Peu, Alan, Tomasiewicz, Bartczak i Arak ćwiczyli z jedynką

Marcin Szymczyk, Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

14-11-2013 / 14:39

(akt. 04-01-2019 / 13:09)

W środę na treningu było tylko 15 zawodników, w tym 4 bramkarzy. Na czwartkowych zajęciach Legii pojawili wyróżniający się piłkarze rezerw w osobach Peu, Alana Fialho, Grzegorza Tomasiewicza, Roberta Bartczaka i Jakuba Araka. Miał być jeszcze Bartłomiej Kalinkowski, ale akurat ma drobne problemy z pachwiną. Prawdopodobnie pojawi się w piątek. - Cieszę się, że trenowałem z pierwszą drużyną. Mam nadzieję, że będę mógł pomagać zespołowi częściej. Jestem do dyspozycji w każdej chwili. Mam nadzieję, że pokażę się z na tyle dobrej strony, że w przyszłości trenerzy dadzą mi szansę zaistnienia w pierwszym zespole nie tylko na treningu - powiedział dla Legia.Net Alan.

Jeszcze bardziej ukontentowany był młody Jakub Arak. - Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy z możliwości odbycia choć jednego treningu z pierwszym zespołem. Jutro również mamy ćwiczyć pod okiem trenera Jana Urbana. To pozytywny bodziec do wytężonej pracy, choć akurat mnie nikt nie musi motywować - już sama gra w Legii, w takim klubie, jest wystarczającą mobilizacją. Super było pograć w gierce z takimi piłkarzami jak Radović. Nie wiem jeszcze co dalej, mam nadzieję, że będę dalej obserwowany przez szkoleniowców pierwszego zespołu - skomentował Arak.


Wokół boiska biegał Ivica Vrdoljak, który miał skrecony staw skokowy. Indywidualnie ćwiczyli poobijany w Łodzi Helio Pinto, Michał Efir - niaciągnięty mięsień dwugłowy w meczu rezerw i Raphael Augusto - uraz na wczorajszym treningu. Na boisku nie pojawił się Dossa Junior. Normalnie kolejny raz ćwiczył Dusan Kuciak. Słowak, Chorwat i Portugalczyk mają nadzieję, że lekarze pozwola im na grę w meczu z Pogonią

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~MICHAŁ KIBIC(L)
  • 0 / 0
Po za Saganowskim to chyba wszyscy powinni się wykurować do meczu z Pogonią. Niech piją mleko to będą zdrowsi.
~kustrus(L)
  • 0 / 0
mleko to akurat jest niezdrowe
~tobi 68
  • 0 / 0
Ciekawe czym arak w tym sezonie sie wyroznil w 18 meczach 4 bramki w tym jedna z karnego to bardzo slabo a pilka to mu sie odbija na 2 metry jak przyjmuja wystarczy przyjsc na mecz i zobaczyc
~mar
  • 0 / 0
Wreszcie...
Decyzja podobno z góry, bo Urban by na to nie wpadł.
On wozi Augusto lub nie bierze całej kadry na mecze.
~tobi 68
  • 0 / 0
Arak to jakis zart. On nielapie sie do rezerw jak wszyscy sa zdrowi a co tu mowic o jedynce
~on(L)y
  • 0 / 0
pilkarzy "drewnianych" ale majacych instynkt strzelecki jest wielu w historii futbolu(chocby Svitlica)...Arak strzela sporo wiec dlaczego mu nie dac szansy ?
~??
  • 0 / 0
Czy sporo to bym nie powiedział , 4 bramki w rezerwach w tym sezonie to nie jest jakiś wyczyn jak na tak zachwalanego snajpera, grającego na "szpicy".
~mar
  • 0 / 0
Przecież to tylko treningi, niech chłopaki widzą, że ktoś się nimi interesuje.
Do meczów jeszcze daleko, choć Urban mógłby wziąć jednego na ławkę. Raz chyba zabrał 17tu bo nie było kogo, to mógł chłopaka na ławkę wziąć.