Oceń piłkarzy Legii za mecz z Dudelange

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

10-08-2018 / 02:56

(akt. 02-12-2018 / 11:23)

MIstrzowie Polski przegrali na własnym stadionie kolejny raz - tym razem z luksemburskim Dudelange 1:2. Zapraszamy do komentowania postawy graczy prowadzonych przez Aleksandara Vukovicia, a także oceniana zawodników poprzez specjalny formularz.

Komentarze (30)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
A ja mam takie pytanie retoryczne ;) Skoro WSZYSCY wystawiani ostatnio legioniści grają piach - dlaczego nie wpuścić na murawę Kulenovicia? Dlaczego nadal wszyscy są obrażeni na Pasquato? Niech już przyjdzie ten nowy trener i kimkolwiek będzie - zrobi porządek w tym burdelu...
Przepraszam, zagalopowałem się. Nie Legioniści tylko "piłkarze".
~(L)ukinio
 • 0 / 0
Kolejny rok ten sam problem.

Trenerzy zmieniani jak rękawiczki, piłkarze nadal Ci sami. Nikt z tej bandy nie ma obcietej pensji za brak wynikow baaa za brak checi do gry i dzialanje na szkode klubu.

Po Euro 2016 z drużyną pożegnał się Jodlowiec po MS 2018 Jedza.

Drużyna do przebudowy od X lat.

Problem jest w piłkarzach to oni powinni opuścić klub nie trenerzy.
~Yorick
 • 0 / 0
Nagy fajny gość, ale nie jego pozycja. Był bezlitośnie objeżdżany na lewej obronie, w ciągu 30 min zawalił gola i 100% sytuację, ale napastnik chybił. Zaangażowanie może ok, ale efektywność taka jak reszty.
~lvkmar
 • 0 / 0
Fajny gość? Tylko tak trochę bez ambicji ("remis z Lechią to dobry wynik"), który w każdym pojedynku z rywalem szuka symulki, zamiast zwycięstwa. Dziękuję, wolę jakiegoś polskiego juniora.
Szeregowy
 • 0 / 0
Proponuję taki skład na najbliższy mecz:
Majecki - Vesovic, Wieteska, Żyro, Hołownia - Michalak, Antolic, Praszelik, Nagy - Kulenović, Pasquato

Niech zagrają młodzi jak Michalak, Praszelik, Hołownia czy też Kulenovic. Pasquato mógłby też spróbować pokazać, że jednak zasługuje na grę w I zespole. Gorzej i tak być nie może, a plusem będzie to, ze młodzi dostaliby cenne doświadczenie. I czekamy na trenera. Może być już nawet Ojrzyński. Prosta piłka, bez polotu ale bazująca na dobrym przygotowaniu motorycznym i walce do końca.
Niech przyjdzie trener który będzie im kazał biegać i qurwa biegać i narazie tylko biegać ( mogą sobie nawet w berka pograć).
Jprdl te panny tylko stoją a jak już się ruszą to albo tak jak 'ŻyrKo' albo z miną pobitego psa! Nie widać żadnej złości, żadnego zaangażowania... NIC!

Niech przyjdzie trener który będzie im kazał biegać tak długo aż dostaną sraczki ( A jak widać ostatnio o nią łatwo) i potem tak długo aż z drugiej strony wylecą płyny.

Złapać ich za mordy i tyle. Kto nie będzie chciał to WON!

Mam nadzieję że przyjdzie trener który nie będzie się słuchał piłkarzy tylko 'PIŁKARZE' będą się słuchać jego !!!

Kuchy,Hama,Eduardo,Hlousek,Astiz(?),Cierzniak(?),Jędza(?),Rado i Vuko WON Z LEGII ... JEŚLI KTOŚ ICH TUTAJ CHCĘ TO JA NIE WIEM.

Niech te panienki odejdą !

