Pierwsze chwile legionistów w Turcji

Piotr Jóźwiak, Miłosz Nasierowski

Źródło: Legia.Net

23-01-2012 / 23:15

(akt. 14-12-2018 / 20:03)

Kilka chwil po godzinie 21, nieco zmęczeni legioniści dotarli do Antalyi. Przed halą przylotów czekał na nich kierownik drużyny Piotr Strejlau, wspierany przez tureckich pracowników hotelu, którzy będą pomagać zespołowi w sprawach organizacyjno-logistycznych. Jako pierwszy budynek lotniska opuścił Miroslav Radović. Uśmiechnięty Serb od razu udał się do zaparkowanego obok autokaru, a za nim podążyli kolejni piłkarze. Od jutra praca na tureckim obozie rozpocznie się na dobre – zawodnicy będą trenowali dwukrotnie, o godz. 11 i 17. Korzystając z okazji, zapraszamy do śledzenia naszych relacji z ze zgrupowania.

Komentarze (10)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Kissler
  • 0 / 0
Tomaszek na głównej napisał, że negocjujemy z Owenem! Kurczę, jak to wypali, to komplet w każdym meczu murowany!
Starszy sierżant
  • 0 / 0
Jest tak jak pisałem nikt jakos nie wierzy w cud ogranja sportingu i nikt kasy do niczego nie dołozy .Nasi ludzie mysla tylko o MP i licza na M Skorze.Obawiam sie jednak ze nawet w lidze nie bedzie łatwo i koniecznie jest nam potrzebny jeden gracz ktory zrobi roznice w zespole.Nie chcial bym byc teraz na miejscu naszego trenera musi byc chyba strasznie wkurzony ,bo pozniej w razie niepowodzen to znowu najwiecej na nim sie odbjiei spadnie najwiecej krytyki bo przeciez trener odpowiada za druzyne.
tego już za wiele . Po co jedzie na zgrupowanie Jóżwiak ?? Nie maco innego do roboty ??
~Aria
  • 0 / 0
co oni wszyscy tak w tych dresach? nie uchodzi...wystrójcie się panowie w białe koszule w Turcji ładne kobiety a wy w dresach świecicie
Kucharczyk umiesz trafić obecnie wogole w bramkę ?? Śmiem wątpić . Sodóweczka już odbija
~rafa
  • 0 / 0
dragon co do jednego się zgodzę sodówka odwaliła szkoda! po części zrobiły to media!! myślę że nie ma kto go za mordę(nie ubliżając) dobrze wziąć tak jak ojciec Wolskiego!
~G.
  • 0 / 0
troszkę sodówka, o czym sam przyznał w ostatnim wywiadzie ("zawaliłem ostatnie pół roku, za dużo się działo... teraz zamierzam wziąć się do ciężkiej pracy, taka sytuacja nie może się powtórzyć") no i do tego przyplątała się kontuzja...
myślę, że najbliższa runda pokaże, co może być z Kucharczyka w wielkim futbolu...
Jak tam gimnastyk Skaba ?? Już pokazał swoje wspaniale umiejętności ?? Stary nieudacznik zajmujący miejsce .
Major
  • 0 / 0
Czyli Ivica jednak jest. Gitara.
~rafa
  • 0 / 0
zaraz legion Ci napisze że już się wyleczył i nie zapomni że jutro będzie bomba transferowa:) hehe