Oceń piłkarzy Legii za mecz z Górnikiem

Łukasz Pazuła

Źródło: Legia.Net

15-07-2017 / 23:05

(akt. 02-12-2018 / 12:21)

Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z beniaminkiem Lotto Ekstraklasy, Górnikiem Zabrze, 1:3. Honorowego gola dla mistrzów Polski strzelił debiutant - Armando Sadiku. Dla gospodarzy bramki zdobywali Hiszpanie: Dani Suarez oraz Igor Angulo (dwie). Zapraszamy do oceniania i komentowania gry warszawiaków. Jednocześnie przypominamy, iż wyjściowa ocena dla każdego zawodnika to cyfra - 6.

Komentarze (25)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Sen o Warszawie
 • 0 / 0
Pierwszy mecz sezonu a zachowujecie sie jak za hasiego. Ta porażka Magiery jest dopiero 3 porażką od objęcia Legii, a przypominam, że była blisko dna tabeli. Wy macie być kibicami!? Legia nie będzie zawsze wygrywać... myślę że powinniście poprawić swoją mentalność,i dać chwile czasu na ocene. Szkoda, że nie jesteście tak aktywni po sukcesach...
~z wawy
 • 0 / 0
zero to średnia po meczu z hanysami
~J.l
 • 0 / 0
Angulo i Suarez do legii , szwoch hamalainen Jędrzejczyk malarz Kopczyński tym panom czas powiedzieć do widzenia
~MokuL
 • 0 / 0
Dlaczego nie można ocenić tego bezjajecznego trenera ? Dysponuje najlepszym składem w lidze , najwyższym budżetem a kompromituje nas z klubem opłacanym z kasy miejskiej .
Podpułkownik
 • 0 / 0
Myślę Panie Magiera , że wizyta w Częstochowie niewiele Panu pomoże . Trener musi mieć charyzmę i wiedzę , a ja jak sobie przypomnę Pana występy w Legii to był Pan co najwyżej przeciętny. W Legii potrzebny jest trener pokroju Staśka. Patrz jak przegonił zasłużonego Ivicę wyrzucając go z autobusu. LEGIA TO NIE PRZEDSZKOLE. Tak samo tyczy się Malarza , temu Panu czas podziękować. Tyylko kto na jego miejsce? konieczne wzmocnienie.
Podpułkownik
 • 0 / 0
Największe nieporozumienie to Kopczyński , Szwoch / wybijane rzuty rożne to katastrofa/ nie ma siły przebicia , nie wie co to drybling , jednym słowem liga okręgowa co najwyżej. Broź ? już dawno nie powinno być go w Legii. Magiera? bez jakich kolwiek pomysłów , stojąc przy linii nie jest w stanie wydrzeć się na zawodników ale z drugiej strony co ma im powiedzieć jak sam niewiele wie. TRENER DRAMAT.
Podpułkownik
 • 0 / 0
Największe nieporozumienie to Kopczyński , Szwoch / wybijane rzuty rożne to katastrofa/ nie ma siły przebicia , nie wie co to drybling , jednym słowem liga okręgowa co najwyżej. Broź ? już dawno nie powinno być go w Legii. Magiera? bez jakich kolwiek pomysłów , stojąc przy linii nie jest w stanie wydrzeć się na zawodników ale z drugiej strony co ma im powiedzieć jak sam niewiele wie. TRENER DRAMAT.
~Borady 1
 • 1 / 0
Szwoch na wypożyczenie, Kopczyński i Hamalainen ławka. Jędza jest ciągle bez formy...
Pewnie przesada ale Nagyowi dałem 9

Brał ciężar gry na swoje barki i mimo podjęcia kilku nienajlepszych decyzji dwoil się, aby coś zrobić gdy reszta była totalnie zagubiona.
Nagy - 7
Sadiku - 7 na zachętę, bo widać że potrafi grać w piłkę.
Moulin - 5 (bo to nota wyjściowa. Nie grał ani dobrze, ani źle...
Hlousek - 5

Reszta piłkarzyków gdzieś w przedziale 1-2.

Hamalainen, Kopczyński - największe nieporozumienia na boisku. Nie tylko w meczu z Górnikiem...
przecież wiadomo, że Hama nadaje się tylko na mecze z Lechem , i to tylko na końcówki
~Ddd
 • 1 / 0
Legia wygrywając z mistrzami z Finlandii za bardzo uwierzyła w siebie. A grali z polamatorami odpowiednik 3 ligi polskiej
Starszy szeregowy
 • 0 / 1
Hama dawno się już skończył. Pytanie dlaczego Magiera ciągle się upiera grać jednym napastnikiem? A nawet żadnym napastnikiem, bo wystawiając Hamalainena, zdecydował, że Legia będzie grała samymi pomocnikami. Jędza w takiej formie nie powinien grać na środku obrony. Jednak, to że nie ma zmienników, to nie wina Magiery, a poprzednich i obecnych władz klubu. Nakupili emerytów i teraz mamy efekty. Nawet na bramce są kłopoty...
Kapitan
 • 0 / 0
A iloma napastnikami ma grac, skoro w skladzie nie mial dotad ani jednego zdrowego i w formie? Sadiku nie liczę bo jest w druzynie 3 dni.
~fan Kazimierza D.
 • 0 / 0
Jeżeli pan Magiera myśli że :
- Jędza to stoper;
-Kopczyński to def.pom.;
-Broź to poziom extraklasy;
-Szwoch to poziom extaklasy
to powinien pier...oć się młotem saperskim w siwą główkę.Znów przygotowania do sezonu spierdol..ne. Gramy gówno takie same jak za Urbana. Co wy robicie na treningach?Piłka nożna to prosta gra.
~Dareklegiagol
 • 0 / 0
Magiera=berg+hassi razem
Dla Hamy, Kopy, Szwocha, Jędzy i Brozia nota może być jedna...
Hama nie az tak zle,choc na pierwszy sklad sie nie nadaje, moze pełnić role zmiennika, a co do reszty absolutna racja, dorzucilbym Gui, zapomnial jak sie gra w pilke. I to chyba czas by w/w juz podziekowac za porozumieniem stron.
Do PietrekLegia -Hama nie był zły ???
A ta 100, którą z dyni przestrzelił, a te piłki co tracił-nie przesadzaj,bo był tak samo dobry,jak ci co ich wymieniłem post wcześniej..
Hama byl znacznie lepszy w drugiej polowie, gdy zagral w pomocy. Tam jest jego miejsce i tam daje najwiecej. Ze przestrzelil sytuacje- ok., trudno, czasem i jemu sie moze zdarzyc ale to go nie skresla. Zwlaszcza po bramkach z kartoflami w koncowkach zasluguje na wiecej zaufania.
jak dla mnie w nast. meczu ligowym Kopa na lawe, do ataku Sadiku, a na srodku pomocy Maka, Thibault i Hama i jestem pewien, ze bedzie znacznie lepiej.
acha, i Szwoch out. On (jeszcze) sie nie nadaja na Legie, zwlaszcza warunki fizyczne w porownaniu do VOO to dramat. Od Vadisa sie wszyscy odbijali, a Szwoch nawet w juniorach mialby problemy z przepchnieciem kogokolwiek.
~oopoo
 • 1 / 0
0/10
~Art
 • 1 / 0
Broz tragedia
owszem, a byli gorsi...