Przemarsz, doping i oprawy kibiców Legii

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

03-03-2019 / 10:39

(akt. 03-03-2019 / 10:44)

W piątek przed meczem i w jego trakcie na trybunach Legii wiele się działo. Kibice zaczęli się zbierać przy Źródełku na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem, a o 19:16 rozpoczęli przemarsz na stadion. Mimo słabej frekwencji doping był tego dnia naprawdę niezły. Były flagi na kijach, wielka flaga podświetlana stroboskopami. Poniżej wideo z przemarszem, dopingiem i oprawą.

.

 

Komentarze (37)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał
 • 0 / 0
Podobno do Pawełka jacyś pisali, że sa oburzeni transparentem. No tak.. Mośki z Vipa czy korpo mośki co za free od Miodka bilety dostają. Ten transparent to jest pogląd normalnych, zdrowych ludzi. A obowiązkiem kibiców Legii jest bronić Zośkę Klepacką. Naszą siostrę po szalu. Bo ją chcą wyrzucać z klubu. Legia -anty lbgt.
Do kolegi Pielgrzym oni to jest ci kryminaliści powtarzam kryminaliści ( miedzy innymi Staruch i mu podobni ) nie chodzą i nie traktują Legii jako ukochany klub tylko Legia służy im do robienia ciemnych interesów ( sprzedaż narkotyków , okradanie z puszek , zawierania nowych znajomych do działań przestępczych itd..., itd..) a zapalanie racy to jest adekwatne do ich rozumu i szerokiego karku .Krótko to jest Wszech Żuleta ale ich jest góra 2% całej Żylety .
Starszy sierżant
 • 1 / 5
Hmmm.... Ciekawe, czy jestes tez na tyle odważnym typem w swiecie realnym... W necie to wiadomo, każdy kozak i napinacz.. Zawsze możesz się przenieść do 'niby' klubu, w zasadzie skansenu na K6... Tam bys mial swój świat i klimat, czyli nikt by nie śpiewał, każdy grzecznie siedzi na swoich krzesłach, spokojnie mozna zjeść kiełbasę bez konieczności wstawiania. Od czasu do czasu byś poklaskal... Taaa... Klimat idealny, zastanów się, moze jednak warto... Ech... Nawet szkoda mi na takich jak ty komentarza prawde mówiąc...
Przykład Wisły Kraków najlepiej ukazał, z czym wiąże się miłość do klubu.
barras bravas
Starszy sierżant
 • 1 / 0
Doguś strasznie się napiąłeś, a nie kolega wyżej. Wyraził swoje zdanie, nie zrobi tego na stadionie bo albo tam nie chodzi (bo np. Mieszka daleko, rodzice go nie puszczają, cokolwiek) albo by dostał. Oberwanie za to, że ktoś nie potrafi zrozumieć argumentów tylko ucieka się do siły nie ma sensu. A na wymianę konstruktywnych opinii nie masz tam szans. Po to jest forum, żeby wyrazić swoje zdanie bez ryzyka utraty uzębienia
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Okioki, wyrazenie opinii to jedno a hejtowanie to drugie... Osobiście też nie popieram wielu akcji (przykład mecz z Borussia w LM) ale jest wiele akcji, gdzie sie z nimi zgadzam a oprawy są ok i zawsze bede je popierał. Jak sie komuś nie podoba, nie musi chodzic i ogladac albo nie bronic tego innym a zdecydowanie większość je popiera. Kazdy tak tylko gada na oprawy a jak tylko je robią, to z trybun widac tysiące fleszy aparatów. Więc albo sa tu hipokryci albo zdecydowana mniejszość która mecze to widziała chyba w TV a opinię wyrabia w oparciu o super komentarze rzetelnych i obiektywnych dziennikarzy z A.nal+... Co do kwestii dyskusji... Ok, nie zawsze jest pole do tego i nie kazdy rzeczywiście moglby przyjąć merytoryczną dyskusję, ale czym innym jest dyskusja a czym innym pojazd jaki mial tu miejsce. Dlatego sie pytam, czy 'kolega' jest tylko tutaj takim kozakiem czy jest tez w stanie tak samo pokazać srodkowy palec w realnym świecie....
Starszy sierżant
 • 0 / 0
ok, przyjąłem i taką dyskusję szanuję. Pozdrawiam
~LW
 • 1 / 4
Dobra oprawa, dobre transparenty.
Podpułkownik
 • 3 / 1
dobra oprawa - fatalne race i nie majace nic wspólnego z łegia i meczem niepotrzebne transparenty
Podpułkownik
 • 1 / 0
Legią oczywiście..
~Palestino fc
 • 0 / 0
Sam jesteś tu niepotrzebny.
Oprawa ok, ale zadymienie stsdionu i przerwanie meczu to już problem. Do tych ludzi chyba nie dociera, że zapłacimy za ten pokaz. A za napis ksenofobiczny to już nam nie odpuszczą. Pytanie czy warto drążyć kasę ukochanego klubu.
Generał
 • 5 / 5
Jaki ksenofobiczny??? To będzie test. Czy żyjemy w kraju gdzie pewne rzeczy nazywa sie po imieniu czy w kraju pod terrorem lewackich organizacji. Legia - anty lbgt. Ta organizacja nie ma nic wspólnego z tolerancją. To sa zwykli naziści narzucający swój obraz świata. #MuremzaKlepacką!!!!
Porucznik
 • 3 / 3
Kolego Kurek, gdyby transparent był skierowany przeciwko lewicowym ruchom LGTB - można by się zastanawiać (choć stadion nie jest miehscem do manifestachi tych lub innych poglądów).

