Przedmeczowa zbiórka pieniędzy na rzecz chorego kibica

Piotr Barański

Źródło: Nieznani Sprawcy

17-08-2019 / 18:55

(akt. 17-08-2019 / 19:03)

Grupa "Nieznani Sprawcy" przed spotkaniem z Zagłebiem Lubin będzie organizować zbiórkę pieniędzy dla kibica Legii - "Młynka". Osoby ze specjalnymi puszkami będzie można znaleźć przed rozpoczęciem meczu przy wejściach na trybuny. Poniżej treść komunikatu:

"Drodzy kibice!

Zawsze pełno u nas żartów i żarcików, a dziś mamy do Was bardzo poważną sprawę. Jeden z naszych kolegów z trybun, Młynek, który oddał Legii kawał zdrowia i życia, ma ogromne kłopoty zdrowotne. Choroba Leśniowskiego-Crohna, a w tle nowotwór, z którym na razie walkę wygrywa.

Dlatego zamiast zbiórki na oprawę na meczu z Zagłębiem Lubin prowadzona będzie zbiórka koleżeńska na leczenie Młynka i pomoc jego rodzinie. Oczywiście moglibyśmy tu pisać tysiąc sloganów, że cała Legia zawsze razem, że kolegom z trybun trzeba pomagać, że taka sytuacja może się przydarzyć każdemu, że jedność, lojalność, braterstwo. Słowa otuchy oczywiście są ważne, ale teraz ważniejsza jest wymierna i konkretna pomoc. Nigdy NaS nie zawiedliście, zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc, dlatego wierzymy, że pomożecie i teraz. Po prostu nie przechodźcie jutro obok puszek obojętnie, razem możemy dla Młynka zrobić więcej, niż myślimy.

Do zobaczenia jutro!"

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Starszy kapral
  • 0 / 0
nie można podać nr konta bo za to urząd skarbowy pobiera podatek tak że zluzujcie majty i nie szukajcie teorii spiskowej tylko trzeba pomóc
Numer konta by się przydał
Podpułkownik
  • 0 / 0
Nie chcesz to nie daj a nie nazywaj nikogo bandytą. Ogarnij się chłopie.
~MLFwola81
  • 0 / 1
To co najpierw każecie kopać po głowie innych kibicow na murawie , a teraz wyciagacie reke po kasę dla swojego funfla ? Kim jest ten Mlynek ? Czy to nie jeden z tych przez ktorych my prawdziwi kibice nie moglismy obejrzeć meczu z Realem w LM ?
Generał broni
  • 4 / 0
Podajcie numer konta , sam walczę z chorobą , a że finansowo się trzymam jako tako ,chciałbym pomóc .
Kapral
  • 5 / 2
Kryminaliści z żylety szukają źródeł finansowania podłymi metodami. Bo kto sprawdzi ile było naprawdę w puszkach, a ile otrzymał chory. Dziwne, że dla przejrzystości nie podają numeru konta do wpłat. Przecież nie wszyscy będą na stadionie, a mogliby chcieć pomóc
~byt
  • 5 / 3
A może podać nr konta. Chętnie wpłacę. Pomoc tylko w formie zbiórki do puszek ? to podejrzane, nie ufam bandytom z żylety