Paweł Stolarski: Zabrakło skuteczności

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

14-03-2019 / 01:06

(akt. 14-03-2019 / 01:07)

- Nie możemy mieć dobrych humorów.  Przyjechaliśmy tutaj, aby awansować do kolejnej rundy, niestety to nam się nie udało. Nie ma co ukrywać, jest to olbrzymia porażka - powiedział obrońca Legii, Paweł Stolarski.

- Zabrakło nam skuteczności, bo stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji. Zabrakło kropki nad “i”, drugiej bramki. Szkoda, ale jak najszybciej musimy skoncentrować się na meczu ze Śląskiem Wrocław. System 3-5-2 praktykowany przez Raków nie sprawiał nam większych trudności.

- W spotkaniu z wrocławianami zobaczymy drużynę. Trzeba wszystko poukładać sobie w głowie, czasu już nie cofniemy. Najlepszą odpowiedzią będzie zwycięstwo w sobotę.

Komentarze (22)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Wszystkiego wam brakowało.
~Chicago1916
 • 0 / 0
Wam wszystkiego brakowało.
Zabrakło skuteczności w kreowaniu sytuacji. Tak wyglądało
Generał
 • 0 / 0
"Paweł Stolarski: Zabrakło skuteczności"
Pawle Stolarski - jak dla mnie to generalnie zabrakło wszystkiego.
O braku skuteczności można mówić jak są sytuacje, ale ich się nie wykorzystuje. A Wy ich nie mieliście... No może że 3. Taka drużyna jak Legia powinna mieć ich 10x tyle!!!
a ja myślę, że zabrakło zupełnie czegoś innego. Jesteście miernymi kopaczami uważającymi się za nie wiadomo kogo, oczekujecie pensji idących w dziesiątki tysięcy złotych, a piłki nie potraficie kopnąć prosto. Macie gęby pełne frazesów, jak "taka jest piłka", ale jak trzeba wyjść i pokazać jaja, to niestety nie ma komu. Skoro nie widać różnicy - to po co przepłacać?
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Piłkarze są jak uczniowie a trener jak nauczyciel. Dobry nauczyciel potrafi nauczyć nawet przeciętnego ucznia, a nasz nauczyciel najwidoczniej niczego nikogo nie nauczył bo jak nie ma przebłysku indywidualności to je widać żadnych schematów wytyczonych na treningach, za to w Rakowie były takie schematy, np robienie tłoku na jednej stronie boiska i bieganie w wolną strefę gracza defensywnego lub pomocnika. Mamy problem, bo ściągamy ostatnio trenerów którzy nie dają sobie rady za granicą zamiast poszukać jakiegoś sprawdzonego na rynku polskim, lub słabszym zagranicznym (Węgry, Czechy...) o ile można mówić że są jeszcze słabsze nacje.
Major
 • 2 / 0
jeszcze jeden tekst "taka jest piłka" i wszyscy wszystko zrozumiemy. Stolarski może Jedza jeszcze coś tam grali na tle reszty ale drużyna jako całość, rany można sobie z procy w jaja strzelić jak się na to patrzy. zostało to podkreślone poniżej strata 2 bramek w Częstochowie sławy blokowi defensywy nie przynosi.
DM ma najniższą jakość w lidze za najwyższą kasę.
Ale tego typu slogany są u nas od wieków. Po Celticu uczymy się na błędach, po kolejnych wpadkach w pucharach uczymy się na błędach wrócimy mocniejsi... Stolara mi akurat szkoda, bo jak ktoś nie gra to nie ma prawa być w wysokiej formie.
Generał brygady
 • 2 / 0
Z procy w jaja...
Jest zle, ale nie posuwajmy sie do takich czynow. Nadal mamy duze szanse na mistrzostwo.
Teraz na wkurwie chlopcy rozniosa malinowych 2:0 po rzucie roznym i kontrze, a betony obskocza wpierdziel w Sosnowcu i nastroje beda skrajnie inne.
Odloz proce...
Major
 • 1 / 0
@FN dobrze tak zrobię
Kapitan
 • 2 / 0
Słabo to wygląda i jest słabo. Ale na szczęście to polska liga, więc nawet z tą słabizną trenersko-zawodniczą jesteśmy faworytem do mistrzostwa.
Tylko co z tego, że będziemy MP, jeśli przyjadą do nas Azerowie i nas sklepią?
Podpułkownik
 • 0 / 0
Co z tego, że dobędziemy MP? No najlepiej zajmijmy 3 miejsce niech inni mają satysfakcje ty kibicujesz Legii? Chyba nie.
Zdobądźmy mistrzostwo to ten puchar da się przeżyć, będzie źle jeśli zostaniemy z niczym
zabrakło czegoś więcej niż skuteczności ---to taka narracja w stylu trenera -" byliśmy lepsi i nie zasłużyliśmy na porażke ...ale"
- mówisz -skuteczność a ja pytam co się działo z tyłu , że 2 bramki straciliście ?
czego by nie zabrakło to zespół mistrza Polski, walczący o kolejny tytuł nie może przegrywać z drugoligowcem ( jeśli poważnie traktuje PP a tak podobno było o czym zapewniał nas treneiro)
ja sie nie napinam na puchary do gabloty i gdyby powiedział jasno i czytelnie , że gramy rezerwamy bo oszczędzamy podstawę i tak zagrał to bym zrozumiał , ale jeśli trener mówi , że ma jakość w zespole , że poważnie traktuje PP to nie pojmuje tej porażki

nie widziałem ani jakości , ani zaangażowania, ani nawet jakiejkolwiek motywacji chyba nie było też...

no i to
"W spotkaniu z wrocławianami zobaczymy drużynę"...a dlaczego nie było jej wczoraj?...to teraz bedziecie sobie wybierać kiedy jesteście drużyną a kiedy walicie w głąba mydląc wszystkim oczy , że wam się chce?
Major
 • 0 / 0
nie zobaczyliśmy drużyny bo w Częstochowie jej nie było i niestety coraz częściej jej nie ma. Jest grupa grajków, jak widać , którzy w Legii już nic nie osiągną
~yyy
 • 0 / 1
Chyba to Rakowowi zabrakło skuteczności...
~Obiektywnie
 • 0 / 0
Można się napinac ale Raków jest obecnie poporostu drużyna lepszą i tyle.
Stolar, zagrałeś dobry mecz, byłeś pewny, Kuna nakryłeś czapką, między Tobą, a Hlouskiem na lewej stronie była dziś różnica klasy. Ale nie pie*dol, że jedyne czego zabrakło to skuteczność. Zabrakło drużynie chęci wygrania tego meczu przede wszystkim. Na stadion przychodzą ludzie, którzy by oddali wszystko co mają żeby być na waszym - piłkarzy - miejscu. Ludzie, którzy by płuca wypluli i do ostatniej sekundy biegali z wywieszonym ozorem, żeby wturlać futbolówkę do bramki przeciwnika. A drużyna kolejny raz robi sobie z tego jaja.
Major
 • 0 / 0
zabrakło jakości a może piłkarskiej klasy, pytanie czy w Legi jest jeszcze coś takiego jak piłkarska jakość? Jakość pozwalająca wyjść w na przeciwnika z ligi poniżej i spokojnie grając piłką i wykorzystując swoje umiejętności wygrać i wrócić do Warszawy. Mając w sobotę bardzo ważny i trudny mecz Legia zafundowała sobie dodatkowe 30 min gry.
~xxc
 • 0 / 0
zabrakło czego??? Raków miał więcej gry, więcej akcji, więcej bramek, ahh 2x mniej fauli i zabrakło ... skuteczności??