Pazdan i Nikolić po meczu z Koroną Kielce

Piotr Kamieniecki, Łukasz Pazuła

Źródło: Legia.Net

28-10-2016 / 23:49

(akt. 07-12-2018 / 11:45)

- Chciałem wystąpić w meczu, bo z drużyną nie grałem od trzech-czterech tygodni. Dopiero w ostatnich dniach dołączyłem do zespołu i chyba było widać głód grania. Stąd też moje zachowanie, ale najważniejsze, że jestem zdrowy. Z wielką chęcią wróciłem na boisko i ważne, że wszystko jest w porządku. Kartka na pewno utrudniła życie kolegom, ale najważniejsza jest nasza wygrana. Przed nami wciąż wiele pracy, lepiej wyglądała gra piłką, przez którą strzeliliśmy cztery gole. Widać zespół chcący grać ofensywnie - stwierdził po wygranej z Koroną Michał Pazdan, stoper Legii Warszawa.

- Piłka jeszcze mocniej sprawia nam przyjemność. Przed nami mecz z Realem i jesteśmy w zupełnie innym miejscu, niż przed spotkaniem z  Borussią. To widać we wszystkim. Z optymizmem czekamy na taką konfrontację i bardzo się z niej cieszymy. Każdy chciałby wystąpić w takim meczu - dodał reprezentacyjny obrońca.


Nemanja Nikolić: Wcale nie wracam do strzelania goli. Cały czas robię co do mnie należy. Mam takie same zadania, jak w poprzednim sezonie. Jeżeli dziennikarze uważają, że zdobywam mało bramek to trudno. Cieszę się jednak, że po dwóch szybko straconych bramkach, potrafiliśmy wygrać. Pokazaliśmy charakter. Jestem zadowolony ze zwycięstwa, ponieważ te trzy punkty są dla nas bardzo ważne.


- Potrzebowaliśmy takiego zwycięstwa jak w spotkaniu z Lechem. Mieliśmy trochę szczęścia w ostatnią sobotę i teraz z Koroną. Musimy wejść na odpowiedni poziom i go utrzymać. Teraz wspinamy się powoli po ligowej tabeli i nie chcemy się zatrzymać. W spotkaniach z Cracovią i Jagiellonią również pragniemy wygrać.

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Kyo
  • 0 / 1
Pazdan jest spóźniony często na boisku i dlatego nadrabia wg własnej opinii ofiarnością. Tylko, że te jego wejścia są na prawdę mega głupie i grożą bezpośrednią czerwoną kartką. Martwi mnie to, że on tego nie dostrzega tylko gada coś o głodzie piłki. To zwiastuje, że nie wyciągnie wniosków.
~LEGIONISTA !!!
  • 0 / 1
Pazdan Ciebie to już odwala na maksa trzeci mecz i trzy byki , ba tracimy kolejne bramki przez Ciebie !!! , osłabiasz zespół . Grasz więcej niż słabo jeszcze po euro się nie ogarnąłeś a to już ponad trzy miesiące . Bujasz w obłokach pragniesz zagranicy ? ale chyba Warszawy , obecny twój poziom to Legionovia a w Legii co najwyżej ława !!! Pozdrawiam Władek
~LEGIONISTA !!!
  • 0 / 0
Niko wy to zróbcie a nie pragnijcie . Legia mistrz !!! . Pozdrawiam WŁADEK