Reklama HEG

Philipps rozpoczyna rehabilitację

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

21-02-2019 / 02:41

(akt. 21-02-2019 / 02:47)

Chris Philipps jeszcze w tym tygodniu rozpocznie rehabilitację po zabiegu kolana. Piłkarz aktualnie porusza się o kulach.

Luksemburski piłkarz od początku zimowych przygotowań trenował z rezerwami stołecznego klubu. Oddelegowanie pomocnika do trzecioligowego zespołu było decyzją trenera Ricardo Sa Pinto. Chris Philipps, razem z Cristianem Pasquato, nie mogli występować w sparingach, a tylko ćwiczyli z "dwójką". Tak samo było z pozostałymi zesłanymi, poza Arkadiuszem Malarzem, który w sparingach staje między słupkami. 

Philipps w poprzednim tygodniu doznał urazu i zszedł z boiska w trakcie treningu rezerw. Zapadła decyzja o potrzebie zabiegu. Gracz z Luksemburga przeszedł artroskopię kolana, którą przeprowadził lekarz pierwszej drużyny, Mateusz Dawidziuk. Po siedmiu dniach przerwy, piłkarz rozpocznie rehabilitację. Aktualnie pomocnik porusza się o kulach. 

Rehabilitacja reprezentanta Luksemburga ma planowo potrwać od pięciu do sześciu tygodni. Philipps, mający wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu, nie odejdzie zimą z Legii. W obecnym sezonie 24-latek rozegrał dziesięć spotkań w pierwszym zespole mistrzów Polski. Przez 593 minuty spędzone na placu gry zdobył jedną bramkę.

Komentarze (16)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
ten to ma u nas zycie :p
Zdrowiej Chris, potrzebujemy Cię zdrowego
Czy to do transferu czy to do walki o pierwszą drużynę. Początku były obiecujące potem się coś popsuło. Powodzenie Chris.
W sparingach przeniesieni do rezerw nie mogli grać a wiecie jak to jest z ich graniem w 3 lidze ?
Obyś miał szansę na rehabilitację na boisku.
A teraz coś z zupełnie innej beczki (a co, mnie się podoba)
W Legionistach przypomnieli o zbiórce na karetkę dla Szpitala Dziecięcego przy ulicy Mikołaja Kopernika. Podobno brakuje 90 tys zł. Może rozwiążemy wspólnie równanie:
1916 (kibiców) x 16 (zł) x 3 (miesiące) = karetka dla szpitala na Dzień Dziecka
Co Wy na to?
Wklejam pod tematem o zdrowiu,żeby nie było tak całkiem od czapy ;-)
Pułkownik
  • 0 / 0
Na zdjęciu wygląda jakby już zaczął.
Domyślny awatar Generał broni
  • 0 / 0
Dużo zdrowia, Chris!
Zdrowia i letniego transferu tego życzę
Generał
  • 2 / 1
Chris - powrotu do zdrowia, formy i uznania w oczach trenera. Dobrej gry i sukcesów - czy to z legią czy to gdzie indziej. Trzymaj się chłopaku.
No i tyle z kariery kolejnej gwiazdy w Legii
~Arek
  • 0 / 0
Juz wole zeby zostali tacy Kante i Phillips, ktorzy juz byli obeznani z drużyną, niz Agre czy Roche. Pilkarsko sa tak samo slabi a dodatkowo musza sie aklimatyzowac.
Marszałek Polski
  • 1 / 2
Zdrowia. Zapowiadal się przyzwoicie i to tyle.
CZOŁEM, PANIE MARSZAŁKU!
Zdrówka