Oceń legionistów za mecz ze Spartakiem

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

01-08-2018 / 10:14

(akt. 02-12-2018 / 11:23)

Legia Warszawa w drugim spotkaniu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów wygrała 1:0 ze Spartakiem Trnawa, ale to było za mało aby awansować. Jedyne trafienie było dziełem Inakiego Astiza, który zagrał bardzo dobre spotkanie. Niestety czerwone kartki dla Marko Vesovicia i Domagoja Antolicia znacznie utrudniły zadanie. Zapraszamy do komentowania postawy "Wojskowych" na stadionie w Trnawie. Do waszej dyspozycji zamieszczamy formularz, w którym możecie ocenić postawę ekipy prowadzonej przez Deana Klafuricia.

Komentarze (16)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Mam nadzieję że nowy trener.. kimkolwiek będzie - przestanie stawiać na Radovicia. Nawet Klafurić poszedł po rozum do głowy i zdjął go w przerwie - co poskutkowało lepszą grą drużyny. Na prawdę już dość...
To jest paradoks - wygraliśmy a dałem 3 jedynki....
Generał dywizji
  • 0 / 0
Legia potrzebuje stabilizacji i nie powinniśmy mieszać zbytnio wśród zawodników pierwszego wyboru, ale wydaje mi się, że mimo wszystko nadszedł czas na pewne rozliczenia i to ze względów sportowych jak i stricte finansowych. Coś czego nie powinniśmy robić, ale zrobić musimy jako klub.

Zarząd i sztab sportowy musi usiąść i przemyśleć czy opłaca się mieć w składzie takich zawodników jak: Artur Jędrzejczyk, Kasper Hamalainen i Mirosław Radović. Piłkarzy, którzy na ten moment nic nie wnoszą pozytywnego do gry Legii a znacząco obciążają budżet klubu.
Przegraliśmy z Mistrzem Słowacji - klubem, który płaci zapewne 4X mniej niż Legia.
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Kucharczyk w wywiadzie po meczu wyglądał jak jakiś niepełnosprytny, może jemu ta zeszłotygodniowa sraka zamiast dołem poszła do góry. Dziwicie się czemu gra Radović? To ja już wam wyjaśniam. To wspaniały, młody, utalentowany i perspektywiczny zawodnik, na którym zarobimy grubą kasę.
~Yorick
  • 0 / 1
Antolic w pierwszej połowie IMO najlepszy, do kartki bardzo dobre zawody. Niestety za kartkę nie zasługuje na więcej niż 2.

Wieteska dawał się strasznie objeżdżać. No ale może tak się wykuwa żelazo. Będzie z niego pożytek przy różnych (w obie strony), a to teraz ważne.

Mirosław "Strata" Radovic - 1...

Hamalainen jak zwykle od razu po wejściu zlał się z trawą...

Ogólnie nawet Vesovica - chociaż zasługuje na ocenę 1 - nie ma co winić jako kozła, bo gdybyśmy nie byli narażeni na kontry, to by nie było jego kartek. A nie bylibyśmy, gdyby nie katastrofalna gra w 1. meczu.
Zawalił nam niestety "trener"...
Generał broni
  • 2 / 0
??? Trzy przebieżki w poprzek, 10 podań do najbliższego i 4 starty to dla ciebie bardzo dobre zawody? Nie wiem czy to efekt kontuzji czy po prostu Antolicz jest beznadziejnym kopaczem i nie na próżno kibice w Zagrzebiu cieszyli się, że odchodzi. Żaden szanujący się trener nie wstawiłby do składu kogoś w takiej formie kosztem Cafu z wyjątkiem tej niedojdy Klafa i jego zastępcy Radowicza.
Antolic poza kilkoma odbiorami grał to co w tym sezonie - kółeczko i do tyłu lub najbliższego. Do przodu kompletnie nic, z 1-2 przerzuty na skrzydła - bardziej w poprzek niż do przodu - widać, że nie jest przygotowany do sezonu w ogóle. Zdjęcie Mączyńskiego a nie jego to błąd. Generalnie wystawianie go też.

Wieteska nie nadaje się na prawego obrońce, natomiast na środku za Pazdana grał poprawnie

My nie mamy PO (do 4 z tyłu) - na LO też by się ktoś przydał.
~rac
  • 0 / 0
HAŃBA.W.....lić tych wszystkich jugoli czym prędzej.Sprowadzą nas na dno.Po czymś podobnym z holendrami ,Wisła do dzisiaj nie może się pozbierać
Radovic - 0
Vesovic - 1
Antolic, - 1
Wieteska - 2
Kucharczyk - 2
Mączyński - 3
Pazdan - 3
Hlousek - 4
Malarz - 5
Kante -5
Astiz 6

Hammalainen - 1
Cafu -4
Carlitos - 5
Major
  • 2 / 0
Smutne, nie wiem czy Klaf próbuje wchodzić komuś w tyłek wystawiając Rado czy dając grać Kucharczykowi gdzie Ci dwaj byli najgorsi do momentu kartki Vesovica... jeżeli nie chciał się podlizać... to jest WYBITNIE SŁABYM TRENEREM.

Po za tym, nie zgodzę się, że Antolić grał źle, zaraz po Kante, Hlousek biegał najwięcej.

Najlepszym graczem meczu był Astiz, zagrał po profesorsku, mimo zmarnowanej setki Kante też grał dobrze, jego zagazowanie może imponować. A gra Rado i Kucharczyka to była istny sabotaż, Kucharczyk nawet zapodział swoje wybieganie... snuje się po tym boisku i był małym wsparciem dla Adama w obronie.
Starszy szeregowy
  • 0 / 0
Wiem, że zaraz zostanę zjedzony ale pamietajcie jeszcze o Arku Malarzu jak pięknie wolnego załatwił przed samą linią pola karnego. Oczywiscie lubie chłopa bardzo ale za tego babola ocena obniżona.
Radovic Antolic i Vesovic, zaslużone 1.
Generał broni
  • 0 / 0
Rado i Kuchy jak by była skala od 0 do 10 to dostaliby 0 a tak zmuszony jestem dać tylko 1.
Generał brygady
  • 0 / 0
Domago1 Antolic, Kasper Znikala1nen
Kasper gral 10 min a jedziesz po nim jakby to przez niego mecz przeyebali. Radovic Vesovic antolic kucharczyk szmaty te po 1. Wszystkie akcje w drugiej polowie szly strona Hlouska bo wszyscy wiedzieli ze nie ma po co kucharczykowi podawac bo zyebie
Starszy szeregowy
  • 1 / 0
Kante się kibice czepiają a On biega od obrony do ataku. Jasne, że nie wszystko mu jeszcze wychodzi i zmarnował wczoraj setkę ale wola walki jest. Carlitos ma w sobie to coś, lubię patrzeć jak gra, jakby trener go dobrze poprowadził to byśmy mieli klasowego zawodnika. Rado, Veso, niestety też Kuchy i Antolic nie podołali. Astiz na plus, Carlitos na plus, Hloousek na dwa plusy ;). Hamalainen jak wchodzi to momentalnie znika niby jest a go ie widać.