Plotki transferowe: Powraca temat Ivana Balliu
08-08-2018 / 11:26
(akt. 02-12-2018 / 11:23)
Albańczyk Ivan Balliu przymierzany jest do gry w Legii Warszawa. Mistrz Polski ma jednak groźnego konkurenta w walce o prawego obrońcę.- Malaga oraz Legia Warszawa walczą o Ivana Balliu - informował we wtorek kataloński "Sport". Według tego źródła, zdecydowanie bliżej pozyskania prawego obrońcy jest mistrz Polski. Ekipa z Andaluzji w najbliższych dniach będzie chciała przekonać jednak Albańczyka do transferu. Temat Balliu i Legii pojawił się już w maju - wtedy na swoim koncie na Instagramie portugalski pomocnik zespołu ze stolicy, Cafu, udostępnił wówczas zdjęcie z reprezentantem Albanii, tym samym zdradzając, że Balliu przebywał w Warszawie.
Balliu pochodzi z Caldes de Malavella (Katalonia). W wieku 12 lat rozpoczął karierę w akademii piłkarskiej Barcelony. W sezonie 2010/11 zadebiutował w rezerwach Dumy Katalonii w La Liga 2. Nigdy nie zagrał jednak w pierwszej drużynie Blaugrany. W latach 2013-15 defensor występował już w portugalskim klubie F.C. Arouca. Od lipca 2015 r. jest natomiast graczem francuskiego FC Metz. Jeszcze w sierpniu zamierza opuścić Francję.
Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.
Punkty
1063
to pokazuje potęgę naszego sKAŁtingu, jego szerokie horyzonty i ciągle aktualizowane listy oglądanych kopaczy na wszystkie pozycje
te dwa przykłady pokazują niestety, że to jednak przygłupie lenie, które się żuwno znają i niech spie.r.d.al.a.ją w podskokach bo nie ma z nich żadnego poŻydku
A może trener uzależnienia podpis od skompletowania mu obrony?
Jest problem za stoperami i obroną a Jędza ma zakaz trenowania, zgadzam się dużo zarabia i forma słabsza ale sam ze sobą umowy nie podpisał. Jeżeli już to powinien odpaść z drużyny na boisku a nie w biurze prezesa.
Nikt nie zastanawia się dlaczego Legia jest tak słaba fizycznie i taktycznie. Kadra jest całkiem niezła, może za bardzo defensywna, Czy ktoś się zastanawia dlaczego więc tracimy tyle bramek i jak temu zaradzić.
Czekam na jutrzejszy mecz i sam nie wieżę w to co czytam drużyna z Luksemburga przyjeżdża do Warszawy po zwycięstwo. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć czy to już normalność.
Jeżeli DM nie podpisze umowy z Trenerem powtarzam z Trenerem wciągu najbliższego tygodnia to znaczy, że się ośmiesza i powinien być na Legii wyśmiewany i wygwizdywany. To nie Real, że trener musi pasować do miliona zmiennych. Jaki plan przygotowań przedstawił mu Klaf i kto ten plan weryfikował.? Podobno jest tylu chętnych, walą drzwiami o oknami i co??? Vuko coś opowiada o jedności, walce i zaangażowaniu. Ja osobiście wolał bym usłyszeć jak zagramy w defensywie i jak wykorzystać Carlitosa bo chłopak się marnuje, jeszcze moment i będzie przeciętny lub co się dzieje z Szymańskim, który się plącze jakby pierwszy raz wyszedł w pierwszym zespole..
Acha, wiem... Jędzę wypychamy brzydko z klubu.
Szkoda, że ten buraczany styl traktowania piłkarzy obróci się przeciwko nam, gdy kiefys będziemy chcieli jakiegoś reprezentanta Polski pozyskać oferując wysoką pensję.
Fajnie wyglądali przeciwko Legii i Crvenie. Nie są drodzy.
ale najważniejsza nieobsadzona pozycja to trener a zaraz za nim rozgrywający- bez tego zostaje liczenie na cuda- a to kiepski plan;
Malutki ale tam wzrost nie jest konieczny.
Do tego wyszkolony w Barcelonie, czyli technicznie będzie jednym z lepszych zawodników Ligii.
Dla mnie spoko.
A po drugie ...takie małe coś...Mała rzecz.. Mała myśl ...
GDZIE JEST TEN TRENER ???
podobno już kogoś mamy ale trzeba podpisać...No dalej !
Będzie inny na 100% ale czekamy już długo.