Piątkowe zadania legionistów na siłowni

Redakcja

Źródło: Legia.Net

12-01-2018 / 17:35

(akt. 12-12-2018 / 21:06)

W piątek piłkarze Legii pracowali indywidualnie na siłowni. Jedni wzmacniali klatkę piersiową, inni mięsień dwugłowy i kolano. Wszystkie ćwiczenia nadzorował legijny strongman Wojciech Frukacz. Domagoj Antolić, Michał Kopczyński czy Inaki Astiz wyciskali kolejne kologramy na ławeczce, zaś Miroslav Radović wzmacniał mięsień dwugłowy, pracował głównie nogami razem z Marcinem Batorem. Jarosław Niezgoda jeździł na rowerku, zaś Michał Kucharczyk pracował nad mięśniami brzucha i dotlenieniem organizmu. Każdy wykonywał swoje zadania, które otrzymał od sztabu szkoleniowo-medycznego.

Zdjęcia z siłowni (fot. Piotr Kucza)

Legioniści nie byli w tym czasie jedynymi osobami na siłowni, która jest mocno oblegana przez miejscowych.


W tym samym czasie bramkarze wraz z trenerami Krzysztofem Dowhaniem i Wojciechem Kowalewskim byli na boisku. Był czas na żarty i ciężką pracę.


O godzinie 14. zawodnicy będą mieli odprawę, na które zaprezentowany zostanie najbliższy rywal czyli ekwadroska Barcelona. Godzinę później wszyscy wyjdą na kolejny trening. Wieczorem Michał Kucharczyk, Artur Jędrzejczyk i Jarosław Niezgoda spotkają się z rodakami. Organizator zaplanował kilka spotkań z amerykańską Polonią.

Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pułkownik
  • 5 / 0
"Michał Kucharczyk pracował nad mięśniami brzucha i dotlenieniem organizmu."

Hmmm fajnie by było jak Jozak przejrzał Kucharczyka więc postanowił jeszcze bardziej uwypuklić jego jedyną zaletę, czyli wydolność i szybkość. Zawsze wpuszczony z ławki poszarpie i może coś strzeli.
Marszałek Polski
  • 4 / 0
dawaj, dawaj. Rado
Marszałek Polski
  • 1 / 0
albo wiedział, że mu zdjęcie robią, albo zdrowo zasuwa;)
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Na filmiku też widać że dostaje wycisk
Obejrzyj na Legia.com
I wywiad z Veso fajny