Problem polega na tym, że nie był skierowany przeciwko ruchom LGTB, tulko bezpośrednio przeciwko homoseksualistom. Homoseksualizm nie jest ani lewicowy ani prawicowy - a ludzie mogą sobie w zaciszu domowym robić to na co mają ochotę . Transparent tak naprawdę wzywał do pozbycia się tych ludzi z Warszawy - czyli był absolutnie najgorszą opcją z możliwych (dla mnie temat dla prokuratury).
~Palestino fc
 • 1 / 3
Kurek daj spokój. Tutaj kumpli homasów na kopy. Dziwi że tak wielu obrońców maja. Zaraz usłyszysz o księżach, którzy co prawda siedzą w więzieniach i ich czyny penalizuje kodeks karny ale nieważne. Trzeba o księżach. Wiesz dlaczego? Każda kultura ma swoje pojęcie dobra, prawdy i piękna. W kulturze łacińskiej, piękno to antyk, a pojęcia dobra i prawdy wiążą się z chrześcijaństwem i natodem. Dlatego lewactwo wali w kościół, choć tak naprawdę w wiarę, bo ona nam dala sole do przetrwania jako nacji. Lewactwo niszczy Polskość waląc w tradycje i wiarę. Marksizm kulturowy się to nazywa i nie licz tu na wolność słowa człowieku. Mowa nienawiści i inne pierdu pierdlu. Dla najbardziej niepokornych będą sądy w których siedzą potomkowie bydlakow kolonizujacych Polskę od 1945 r. Brawo dla Zylety za ochronę dzieci.
~Palestino fc
 • 1 / 3
Oni nie robią tego w zaciszu domowym, tylko wyciągają łapy po dzieci i wypelzaja że swoich nor na ulicę. Dasz palec wezmą cała rękę. Pierwszym postulatem była tolerancja, teraz chcą małżeństw a jutro zazadaja adopcji. Już o tym przebakuja. Nie można tego gnoju nawet tolerować z tego co widze. Won do podziemia.
Generał broni
 • 1 / 2
W domu niech sobie robią co chcą, ale LGBT nie jest od "robienia w domu".
Porucznik
 • 3 / 1
Ale o tym piszę. MOŻNA być przeciwko paradom równości, MOŻNA być przeciwko legalizacji związków homo, NIE MOŻNA pisać transparentu "W-wa nie dla p...stwa" bo to jest wręcz wezwanie do nienawiści i czynnych aktów przemocy wobec ludzi, którzy TYLKO kochają inaczej (a nie są lewactwem)
Darry odemnie plus. Tak naprawdę to co napisałeś wyczerpuje temat. Nasze prywatne poglądy to jedno a wymowa transparentu była jednoznaczna .
Generał
 • 1 / 3
Darry głąbie, po pierwsze lewactwo wspiera homosiów. I tu nie chodzi że dwóch panów sobie żyją i się kochają. Normalni homo nie łażą po paradach i nie gadają jak Biedroń cieniutkim głosikiem. Nikt do niczego nie nawołuje. Homo = lewactwo. To jest powiązane i nie siej propagandy. To jest obrona naszej siostry po szalu, która sprzeciwia sie promowaniu tej zarazy.

Każdy kibic Legii ma obowiązek mieć zdanie jak na transparencie. Gó. wiesz a sie udzielasz. I pisze od razu nie chodzę do kościoła, w Boga wierzę, nie ufam organizacji. Tak jest żeby karać wszelkie objawy pedofilii łącznie z kastracją.

