Reklama HEG

Piotr Kobierecki: Remy zagrał jak profesor

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

10-11-2018 / 18:06

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

- William Remy w spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki zagrał niczym profesor. Francuz stworzył naprawdę dobry duet stoperów wspólnie z Bartoszem Brodzińskim, a także mocno przyczynił się do zdobycia bramki na 2:0 oddając groźny strzał z rzutu wolnego, po którym bramkarz rywali odbił piłkę w kierunku Mateusza Praszelika - stwierdził po pokonaniu lidera trzeciej ligi Piotr Kobierecki, szkoleniowiec stołecznych rezerw. Legia II wygrała na wyjeździe 2:0 po trafieniach Bajdura i Praszelika.

W wyjazdowym spotkaniu w Aleksandrowie Łódzkim wystąpiło trzech zawodników pierwszego zespołu, którzy wracają do optymalnej dyspozycji po kontuzjach. W tej grupie znaleźli się wspomniany Remy, Chris Philipps, a także Jarosław Niezgoda. - Reprezentant Luksemburga w środku pola często tworzył linię podania, a także szybko odbudowywał ustawienie. Jarek również pokazał swoją dużą jakość. Potrafił mijać rywali dzięki szybkości, a także był w stanie przetrzymywać piłkę. Odegrał również swoją rolę przy pierwszym golu - stwierdził szkoleniowiec "dwójki". 


Legioniści pokonali lidera 2:0 i mają w tej chwili na koncie 24 punkty. - Podchodziliśmy do spotkania z pewną dozą niepewności, bo nie wiedzieliśmy, czego dokładnie spodziewać się po schodzących zawodnikach. Ostatecznie cała trójka wniosła dużą wartość. Jako drużyna odpowiednio się organizowaliśmy i nie brakowało nam dyscypliny. Stosowaliśmy niski pressing, czekając na kontrataki, ale kiedy była potrzeba, podchodziliśmy wyżej osiągając swój cel. Wygraliśmy i cieszymy się z trzech punktów. Nasza młodzież mogła również chłonąć wiedzę z gry z bardziej doświadczonymi kolegami z pierwszego zespołu - podsumował konfrontację z Sokołem Kobierecki. 

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Domyślny awatar Generał brygady
  • 0 / 0
Zgadza się, jest profesorem na swojej pozycji i grał tak do końca rundy jesiennej.
Brawo !
Chorąży
  • 0 / 0
Pytanie co się dzieje z Mączynńskim?
Domyślny awatar Sierżant
  • 1 / 0
Uraz jakiś
~Podaj nick
  • 0 / 3
To tam może grać ,a extra nie jest gotowy?????
~zosiek
  • 0 / 3
To tam może grać ,a extra nie jest gotowy?????
~lob
  • 3 / 0
I tak powinno być. Ci co nie łapią się do meczowej 18 - ki , powinni zagrać w rezerwach, a nie siedzieć na trybunach lub w domu....Dotyczy to również Rado jak jest zdrowy.
Chorąży
  • 1 / 0
Rado powinien pomoc dwójce i zabrać jakiegoś młodego pod opiekę. A ci co nie grają w jedynce powinni pomagać rezerwom.
~Kajtek
  • 0 / 0
Gratulacje