Podania ponad wszystko - środa Legii na Florydzie

Redakcja

Źródło: Legia.Net

18-01-2018 / 03:49

(akt. 02-12-2018 / 11:39)

Środa była dla legionistów dniem pracy nad techniką. Mistrzowie Polski spędzili czas na boisku wymieniając kolejne podania. Z "Wojskowymi" pracowało dwóch zawodników sprawdzanych przez sztab szkoleniowy. Na placu gry pojawili się także gracze, którzy ostatnie dni spędzili na leczeniu urazów: Adam Hlousek, a także Sebastian Szymański. W hotelu musiał zostać Eduardo da Silva, który do pracy z pełnym obciążeniem powinien być gotowy za około dwa tygodnie.

Środowe zajęcia legionistów (fot: Piotr Kucza)

 

Środowe zajęcia na legionistów zaczęły się od rozgrzewki prowadzonej przez Krasimira Sosa. Oddzielnie, pod wodzą Krzysztofa Dowhania Wojciecha Kowalewskiego pracowali bramkarze. Wśród golkiperów nastroje dopisują. Planowane są już kolejne ćwiczenia, nieco bardziej wymagające, które przedstawił na "Twitterze" były bramkarz m.in. Spartaka Moskwa. 

 

 

 

Pierwszy raz od soboty, kiedy doszło do urazów, na boisku pojawili się Adam Hlousek, a takze Sebastian Szymański. Czech spokojnie truchtał pokonując kolejne okrążenia wokół boiska. Lewy obrońca wznowi treningi z pełnym obciążeniem zapewne na drugim obozie w Hiszpanii. Pomocnik narzekający na silne stłuczenie pracował z kolei indywidualnie pod opieką Piotra Zaręby. W hotelu został Eduardo da Silva, któremu dojście do zdrowia zajmie około dwóch tygodni. 

 

Z Legią ponownie trenował testowany od poniedziałku Michael Waclaw. W środę na zajęciach mistrzów Polski pojawił się inny Amerykanin, Brian Iloski. O obu graczach piszemy więcej w tym miejscu

Legioniści w środę skupili się na rozegraniu piłki. Gracze w odpowiednich konfiguracjach mieli wymieniać ze sobą podania. Trenerzy zachęcali do tego, by futbolówka szybko krążyła między graczami. Ważnym elementem zajęć była również gierka taktyczna. Warszawiacy przygotowywali się w ten sposób do sobotniego sparingu z kolumbijskim Atletico Nacional. 

 

W czwartek warszawiaków czekają dwa treningi. O godzinie 10:00 lokalnego czasu (16:00 w Polsce) "Wojskowi" mają spotkać się na siłowni. Na 16:00 (22:00) zaplanowano zajęcia na murawie.

Komentarze (5)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~as
  • 1 / 0
Niech ćwiczą podania - aby piłka nie odskakiwała na 2 metry przy przyjęciu.
Starszy sierżant
  • 0 / 0
Jak się ciesze że Rado zaczyna w końcu grać z zespołem.
~malcz
  • 0 / 0
Ja to jestem w szoku, że Hamalainen się jeszcze nie rozsypał....przecież do tej pory co jakieś zgrupowanie to pierwszy wypadał i nie mógł porządnie się przygotować.
Ogólnie wszystko wygląda bardzo profesjonalnie i czuję że Remy to będzie petarda, o ile głupoty ala Langil mu nie przyjdą do łba.
~Kibic_Snk
  • 3 / 0
Praca praca jeszcze raz praca! A tak po za tym Fajnie ze testujemy tych mlodych. Widac ze sztab w koncu pracuje, nie wiem czemu ale Zewlaka tam sobie nie wyobrazam...
Generał broni
  • 0 / 2
My nie testujemy, my robimy przyjemność organizatorom i marketing.