A ty jesteś lewacką wywrotówką. Od lat pisze że tu pełno po ITI-owskich karłów z korpo. Co tu przyjechali z całej Polski, a papcio Walter dał im bilety. I wy Legie macie gdzieś. 100 procent poparcia dla transparentu i murem za Klepacką.
Piłka nożna dla KIBICÓW!!!
A nie dla ludzi, którzy uprawiają politykę.
Pułkownik
 • 2 / 0
Kurek, bo się zaplujesz z emocji. Widać, że masz jakiś problem z tym tematem. Pewnie jakiś psycholog (albo seksuolog) mógłby Ci pomóc. Powodzenia.
kurek poniosło Cię. Co ma Legia do polityki i poglądów
To jest sport. A Nasze poglądy to możemy wyrażać w protestach czy wyborach . Każdy jak uważa, ja nie mam lewackich poglądów. Ale nie życzę sobie by mój klub płacił za poglądy własnych kibiców . To tyle w temacie i nie widzę sensu dalszych dyskusji. Ale nazywanie kogoś głąbem świadczy o frustracji i braku argumentów. Najważniejsze jest info dnia Zagłębie Lubin pokonało Lechię Gdańsk 2-1. I to daje 4 punkty nadzieji. Kibice na trybuny A polityka do urn wyborczych.
~Palestino fc
 • 0 / 0
Kibic też człowiek i to kibice z pogladami tworzą charakter klubu. Czczenie rocznic, antykomunizm, szacunek dla weteranów, tego nie krytykujesz. Krytykujesz za to ochronę dzieci. Pokretni jesteście. Lewicowe wywrotowki, dobrze Kurek napisał . Ja nie widzę tu żadnego powodu do karania klubu za transparent, zadymienie owszem, niepotrzebne ale komisji ligi czy tam innemu organowi Ch.... Do tego co myśli żyleta. Zresztą niech zabraniają bardzo proszę, zobaczysz reakcję kibiców.
~Palestino fc
 • 0 / 0
Legia ma dużo do polityki, tak samo jak Śląsk Wrocław i Lech Poznań.
ps ;przepraszam zapomniałem był taki moment gdzie mogliśmy usunąć tę szumowinę no właśnie przyszedł do klubu Leśnodorski i zaczął się układać z tymi bandziorami . Jestem pewien że dziś byłby to inny kibic , jaki był Leśny to po czasie wiemy sam z kolesiem wyprowadził po 20 milionów na łebka , a za darmo ? pomagał Wiśle .
Pułkownik
 • 4 / 0
Pisząc tak o B.Leśnodorskim stawiasz się w tej samej grupie co "ta szumowina".
UWAGA !!! Panowie kto powstrzyma tych żuli z Żulety ? myślę że około 2% rządzi całą Żuletą to są kryminaliści (narkotyki,kradzieże ,rozboje ) co udowodnili dziesiątki razy np; na wyjazdach nie tylko w Polsce . Klub płaci dziesiątki tysięcy złotych na okrągło . Rozpasał to coś bo nie chcę używać wulgarnych słów Leśnodorski . Rozumiem po części pan Mioduskiego gdzie dostaje grozby i jest zastraszany , ale musi to coś zgłosić do ABW , CBA i po kolei tępić to dziadostwo w Wiśle to już uczyniono . Nie może być tak że garstka świadomie niszczy nasz klub !!! jeśli państwo nie zareaguje to zamknąć całą Żulete za każdy incydent , takiego kibica szkodnika Legia nie potrzebuje !!! oczywiście Boniek i świta zaciera ręce bo kasa płynie z Legii strumieniami , taki zawsze będzie za zabawkami dla dzieci ( race petardy ) . Dlaczego Legia ma notoryczne kary z UEFA gdy tam grała ba było rozważanie wykluczenia dziczy od Wilna po ostatnie rozgrywki ach zapomniałem ona była wykluczona po tym bydlęcym zachowaniu , co do dziś zrobiono aby było normalnie ? NIC !!!! 2% debili jak rozwalało nasz klub tak do dziś go rozwala . Sumując to nie państwo prawa ale bezprawia !!! ps; jak słyszę kibicu daj do puszki to mnie krew zalewa
Pułkownik
 • 0 / 0
Mozna i tak:
https://toteraz.pl/efektowna-akcja-rosyjskich-kibicow-tak-przywitali-swoja-druzyne,1819613.html
I wsio haraszo, i wszyscy happy (;
Porucznik
 • 2 / 0
Do jakiegoś momentu to racowisko Mi sie podobało, ale im tego więcej tym bardziej zaczyna mnie wkurwiać....
Podpułkownik
 • 2 / 0
Wszystko fajnie, ale zadymienie i przerwy w meczach nikomu nie służą. Kary będą, a i był jeden mecz w zawieszeniu dla zylety
Porucznik
 • 3 / 0
Race i prxerwy to jedno, a "antyp*dalski" transparent to drugie. Ciekawe, czy za to nie będzie poważniejszych kar...
Pułkownik
 • 3 / 2
Myślę, że TVP po kilku meczach przerwanych z powodu zadymienia szybko wycofa się z pomysłu dotowania naszej ekstraklasy. Oczywiście do ptasich móżdżków z żulety takie rzeczy nie docierają, bo cały ich świat to napinka w stylu acab, hwdp, pozdrowienia do więzienia i tego typu dziecinada.
Pułkownik
 • 0 / 0
13:10 - bramka Iuri'ego z innej perspektywy.
Podpułkownik
 • 8 / 1
nie wiem co jeszcze się musi wydazyc -az się boje - żeby klub porządnie wzial się za tych zadymiarzy fajerwerkowych i zakonczyl ta dziecinadę - flagi, oprawy, stroboskopy - super ale racez zadymianie i fajerweki to wies i zalamka
Major
 • 5 / 0
oprawa fajna ,stroboskopy rowniez
szkoda ze jak zwykle bedzie kara za zadymienie stadionu
dobrze ze byl wiatr wiec tylko 5 min przerwy
na rodzinnej sporo osob wyszlo z powodu gryzacego dymu
Sporo osób wyszło i część z nich już na następny mecz nie przyjdzie!