PZDR
Generał broni
 • 1 / 0
"Piłka bazująca na dobrym przygotowaniu motorycznym". Motorycznie to my odstajemy od Dudolange, widziałeś wczoraj jakim tempem biegł Żyro za facetem z pięciokilową nadwagą? Tylko murowanie bramki i laga na Carlitosa nas mogą uratować, aby do zimy.
Żyro pokazał wczoraj wybieganie i przygotowanie motoryczne.
Sierżant
 • 2 / 0
Mam nadzieje, że Vuko już spakował walizki i będzie się trenerki uczył gdzie indziej.... nawet o atmosferę nie umie zadbać, trener z niego żaden to po co on w Legii?
Porucznik
 • 0 / 2
Kucharczyk (i paru innych) podeszło do tego meczu z dystansem, więc nie oceniajcie jak nie znacie człowieka.
zmieńcie skalę
nie potrzebna jest aż do 10 w górę natomiast przydałoby się zero!

chętnie poczytałbym co Miodek ma do powiedzenia w tych okolicznościach przyrody ....

- grozi drugi rok bez pucharów
- czy klub stac na takie pogrywanie z Jędzą ( nie chodzi tylko o finanse ale i o grę zespołu )
- po co nam trener?:)

ciekawe co w tym momencie ma nam do przekazania
Porucznik
 • 0 / 0
Czas najwyższy, żeby Mioduski z całą swoją korpoświtą zawijał się z Legii, dla dobra klubu.
Starając się zachować obiektywizm i ocenić naszych "piłkarzy" realistycznie, mając na uwadze rangę meczu i klasę rywala, ode mnie tak:
Arek - 5; Komentarz zbędny.
Wieteska, Nagy - 4; Moim zdaniem najbardziej zaangażowani wczoraj z piłkarzy Legii i nie popełniający znaczącej ilości błędów.
Carlitos, Kucharczyk - 3; Za akcję bramkową i nie tak dużą jak byśmy chcieli, aczkolwiek sporą na tle drużyny (poza wyżej wymienionymi) aktywność.
Kante - 2; Miał tylko jedną połowę na zepsucie sobie oceny i moim zdaniem dotarł tylko do "dwójki". Jak zwykle aktywny i jak zwykle nieefektywny.
Philipps - 2; Środka pola u nas wczoraj nie było, ale najbardziej defensywnie ustawiony z tej trójki jako jedyny "meldował" się od czasu do czasu dobrymi odbiorami.
Pazdan, Żyro, Szymański - 1; Masa mniej lub bardziej poważnych błędów i absolutny brak pozytywów (może za wyjątkiem dwóch czy trzech odbiorów Pazdana nie wynoszących go nad '1').
Mączyński, Cafu, Astiz - 1(0!); Gdyby ktoś próbował wmówić mi, że obaj zostali zmienieni w piątej minucie to byłbym skłonny im uwierzyć, bo od tej głupiej straty i faulu Mączyńskiego, po których leżał jeszcze dwie minuty nie byłem w stanie odnaleźć go na boisku, a Cafu nie widziałem wczoraj w ogóle. Inaki bez komentarza...
Major
 • 0 / 2
Phillips 1, dobre odbiory? Graliśmy z zespołem z Luxemburga to on i Mączyński odpiadają za brak środka pola i brak pressingu.

