Philipps powołany do kadry

Piotr Barański

Źródło: 90minut.pl

28-08-2019 / 13:23

(akt. 28-08-2019 / 14:38)

Zawodnik trzecioligowych rezerw Legii Warszawa Chris Philipps został powołany do reprezentacji Luksemburga na najbliższe dwa mecze swojej kadry.

Reprezentacja Luksemburga rozegra dwa mecze. Pierwsze z nich będzie spotkaniem towarzyskim i odbędzie się 5 września w Belfaście, a rywalem będzie Irlandia Północna. W drugim spotkaniu Luksemburczycy zmierzą się z Sebią w meczu eliminacyjnym do EURO 2020, które zagrają u siebie. Mecz odbędzie się 10 września.

Komentarze (24)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podporucznik
 • 0 / 0
Kurde, on jeszcze u nas.. Chyba do końca tego roku ma ważną umowę o ile mi wiadomo. Swoją drogą dziwnie brzmi - zawodnik 4. poziomu 25. ligi w w Europie powołany do reprezentacji europejskiego kraju :)
I nadal brak chętnych na tego mistrza
Podporucznik
 • 0 / 0
Nie był taki złym jak przychodził i nie grał w złym klubie. My go zepsuliśmy.
Kapitan
 • 2 / 0
Wbrew pozorom solidny gracz ale bez charakteru ktory musi miec na swojej pozycji. Ofensywnie praktycznie nic nie wnosil.
Kapitan
 • 1 / 0
Ui to jest wiadomosc :)
Generał broni
 • 0 / 0
Uwił sobie ciepłe gniazdko i tyle .
Tez sami mu w tym pomoglismy, wysoki kontrakt więc teraz musimy się jeszcze trochę pomeczyc
Kapitan
 • 1 / 5
Nie rozumiem jego grania w rezerwach...

W czym on jest lepszy od chłopaków tam grających? Jak widzę po jego zaangażowaniu i ograniczeniach jest tam balastem.
Niech grają najlepsi.
Trochę szkoda że tak wyszło w przypadku tego zawodnika. Bo w sumie jak grał wyglądał w miarę solidnie (miał lepsze i gorsze mecze) i jest w dobrym wieku (25 lat). Dziwne że nigdzie nie udało się go wypożyczyć nawet przy założeniu opłacania części kontraktu.
W każdym razie to na pewno jest najlepiej zarabiający zawodnik w 3 lidze, a pewnie w drugiej i pierwszej lidze też by pod tym względem królował.
Marszałek Polski
 • 2 / 1
Luksemburga, Luksemburga, Luksemburczycy.
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Wersja pierwotna:

Zawodnik trzecioligowych rezerw Legii Warszawa Chris Philipps został powołany do reprezentacji Luxemburga na najbliższe dwa mecze swojej kadry.

Reprezentacja Luxemburga rozegra dwa mecze. Pierwsze z nich będzie spotkaniem towarzyskim i odbędzie się 5 września w Belfaście, a rywalem będzie Irlandia Północna. W drugim spotkaniu Luxemburczycy zmierzą się z Sebią w meczu eliminacyjnym do EURO 2020, które zagrają u siebie. Mecz odbędzie się 10 września.
Plutonowy
 • 1 / 1
Mam nadal nadzieję, że znajdzie klub do końca okienka. Zawsze to jakaś oszczędność by była z tych ostatnich 4 jego pensji.
W życiu, mu tu za dobrze.
Plutonowy
 • 0 / 2
Tylko gdzie tu sens. Wiadomo, że nikt mu takiej pensji nie da, ale to tylko 4 miesiące. A kto go zatrudni po roku w trzeciej polskiej lidze.
Pułkownik
 • 3 / 1
Za darmo zawsze się ktoś znajdzie zwłaszcza, że jest w rytmie meczowym.
Chrisowi nie opłaca się teraz wyszukiwać nowego klubu bo w Legii zarabia bardzo dobrze a te 4 miesiące nie zrobią żadnej różnicy w przyszłym poszukiwaniu klubu. I tak będzie w dobrej sytuacji bo jest reprezentantem kraju, będzie do zgarnięcia za darmo (więc znowu może wynegocjować sobie dobry kontrakt) i tak jak już przedmówca wspomniał jest w rytmie meczowym.
Do końca grudnia jeszcze będzie niestety
Pułkownik
 • 1 / 6
Nie rozumiem po co to gnojenie Philipsa w rezerwach. W czym jest on gorszy od np. Agry, o Obradovicu już nie wspominając...
Plutonowy
 • 0 / 1
Raczej chodzi o to, że gdyby grał to by mu się przedłużył kontrakt ze sporą podwyżką i by była sytuacja jak z Jodłowcem swego czasu.
Plutonowy
 • 1 / 2
Raczej chodzi o to, że gdyby grał to by mu się przedłużył kontrakt ze sporą podwyżką i by była sytuacja jak z Jodłowcem swego czasu.
Tak... porównajmy DP/ŚP ze skrzydłowym i bocznym obrońcą. Na pozycji Philippsa mamy 5 innych zawodników, a na prawym skrzydle Veso, który ma problemy rodzinne i najwięcej meczów w Legii zagrał na prawej obronie (nie rozsądzam czy to źle czy dobrze).
Marszałek Polski
 • 1 / 1
O Obradoviciu faktycznie nie ma co wspominać, bo jak porównać dyspozycję gościa, który gra i jest w rytmie meczowym z kimś, kto leczy urazy i ćwiczy jak starsze panie na sesjach rehabilitacyjnych.
Nie rozumiem można było bez szkody dla obu stron zrezygnować z aneksu
Kapitan
 • 6 / 1
No i proszę jaki mamy mocarny skład.... reprezentanci krajów z zachodu Europy u nas w rezerwach grają.. ;) I to z najbogatszego kraju UE!