Pełne obroty Jędrzejczyka i Remy'ego

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

15-01-2020 / 10:28

(akt. 15-01-2020 / 11:21)

Artur Jędrzejczyk oraz William Remy pracują na pełnych obrotach. W środę obaj obrońcy uczestniczyli już w gierkach stołecznej drużyny.

Od początku zimowego okresu przygotowawczego William Remy oraz Artur Jędrzejczyk ćwiczyli indywidualnie. Obaj obrońcy byli na finiszu rehabilitacji związanej z ich problemami zdrowotnymi z końcówki rundy jesiennej. 

Kapitan Legii oraz Francuz na początku zgrupowania w Belek pracowali indywidualnie. Z każdym dniem obciążenia zawodników były zwiększane. Z czasem obaj uczestniczyli w ćwiczeniach z zespołem, choć nie brali udziału w grach, gdzie zachodziło ryzyko kontaktu z przeciwnikiem. 

W środę obaj środkowi obrońcy normalnie pracowali z zespołem, brali udział w gierkach i nie było widać śladu po problemach zdrowotnych. 

Komentarze (29)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Remy odpalił. Fajnie wygląda w sparingach
~Żbik
 • 0 / 0
Ja uważam, że Remy powinien grać w środku pomocy na defensywnym, bo tu nam brakuje, a na środku obrony mamy kim grać. No i lepszy byłby niż Astiz, którego czasem wpuszcza na środek pomocy
Młodszy chorąży
 • 1 / 0
Liczę że Remy przypomni sobie jak gral... i zapomni o nonszalancji i braku skupienia przez pelne 90 minut
Mógłby się pan Remigiusz ogarnąć, bo zły nie jest, a w ostatnich występach pokazał zauważalny spadek formy i zaangażowania.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Jeżeli Remy chce tu grać, a chyba źle nie ma, zwłaszcza, że ostatnio nie zaistniał za bardzo na boisku i z transferem do lepszego klubu było by trudniej, to musi wskoczyć na poziom z jego początków w Legii, dla nas pożytek a i jemu było by łatwiej.
Chorąży
 • 2 / 0
...........Janusz pytasz o transfery? Wzmocnienia już były.....i to dwa, teraz ewentualnie jakieś drobne uzupełnienie...........
Generał brygady
 • 4 / 0
Mam nadzieję, że Remy dojdzie do siebie. Na pewno zdrowy i zdyscyplinowany-skoncentrowany przez 90 minut staje się jednym z najlepszych obrońców ligi. Ale niestety dość rzadko spełniał oba te kryteria na raz. Jeżeli teraz się uda, przynajmniej w jednej rundzie, będzie super.
Co się przez te 12 miesięcy porobiło z Remym to szok.
Rok temu na zgrupowaniu byl jednym z lepszych. W sparingach walił bramy, czy to jako stoper, czy defensywy pomocnik. Szkoda.
Generał brygady
 • 4 / 0
Właśnie trzeba dać szansę Remyemu. Astiz już stary koń i słaby a Wieteska podobnie.
Generał brygady
 • 3 / 0
... tylko młody
...ale już nie źrebak.
Major
 • 0 / 1
Remy jest obecnie 4 w kolejce do gry na środku obrony. Lekko mu nie będzie.
Generał
 • 0 / 0
Kartki-kontuzje-urazy i zaraz z 4 może być nawet 1, choć wolałbym aby tylko UCZCIWA rywalizacja rozstrzygała o tym kto gra.
Major
 • 0 / 0
Ogień panowie, ogień!
Major
 • 0 / 8
Hołownia dziś testy medyczne w cWelni Kraków.
Przekręcona nazwa rywala. Ah, jakie to kozackie. +100 do internetowej ligi chuliganów.
Wyjazd, wstyd tylko robisz
Chciałbym, żeby wrócił Remy z pierwszych meczów Legii...
I w sumie z jednego z obozów, gdy przed kontuzją był chyba najskuteczniejszym zawodnikiem w sparingach :-)
Rok temu. Rok w piłce to jednak wiadro czasu.
Dlatego napisałem, że chciałbym, aby wrócił tamten Remy... W ciągu roku mogą się cuda wydarzyć. I to kilka razy. Zresztą jak w życiu.
Kapral
 • 2 / 0
Ciągle jeszcze wierzę w powrót Remy'ego. W formie to topowy obrońca ligi, mógłby spokojnie wymieniać się z Lewczukiem/Jędzą, a na pewno o niebo lepszy od Wieteski.
Generał broni
 • 1 / 0
Na czym ta "topowość" Remiego polega?
Czarna skała?
Czarna skała miał 191 cm wzrostu i ważył 99 kg, Remy tylko 184 cm, 79 kg i jakieś zaniki pamięci w każdym meczu. Dlatego jest ostatni w kolejce do gry.
"Z czasem obaj uczestniczyli w ćwiczeniach z zespołem, choć nie brali udziału w grach, gdzie zachodziło ryzyko kontaktu z przeciwnikiem" - czyli teraz już takie ryzyko nie zachodzi?
Remy oby pierwszy skład.
Trzeba zapracować.
Starszy szeregowy
 • 0 / 0
To cieszy. Najważniejsze by nie chorować. Teraz Panowie pokażcie na co was stać, by błyszczeć dobrą formą w sezonie...
~Jan
 • 1 / 0
Janusz . Panie Mioduski co z tymi transferami
Już dwa były.