Popołudniowe gierki w Neustift

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

21-06-2016 / 21:54

(akt. 13-12-2018 / 04:44)

Popołudniowy trening Legii był intensywny i długi. Piłkarze mieli nadzieję, że zdążą na mecz Polski z Ukrainą, ale tak się nie stało. - Panowie porządnie musimy rozegrać akcje. W przeciwnym razie nie obejrzycie nawet drugiej połowy spotkania - mówił trener Besnik Hasi. Na zajęciach pojawił się Aleksandar Prijović, ale pracował indywidualnie. Podobnie było z Jarosławem Niezgodą, który po porannych zajęciach narzekał na lekkie dolegliwości mięśniowe. Z kolei Guilherme powoli wraca do treningów zwiększając obciążenia. Dziś brał udział już w większości ćwiczeń.

Zdjęcia z treningu (fot. Marcn Szymczyk)

Na początku były przebieżki, kilka ćwiczeń rozciągających, następnie legioniści wymieniali w szybkim tempie podania, robili wymachy nogami, a wszystko odbywało się w ciągłym ruchu. Następnie sztab szkoleniowy zarządził sprinty, które odbywały się czwórkami. Potem przyszedł czas na wymianę podań z pierwszej piłki. - Panowie pełna koncentracja, nie możemy zepsuć żadnego zagrania - motywował Aleksandar Vuković.


W tym czasie nie próżnowali bramkarze, którzy pracowali nad grą w powietrzu, wyłapywaniem górnych piłek, koordynacją czy refleksem stojąc w kwadracie i podając sobie cztery piłki jednocześnie.


Kolejnym etapem treningu była gierka na skróconym polu gry. Sztab szkoleniowy podzielił graczy na dwa zespoły:Pomarańczowi - Malarz, Hlousek, Rzeźniczak, Lewczuk, Bereszyński, Vranjes, Makowski, Hamalainen, Sulley


Zieloni - Cierzniak, Broź, Kopczyński, Wieteska, Kulenović, Masłowski, Kucharczyk, Kosecki, Sulejmani


Pozostali mieli zajęcia indywidualne z trenerem Geertem Emmerechtsem na bocznym boisku, ale wymieniali się z biorącymi udział w gierce, doszło więc do wielu zmian. Zieloni byli stroną atakującą, zaś pomarańczowi ćwiczyli schematy obronne. Po piętnastu minutach pojawiły się dwie małe bramki, których strzegli Radosław Cierzniak i Dominik Kąkolewski. Na koniec treningu była gra taktyczna na całej długości boiska - nie brakowało pięknych bramek, najładniejszą strzelił Stojan Vranjes. Były też ostre starcia - w końcówce ucierpiał Łukasz Broź, ale na szczęście było to tylko bolesne stłuczenie. 


Kolejne zajęcia zaplanowano na środę na godzinę 10:30.

Komentarze (13)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~kryty
 • 0 / 0
Hasi nawet nie ogląda meczów naszej repry, bo wie, że poza Jodłowcem nie ma tam już zawodników Legii.
~da buu
 • 0 / 0
Oni maja trenować i gra a nie ogladac! Jak by dobrze wykonywali założenia taktyczne na treningu to by ten mecz oglądali a ze są słabi to muszą więcej trenować bo LM nadchodzi
~adam stalowa wola
 • 0 / 0
Skandal! Angielscy "kibice" zbezcześcili polską flagę
Starszy szeregowy
 • 0 / 0
Uniemożliwienie zawodnikom obejrzenia meczu Reprezentacji Polski przez Trenera, to wielkie świństwo z jego strony.
~bzyk(L)
 • 1 / 0
Niech trener się przyzwyczaja że będzie grał tymi piłkarzami co ma, bo ja nie widzę Nilkolica, Dudy, Pazdana i Jędzy na jesień w Legii.
Jeszcze kto wie co będzie z Jodłowcem.
Prezes zrobi taką wyprzedaż że wam buty spadną...........
~Satan
 • 0 / 0
Tee. Ta Twoja Pulonia to podobno za 2 lata w Eklapie będzie. Idź i się nie interesuj. Co za ludzie. Gimbaza.
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Na Ukrainie piszą, że Legia dopina transfer rezerwowego Dnipra Romana Bezusa. Ofensywny pomocnik i playmaker 25 lat, którego kariera nieco wyhamowała, ale i tak może być rekordowy transfer pod względem kasy do polskiej ligi. Może to fake a może prawda, za bardzo nie ma tego jak zweryfikować.
~....ju
 • 0 / 0
Nie ma to jak zapodac rekord za rezerwowego co jak powiadasz ,,jego kariera wyhamowala,, ze sie tak spytam gdzie transfery,ktore moga wzmocnic sklad?!
~....ju
 • 0 / 0
Zreszta z Dnipro to Legia juz brala uhuhuhu wielu i co? Quwno. Od roku z Parkiem w Sobieskim siedzi i czeka na koniec kontraktu no i na zasilenie Legii Blizniczenko.no tak goraco ze tego lata juz wyjdzie
~....ju
 • 0 / 0
Aaaa i najwazniejsze___wartosc tego zawodnika to 2_2.5 mln euro.i niech nikt nie gada,ze rezerwowy bo Blizniczenko juz ma dlady na du.pie od Dniprowskiej lawki a ukraincy nie chcieli slyszec nawet o wypozyczeniu do L!
~ppp
 • 0 / 0
Co okienko jest tyle plotek z ukraińskich i rumuńskich mediów kto to do nas nie idzie z jakiegoś Dnipra albo Rapidu, że jak czytam o kolejnym zawodniku z tych kierunków - cytując klasyka - dopóki nie zobaczę koparek to nie uwierzę. Weźcie sobie przemyślcie, o ilu Ukraińcach i Rumunach w Legii czytaliście, a ilu zobaczyliście. Nie ma lepszego podsumowania wiarygodności tych bzdur.
~....ju
 • 0 / 0
Do ppp_ racja!
~aaa
 • 0 / 0
Trener bez serca i pomyślunku - co jak co, ale mecz Polaków na Euro z Legionistami w składzie to powinni obejrzeć całą drużyną :(