janior

Źródło:

13.07.2003 21:32

(akt. 03.01.2019 04:15)

W kolejnym sparingu we Francji Legia przegrała z FC Nantes 2:4 (1:0). Bramki dla naszego zespołu strzelili: w 44 minucie Jacek Magiera i w 62 z karnego Marek Saganowski. W 50 minucie Andrzej Krzyształowicz obronił rzut karny po zagraniu Marka Jóźwiaka ręką. Przez pierwszą godzinę Legia grała bardzo dobrze, niestety później nasi zawodnicy opadli z sił. Dały się we znaki trudy obozu przygotowawczego w Białej Podlasce, jak również to, że dzień wcześniej legioniści grali mecz z FC Rennes. Legia zagraław następującym składzie: Krzyształowicz - Dudek (60' Surma), Gmitrzuk (45' Zieliński), Jóźwiak (50' Szala), Jarzębowski - Sokołowski I (70' Sokołowski II), Magiera, Vuković, Wróblewski (70' Kiełbowicz), Zganiacz (45' Mięciel) - Saganowski.