Pierwszy gol Niezgody dla Portland Timbers

Źródło: Legia.Net, Twitter

24.07.2020 12:49

(akt. 24.07.2020 12:55)

Jarosław Niezgoda zdobył pierwszą bramkę dla Portland Timbers. Dla 25-letniego napastnika był to trzeci występ w nowym klubie, do którego trafił w styczniu br. z Legii Warszawa.

W dwóch pierwszych spotkaniach (z Los Angeles Galaxy i Houston Dynamo) Jarosław Niezgoda wchodził na boisko z ławki rezerwowych. W piątkowej rywalizacji z Los Angeles FC polski snajper po raz pierwszy pojawił się w wyjściowym składzie w barwach Portland Timbers. Już w 7. minucie 25-latek strzelił pierwszego gola dla klubu z MLS.

Były zawodnik Legii Warszawa otrzymał podanie z prawej strony boiska, znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem drużyny przeciwnej i trafił do siatki. Polak oddał płaski strzał z lewej nogi i umieścił piłkę w bramce. Było to pierwsze trafienie w meczu. Niezgoda grał do 58. minuty – wówczas został zmieniony przez Jeremy’ego Ebobisse. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.