Oceń legionistów za mecz z Wisłą

21-10-2018 / 20:17

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

Piłkarze Legii Warszawa po emocjonującym spotkaniu zremisowali 3:3 z Wisłą Kraków. Dwie bramki dla mistrzów Polski zdobył Carlitos, a jedną dołożył Dominik Nagy. "Wojskowi" rozegrali doskonałą pierwszą połowę, lecz w drugiej części gry role się zmieniły i to przyjezdni prezentowali się lepiej. Zapraszamy do oceniania postawy zespołu prowadzonego przez Ricardo Sa Pinto, a także komentowania występów poszczególnych graczy.

Komentarze (15)

1063

#11094
#1094
Domyślny awatar Major
  • 1 / 0
Malarzowi należy definitywnie podziękować , ogrywać \Majeckiego. Radek plus młodzieniec i jest dobrze. Kante, Kulenovic kompletna pomyłka

Czy ktoś może spowodować by dotarła informacja do Pinto , że Veso to prawy pomocnik a nie obrońca..
Komentarze jak ten to kompletna pomyłka.

Czy ktoś może spowodować by się na tym forum nie pojawiały?
Generał dywizji
  • 0 / 3
Malarz 1 Gole 1 i 3 do wyjęcia dla dobrego GK.
Veso 3 Jezu dajcie temu chłopakowi w końcu grać tam gdzie powinien czyli w pomocy.
Wieteska 3
Jędza 1 za uchylenie się aby nie dostać piłką, która wpadła do bramki na 2-2, oraz za danie ogrania się jak amator przy golu na 2-3.
Hlousek 3 bez szału
Martins 3
Cafu 4
Szymański 3 ponownie nic ciekawego.
KK 2 za asystę ale za kolejne dreptane powroty powinien dostać 1.
Nagy 5 najlepszy do momentu ąż go bandyci z wisły nie skopali.
Carlitos dla mnie 1 za zmarnowanie 3 setek i nie zamknięcia meczu.

Zmiennicy po 2 bo nic nie wnieśli.
~kibic zwykły
  • 1 / 0
Bardzo trudny mecz do oceny. Nie mówię tutaj o konkretnej nocie dla zawodników, ale globalnymi rozczarowaniami personalnymi, bardzo subiektywnie oczywiście, dla mnie są Jędza i Martins.
Takiego dylematu z notami nie miałem dawno - za 1 połowę bliskie maxa, ale za 2 bliskie 1.
Najlepszy - Nagy, a najsłabszy dla mnie Veso.
PS. Carlitosa mimo 2 goli i uratowania remisu oceniłem nisko, bo przed oczami mam obrazek z początku 2 połowy i mogąc skończyć mecz, to mało nie zabił się przez... własne nogi.
PPS. Jeszcze co do niskiej noty Carlitosa - pamiętajmy jego fatalny kiks w Naszym polu karnym, który mógł skończyć się golem na 2:4...
~hen ryk
  • 1 / 0
Czas na Majeckiego.
Domyślny awatar Podporucznik
  • 0 / 0
Malarz udowodnił, że czas odchodzić i ława to nie pomyłka.
~Obrona
  • 0 / 2
Bez Pazdana jest bieda, pomoc broni ale Wueteska to nie Pazdek
Masz na myśli Pazdana w formie sprzed dwóch lat? Jeśli tak, to owszem, jest bardzo potrzebny. W takiej formie, w jakiej był w tym sezonie, nie ma szans na grę.
Kante, to zupełnie nie ten numer kapelusza. On sie do Legii nie nadaje.
~Gaco
  • 2 / 0
Wszedł na 25 minut chwilę po tym jak zespół dostał 3 gongi w 5 minut i wszyscy zastanawialiśmy się "o co tutaj chodzi?"
Co miał zrobić? Strzelić tyle samo?
Na pewno gorzej niż KK nie zagrał.
Kante nie miał chyba ani jednego udanego zagrania, notował kupę idiotycznych strat i w ogóle generował chaos.. A kto to jest KK? Kuchy? No to Kante zagrał o wiele gorzej, bo Kuchy miał asystę i kilka bardzo dobrych zagrań, po jednym z nich Carlitos miał patelnie i nie trafił.
Te patelnie to były po zagraniach Nagy'a. Na plus Kuchego oczywiście asysta. Na duży minus gra w obronie i wspomaganie Vesovicia.
Dwie patelnie Carlitos mial po podaniu Nagy'a jedną - po podaniu Kuchego.