Reklama HEG
Logo Legia.Net

Piłkarze Legii wyjechali na zgrupowanie do Dębicy

Redakcja

Źródło:

15-01-2001 / 23:59

(akt. 19-12-2018 / 14:11)

Wczoraj piłkarze Legii wyjechali na zgrupowanie do Dębicy, gdzie pozostaną do 21 stycznia. Osiem dni później rozpocznie się kolejne zgrupowanie - na Cyprze. Stołeczny zespół za kadencji Franciszka Smudy wyjeżdżał na krajowe obozy do ośrodka w Straszęcinie, położonego o dwa kilometry od Dębicy, gdzie także często odbywały się treningi. Legioniści znają więc te tereny doskonale.
Z ekipą do autokaru nie wsiedli kontuzjowani Tomasz Łapiński i Mariusz Piekarski. Pierwszy jest unieruchomiony do końca sezonu, drugi ma dołączyć do zespołu pod koniec stycznia. Powinno znaleźć się dla niego miejsce w składzie na Cyprze. Do Dębicy pojechał też przeniesiony czasowo z rezerw obrońca Arkadiusz Maciejewski. Zajął miejsce Sebastiana Nowaka, który udał się na rozmowy do GKS Katowice, gdzie prawdopodobnie zostanie wypożyczony.
W Dębicy będzie trenować 22 legionistów (poniżej kadra pierwszego zespołu). Trener Franciszek Smuda nie zakontraktował na ten tydzień żadnych meczów sparingowych.
Bramkarze: Artur Boruc, Zbigniew Robakiewicz; obrońcy: Tomasz Jarzębowski, Arkadiusz Maciejewski, Jacek Magiera, Maciej Murawski, Paweł Wojtala, Jacek Zieliński; pomocnicy: Sylwester Czereszewski, Giuliano Marinho dos Santos, Bartosz Karwan, Tomasz Kiełbowicz, Adam Majewski, Tomasz Mazurkiewicz, Tomasz Sokołowski, Radosław Wróblewski; napastnicy: Marcin Bojarski, Marek Citko, Wojciech Kowalczyk, Cezary Kucharski, Marcin Mięciel, Łukasz Mierzejewski.
Autor: mac źródło: Gazeta Wyborcza

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094