 1 / 1
Moim zdaniem Rocha złe nie zagrał. Na pewno lepiej od Gwili. Dziś Martins dyrygowal jak dawniej. Bardzo dobry mecz Antolica. Niestety niewykorzystane sytuacje doprowadziły do nerwowki na końcu i kontrowersji. Powinno być 3:0 i spokój.
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
akurat karnego to mógł zrobić Jędza
Rocha mógł nam karnego wydrukować, Jarosław prawdziwy egzekutor
Wydrukować to raczej sędzia może, co tam piłkarz ma do gadania w tej kwestii:-)?
a to sędzia gra na boisku czy piłkarz ?
ale widzę, że ty inny sport oglądasz :D, może za dużo %
Bruno,
na trzeźwo było, uwierz mi:-) No ale strasznie się spiąłeś, przecież ja tylko żartowałem:-) Wiesz - sędzia - drukarz, te klimaty.
Pozdrawiam
Podporucznik
 • 1 / 1
Piłkarz to może karnego sprokurować...
WychyL,
toż to właśnie miałem na myśli:-)
Generał brygady
 • 0 / 0
Może gol i jeden, ale za to punkty trzy. Czasami bywa odwrotnie, np. z Realem Madryt w naszym przedostatnim meczu w Champions League.
Chorąży
 • 1 / 0
Coś zaczęło szwankować wykończenie. Sytuacje są, nie można powiedzieć, ale znów się marnują. Z Widzewem było podobnie.
Podporucznik
 • 4 / 0
Nie powiedział bym, że wykończenie zaczęło szwaknować, bo z wyjątkiem meczu z Wisłą szwankuje cały czas.
~...
 • 2 / 0
Skąd tak niska nota Novikovasa?
Nie grał źle, ale pewnie wiele osób (w tym mnie), irytuje to jego wpadanie w ścianę trzech, czterech obrońców i straty. Za często ma złe wybory.
Major
 • 0 / 0
Zawsze znajda kibice kozła ofiarnego żeby czasami nie napisać czegoś złego ale prawdziwego o np Jędrzejczyku(co raz większa mizeria)
Generał dywizji
 • 1 / 0
Ciężki mecz. Bardziej że względu na naszą ispalosc niż na rywala. Gdybyśmy byli skuteczni to skończyło y się 3, 4 do zera.