Mączyński i Cafu zgoda. Dramat. Rezerwy.
Starszy sierżant
 • 3 / 0
naprawdę dałeś komuś 5 czy 4 po czymś takim,przecież to była jedna z największych kompromitacji nie tylko Legii ale całej polskiej piłki klubowej(nagy 4 a kto został objechany jak dziecko przy pierwszym golu),oglądałeś wogóle tą kopaninę
kubizmL, dałem 5, bo co innego można dać Malarzowi, który wpuszcza strzał, którego obrona była by cudem i rzut karny, a poza tym gra bezblędnie. A 4 jedynym, którzy pokazali zaangażowanie (zagrali lepiej niż Cafu, Mąka czy Astiz, nie zasługują na wrzucenie do tego samego koszyka, nawet po takiej kompromitacji). Wiem, że brak okazji do oceniania powyżej "szóstki" zaciera fakt, że mówimy o skali dziesięciostopniowej, ale musisz zrozumieć że 4 i 5 to oceny NEGATYWNE i, mimo że wiele osób tak robi, to ocenianie piłkarzy w systemie "1 lub 10" mija się z celem.
~Ted
 • 0 / 0
Wybacz ale nie miał w tym meczu trudnych obron. Natomiast wprowadzanie piłki wykopem na samotnego Kante w drugiej połowie to sabotaż.
~M22
 • 0 / 1
Hymn piłkarzy Legii Warszawa tych którzy to przegrywają mecze przez OBSTRUKCJE przepraszam wirus i Wojciecha Kowalczyka oraz dziennikarza z Białegostoku to " Miej niż zero oooooo " !!!!!!!!!!! Muł, dno i wodorosty!!! Niech wreszcie znajdzie się PRAWDZIWY Prezes w Legii bo obecny dał się nabrać na BAŁKAŃSKĄ szkołę!!! Już pisałem wcześniej Dyrektor sportowy jest do zluzowania z stanowiska razem , sztabem szkoleniowym!!! Wszyscy OUT oprócz trenera bramkarzy jedyny trener na poziomie europejskim w całej tej pseudo zbieraninie!!! Żeby piłkarze MISTRZA POLSKI nie biegali, nie potrafili oddać strzału na bramkę, wypracować sobie okazji bramkowych!!!! WSTYD i droga redakcjo jak będzie im zadawać pytanie tym przepłacanym grajkom to proszę powiedzcie im że mam w du... ich ciągłe przepraszanie za porażki!!!!!!!!!!
~Czarodziej Oszust
 • 1 / 0
Zaraz, zaraz, jakich piłkarzy? A, no tak, Malarz.
Chorąży
 • 3 / 0
Słowa nie oddadzą frustracji. Nie róbmy żartyu z żartu.
~Wolinho
 • 1 / 0
Piłkarzy???
Biegaczy, statystów, pozorantów, dajki, miernoty, ale napewno nie piłkarzy.
Jak można nazwać ich piłkarzami skoro mając wysokie profesjonalne kontrakty kompromitują się z pół amatorami z Luksemburga.
Im nie jest potrzebny trener tylko poganiacz bydła
~promil
 • 2 / 0
Dałem same "10"!.. Tak dla zachęty. Choć w zasadzie to trudno stwierdzić jaki sport chłopcy uprawiają, to można by rozdać im jakieś pamiątkowe medale
~Wolinho
 • 0 / 0
Dokładnie. Jeszcze po pucharku na zachęte jak w "Misiu" Barei.
~Balde_bezlog
 • 0 / 0
Vuko mówi o problemie mentalnym który na pewno istnieje ale jest jeszcze problem bardziej przyziemny. Wystawienie Maczynskiego i Phillipsa to sabotaż Legii. Drugi to piłkarski analfabeta, dużo słabszy niz niechciany Kopczyński.
A Mąka? Za jego wczorajsze popisy należy sie zesłanie do rezerw. Co to k**** było?
Nawet nie udawał że mu sie chciało. Zero od siebie.
Byliśmy w środka pola zdominowani, to podłamało drużynę ostatecznie.
~kot
 • 0 / 0
mysle ze asystenta asystenta vuko trzeba bookowac. Mioduski do boju
Arek 5, Nagy i Wieteska 2, a reszta 1, choć z chęcią dałbym kilka 0 zwłaszcza młodemu Żyro, który powinien zająć się czymś innym, niż piłką nożną, bo sytuacją gdy zbierał się pół godziny i luksemburczyk go wyprzedził to skompromitował się.
Drugie 0 dla Pazdana, który grał fatalnie, a przede wszystkim wrzucił na minę Astiza odpuszczając luksemburczykowi. Gdyby faulował byłaby tylko żółta.
Nagy i Wieteska jako jedyni z pola starali się
Miałem dać po 2 Carlitosowi i Kuchemu, ale oprócz akcji bramkowej to grali jak koledzy...
Generał broni
 • 0 / 6
Wrzucił na minę Aztiza w sensie, że kazał mu biec a tego ten stary paralita już nie potrafi.
ZenekL3 - Wrzucił na minę Astiza w sensie, że przepuścił obok siebie podanie, a następnie pzwolił sie minąć biegnącemu za piłka Luksemburczykowi. Gdyby go sfaulował - byłoby żółtko. A Astiz nie mial żadnych szans zatrzymać przeciwnika inaczej, niż faulem na czerwień.
Podporucznik
 • 6 / 0
Chyba czas wprowadzić punkty ujemne