Reklama HEG

Paweł Stolarski: Nasza gra się zazębia

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

25-01-2019 / 14:34

(akt. 25-01-2019 / 17:20)

- W trakcie drugiego zgrupowania w Troi pracujemy w dużej mierze nad taktyką. Można zauważyć, że wszystko coraz mocniej się zazębia. Do pierwszego ligowego meczu zostało jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że czym bliżej wiosennej inauguracji, tym lepiej będziemy realizowali założenia - stwierdził po piątkowym treningu Paweł Stolarski, prawy obrońca Legii Warszawa.

- Przygotowanie fizyczne jest bardzo ważne i ciężko nad nim pracujemy. Jesteśmy przekonani, że w odpowiednim czasie przyniesie to efekty - dodał Stolarski. 

Defensor w czwartkowym meczu z Mafrą zanotował asystę chwilę po tym, jak jeden z rywali ostro go faulował. - Z nogą wszystko jest już w porządku. Jeśli nie będę miał kontuzji, to taki scenariusz może powtarzać się co mecz: faul, a za chwilę asysta. Mówiąc poważnie, oby takich fauli było jak najmniej, bo wyglądało to bardzo groźnie. Nie będę kłamał - sam na początku nieco się przestraszyłem. Cieszę się z tego dogrania, ale najważniejsze po tym sparingu jest zwycięstwo - stwierdził piłkarz Legii. 

- Konkurencja? Bardzo dobrze! Lubię rywalizować i cieszę się, że mam taką okazję - powiedział defensor w kwestii walki o miejsce w składzie z Michałem Kucharczykiem. - Każdy walczy o swoje. Na treningach jest walka o miejsce w składzie i bardzo dobrze, bo to może tylko pomóc - uważa. 

- Nie ma dla mnie różnicy czy gramy wysoką linią obrony czy niską. Jestem w stanie się do tego dostosowywać i nie mam z tym żadnego problemu - zakończył Stolarski. 

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Paweł w mojej ocenie zasługujesz na grę w 1 składzie, popracuj tylko nad dorzutem bo jak widzisz czasami wystarczy jeden dobry dorzut i odrazu jesteś gwiazdą
Oby to było już widoczne za dwa tygodnie
Generał broni
  • 1 / 0
Tylko konkurencja wymusi ciężką pracę. Każda dobrze wykonana praca to gwarancja podniesieniu umiejętności i szansa na grę w zespole.
Generał broni
  • 0 / 0
Zgadza się.
Domyślny awatar Generał brygady
  • 0 / 0
Będę nudny - nic dodać, nic ująć !
Może właśnie ta praca,.pozwoli Ci na powrót do lepszej firmy. Wszyscy liczyli na więcej ale niestety, ostatnia runda była rozczarowaniem. Teraz tylko ciężka praca i powrót do składu na wiosnę.
Trenuj Stolar, trenuj, bo fajnie by było jakbyś wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie.
No, Stolar, ty trenuj bo pierwszy mecz miałeś dobry ale potem to zjazd na maksa był...
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 2 / 0
Ale mimo wszystko jakoś przychylnym okiem patrzę na niego, chciałbym aby mu się udało zaistnieć w Legii.

Podobnie miałem swojego czasu z Bereszyńskim. Różnie w pewnym czasie było a ja mocno kibicowałem chłopakowi w duchu.
Oby poszedł w ślady Bartka, czego mu życzę.
Ja też, ja też...
Domyślny awatar Generał brygady
  • 0 / 0
"Ja też, ja też..."

Od razu scena z polskiej kultowej komedii się przypomina.

:)