News: Polska - Irlandia 0:0 - Grali Jodłowiec i Brzyski

Polska - Irlandia 0:0 - Grali Jodłowiec i Brzyski

19.11.2013 22:38

(akt. 13.12.2018 23:15)

Reprezentacja Polski zagrała kolejny, bezbarwny mecz i tym razem zremisowała 0:0 z Irlandią. Tym razem spotkanie rozpoczęło bez legionistów w składzie. Pierwsza połowa była słaba, nudna i nie jeden kibic przed telewizorem ziewał lub też się zdrzemnął. Dwie akcje przeprowadził McGeady, a pierwszy strzał rywali w wykonaniu Stephena Kelly'ego o mało nie zakończył się golem. Najciekawsza sytuacja miała miejsce w 37. minucie kiedy Lewandowski podbił piłkę nad O'Shea, ten zatrzymał piłkę ręką za co otrzymał żółty kartonik.

Zdjęcia z meczu - kliknij tutaj

Drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczęli Polacy - Błaszczykowski wpadł z piłką w pole karne, okiwał kilku zawodników, ale ostatecznie poległ na przedostatniej przeszkodzie. Na pół godziny przed końcem spotkania kontuzjowanego Mączyńskiego zastąpił na boisku Jodłowiec. W 63. minucie po dośrodkowaniu w pole karne dobrze główkował Szukała i zatrudnił bramkarza gości. Pięć minut później pokazał się "Jodła", ale po jego strzale piłka minimalnie minęła bramkę. Na dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem Sobotę zmienił drugo z piłkarzy naszego klubu - Brzyski. Potem były jeszcze akcje Soboty i strzał Celebana, ale wszystko bez większych szans na gola. Mecz zakończył się rezultatem bezbramkowym. 31 tys. ludzi na trybunach mogło obejrzeć mecz, którego Polska nie przegrała.

Polska - Irlandia0:0