Pazdan, Jodłowiec i Bereszyński zagrają ze Słowenią?

Marcin Szymczyk

Źródło: Przegląd Sportowy, przegladsportowy.pl

14-11-2016 / 11:44

(akt. 07-12-2018 / 11:37)

Trener Adam Nawałka, jak diabeł święconej wody, unika konkretnych odpowiedzi dotyczących zestawienia składu na towarzyski mecz ze Słowenią. Zdradził jedynie, że po 45 minut zagrają bramkarze (nie podał nazwisk, ale chodzi o Wojciecha Szczęsnego i Artura Boruca) oraz w trakcie spotkania dokona sześciu zmian, czyli tylu, ile dopuszcza limit. Jest duża szansa na to, że wszyscy trzej powołani legioniści czyli Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński i Tomasz Jodłowiec zagrają w w poniedziałek w meczu reprezentacji Polski.

Adam Nawałka – To doskonała okazja sprawdzić zawodników wyróżniających się w lidze. Będą mieć świetną możliwość, żeby potwierdzić przydatność do reprezentacji. Powołanie do kadry to dla każdego zawodnika zaszczyt i honor, liczę więc na pełną determinację – nikogo nie musiałem dodatkowo mobilizować. Wszyscy mają zagrać na sto procent możliwości. Ostatni mecz pokazał, że potencjał w zespole jest ogromny. To było tylko potwierdzenie moich słów wypowiedzianych po EURO. Mówiłem, że ta drużyna ma większe możliwości. Idziemy do przodu, krok po kroku robimy postęp pod względem taktycznym oraz mentalnym. Gramy ze Słowenią, bo to mocny, dobry przeciwnik. Cieszę się, że się z nią zmierzymy. Rywal trochę przypomina Czarnogórę. Słoweńcy są na fali i stale robią postępy. W poniedziałek zagra dwóch bramkarzy – po 45 minut. Nie powiem, kto będzie kapitanem. Na pewno dokonam sześciu zmian w trakcie spotkania.

Komentarze (16)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
 • 0 / 0
Kurrwa, zjedza Cie i nikt nie bedzie pierrdolil takich kocopalow...
~Erek
 • 0 / 0
Jodłowiec? Chyba w reprezentacji paraolimpijskiej.
Pułkownik
 • 0 / 0
zobaczymy jak zagra Góralski na tle dobrego rywala
~MokuLS
 • 0 / 0
Mam nadzieje że Pazdan nie zagra . Michał jest potrzebny w pełni sił na Jagiellonie.
Major
 • 0 / 0
Jest w pierwszym składzie...
~DaanraW
 • 0 / 0
A kogo obchodzi gdzie jestes? Siedzisz na szachach u Zygmunta w Grójcu to siedz i nie odpływaj !
Mam nadzieję, że psychiatra jest w pobliżu...
~Mac
 • 0 / 0
Z ciekawością poobserwuję niedoszłego Legionistę - Mihę Zajca :)
Pozdro (L)
Kapitan
 • 0 / 0
wobec mizerii jaką prezentuje Krychowiak - głównie przez brak regularnej gry w klubie, sprawdziłbym Pazdana na pozycji "sześć" dziś

Teodorczyk, Wilczek
Grosicki, Zieliński, Pazdan, Błaszczykowski
Sadlok, Cionek, Lewczuk, Bereszyński
Szczęsny/Boruc
~ech
 • 1 / 0
Szczęsny(46' Boruc)-Bereś, Pazdan(60' Cionek), Lewczuk, Jędza - Błaszczykowski, Jodłowiec(65' Dąbrowski), Krychowiak(65' Góralski), Wszołek(60' Kapustka) - Zieliński, Teodorczyk(60' Wilczek)
~KWL
 • 0 / 0
Pytanie po co ma grać Pazdan ? Zagrał kapitalny mecz z Rumunami to może wypadało by mu dać odpocząć ? Co ma jeszcze udowadniać Nawałece ? Lewandowski też coś będzie udowadniał ? A Piszczek ?

W piątek gramy najważniejszy mecz sezonie (na ta chwilę najważniejszy) który zdecyduje być albo nie być w walce o mistrza . TO co zajechać go chce ? Pazdan po poważniejszych kontuzjach wraca dopiero do formy i powinien odpocząć po meczu z Rumunami tak jak Nawałka daje odpocząć innym kluczowym graczom.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
A po czym on ma odpoczywać
Właśnie jemu brakuje grania więc niech gra
~jr
 • 0 / 0
Lewy wyjechał
~as
 • 0 / 0
Pazdan ma nie grać. Po co on tam? Ma Lewczuka i Cionka to niech grają.
Porucznik
 • 1 / 0
po co ten Jodłwoiec tam jest... gra słabo, za słabo na kadrę... mógłby ten czas odpocząć od piłki..
Generał broni
 • 1 / 0
Oby tylko bez kontuzji bo Nawałce teraz Pazdan czy Bereś nie są potrzebni zaś w Legii na ostatnie 7 spotkań nie do zastąpienia.