Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

17-11-2019 / 16:46

(akt. 17-11-2019 / 21:53)

Arvydas Novikovas strzelił gola w reprezentacji Litwy. Zespół narodowy gracza Legii Warszawa pokonał 1:0 Nową Zelandię w meczu towarzyskim.

Po wysokiej porażce 0:6 z Portugalią w el. mistrzostw Europy, Litwini zmierzyli się towarzysko z zespołem z innego kontynentu. Rywalami zespołu narodowego Arvydasa Novikovasa byli gracze z Nowej Zelandii. W trakcie meczu padł tylko jeden gol.

Bramkę na wagę wygranej zdobył w 45. minucie gracz Legii Warszawa. Skrzydłowy dopadł do piłki przed polem karnym i strzelił bardzo ładnego gola. Novikovas rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie. Litwini pokonali przeciwników 1:0.

Litwa - Nowa Zelandia 1:0 (1:0)
Novikovas (45. min.)

Litwa: Setkus - Baravykas, Palionis (46' Klimacicius), Girdvainis, Vaitkunas, Simkus (75' Matulevicius), Golubickas - Novikovas, Cernych, Mikoliunas (83' Kazlauskas)

Nowa Zelandia: Woud - Payne, Tuiloma, Smith, McGarry (63' Pijnaker) - McGlinchey (75' Just), Rufer (46' Bell), Ridenton (46' Singh) - Collier (63' Mata), De Jong, Rojas.

W kadrze Luksemburga na mecz z Portugalią znalazł się Chris Philipps. W ostatnim spotkaniu z Serbią, gracz rezerw Legii rozegrał 45 minut, lecz tym razem zasiadł na ławce rezerwowych. Jego drużyna przegrała z wyżej notowanymi przeciwnikami 0:2 po bramkach Bruno Fernandesa i Cristiano Ronaldo