Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

30-11-2019 / 22:09

(akt. 02-12-2019 / 19:43)

Gracze Legii Warszawa pokonali 4:0 Koronę Kielce po bramkach Luquinhasa, Jarosława Niezgody z rzutu karnego, Waleriana Gwilii, a także Jose Kante. Zapraszamy do oceniania gry poszczególnych legionistów za pośrednictwem specjalnego formularza przygotowanego przez serwis Legia.Net.

• 0 / 0
a Wszolek to ma prolem z koordynacja ruchowa.... albo zimno go paralizowalo. Nie ktore przyjecia i proby dryblingu wygladaly jakby zamiast nog mial dwie kule bez zadnych stawow. Mam nadzieje ze to tylko dyzpozycja dnia ale jego reakcje na wlasne nie udane zagrania to byl obciach.... Macha rekami i szuka na murawie dziur czy kopcow kreta. Slabo to wygladalo. wracamy do tego ze przeciwnik byl slaby jak wisla czy gornik. Takie mecze ja chce ogladac z zespolami z czolowki. Tak Legia powinna dominowac lige dokladnie jak w meczu z korona
Podpułkownik
  • 1 / 0
Paradoksalnie, dopiero w meczu z Koroną Martins zaliczył pierwszy punkt w klasyfikacji kanadyjskiej. Pewnie nie wszyscy zauważyli, że to on podawał przy bramce Luquinhasa. Oczywiście zasługa strzelca wynosi tu 99%, niemniej jednak w statystykach asysta pozostanie:)
Martins Pan pilkarz.
Luqi 10, reszta z pierwszego składu 9 i 8
Marszałek Polski
  • 3 / 1
wszystkich oceniam na 11. Dziękuję za cztery bramy i wygraną, co wcale nie było takie oczywiste przed meczem i przez pierwsze 20 minut meczu.
~Yorick
  • 0 / 0
Yupi ma racje co do Martinsa. Dołożyłbym jeszcze Lewczuka. Bardzo dobry mecz.
Luqi to dycha ma ode mnie za samą brameczkę. Piękna była, no... Szkoda, że Andre nie skończył z golem, bo mu się należał jak nic. Że ten bramkarz to wyjął...
Pułkownik
  • 1 / 0
Zobacz skrót meczu może jak by dostał wcześniej podanie inaczej by strzelił.
~sadownik58
  • 1 / 0
te podanie Luqi do Gwilii to bajka
Wykończenie też niczego sobie
Generał dywizji
  • 2 / 0
Luqi najlepszy według mnie .Antolić po kontuzji słabszy, zwłaszcza w pierwszej połowie. Wszołek też słabszy już w drugim kolejnym meczu .
  • 3 / 0
Jeszcze warto pochwalić Karbownika ,pomimo paru niedokładności .Rozwija się chłopak niesamowicie ,ten jego ciąg na bramkę jest niewiarygodny jak na naszą ligę .
Co do Antola to ostatni mecz zagrał 9 listopada, a wczoraj w 2 połowie już było dużo lepiej.
Natomiast Wszołek to oby nie było, że po kilku niezłych meczach już spoczął na laurach...
Pawelk,
też mnie martwi postawa Wszołka w ostatnich meczach... Myślałem, że będzie coraz lepiej, tymczasem ostatnio słabo to wygląda... No ale trzeba mieć nadzieję, że jeszcze zacznie grać tak, jak na początku.
Sierżant
  • 3 / 0
Martins kolejny raz robi grę Legii,oceniam go najwyżej.
Niech przedłuża wygasająca umowe czym predzej
Ale ten Kante jest kanciasty!
Ale widać że mu się chce a to w naszej lidze połowa sukcesu
Najwyzej trzeba ocenic Cierzniaka, Wieteske, Roche Stolarskiego, Praszelika, i Remy`iego. Szkoda, ze Redakcja nie dala jeszcze Obradovica.
O, to to, w 100% popieram, bardzo dobre zawody rozegrali. Dałem wszystkim wymienionym po 10
E dupa, już usunęli naszych faworytów ;(
@wujaszkatomaszka:

"E d**a, już usunęli naszych faworytów ;("

No niestety usuneli :(
A to bylby dobry pomysl, zeby co tydzien wystawiac taka liste do glosowania nawet na rezerwowych plus na trenera. I na kucharza (jesli dobrze biegali, to znaczy, ze dobrze w tygodniu jedli, wiec dla kucharza 10).