Przygotowania do drugiego obozu trwają

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net, Przegląd Sportowy, legia.com

21-01-2012 / 13:30

(akt. 21-12-2018 / 15:23)

Piłkarze Legii wrócili dziś ze zgrupowania na Cyprze, a już w poniedziałek wylatują na drugi obóz przygotowawczy w Turcji. Zawodnicy mają weekend dla siebie, ale wielu z nich będzie się szykowało do poniedziałkowego wylotu. Do Antalyi już w czwartek wieczorem, został wysłany sprzęt treningowy. Stało się tak ze względu na wysokie koszty nadbagażu. Akcesoria poleciały w kontenerze, gdyż w innym wypadku za nadbagaż trzeba by zapłacić 25 tysięcy złotych.

Wiadomo już też, że ostatnim rywalem w Turcji nie będzie FK Kubań. Legioniści zmierzą się 2 lutego ze Spartakiem Trnawa. Drużyna ta zajmuje trzecią pozycję w Corgon Lidze. 26 stycznia podopieczni Macieja Skorży mają zagrać z kadrą Turkmenistanu. Ostatniego dnia stycznia rywalem Wojskowych będzie Steaua Bukareszt. Nie wiadomo kiedy zmierzymy się z Dynamem Mińsk.

 

Być może do Legii w Turcji dołączą jacyś nowi zawodnicy. Ktoś powinien przylecieć też na testy. Co ciekawe, Moussa Traore, który trenował z Legią na Cyprze... nie zapłacił za pokój. Wojskowi musieli uregulować rachunek - 20 euro, więc nic wielkiego się nie stało.

Komentarze (16)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~dżony
 • 0 / 0
L'Equipe: Dijon nie przedłuży umowy z Daisuke Matsui


Francuskie media donoszą, że Dijon nie zamierza przedłużać umowy z Japończykiem, Daisuke Matsui, który przebywa obecnie na testach w Legii Warszawa.

31-krotny reprezentant Japonii nie spełniał ostatnio oczekiwań trenera oraz włodarzy ekipy z Ligue 1, dlatego też postanowiono pozostawić mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Jak donosi L'Equipe, najbardziej prawdopodobnym jest, że 30-letni pomocnik podpisze kontrakt z warszawską Legią.

Przypomnijmy,że jak na razie Maciej Skorża nie podjął jeszcze decyzji w sprawie testowanego gracza.

Józwiak działaj i nie spier.. tylko tego.
~Patriota
 • 0 / 0
Dolacza nowi zawodnicy,tak od razu ;) i testy beda,kolejny gwiazdorzyna zgodzi sie na testy?!
~rad
 • 0 / 0
poprosze o jeszcze wiecej wpisow. Malo!!!!
~1500
 • 0 / 0
Patriota wiesz co mówi kobieta jak widzi dużego pindola ?
~Patriotas
 • 0 / 0
Condon Liga.A rywale to FC Durex i Unimil United!
~jg
 • 0 / 0
w kondonie to cie robili gimbusie
~Patriota
 • 0 / 0
Smiech na sali sparingpartnerzy pelna geba.Reprezentacji Gabon tam nie bedzie,a moze Jamajscy bobsleisci...niezle,niezle.I pewnie tym razem beda to juniorskie druzyny!Wstyd!Ze Sportingiem bedzie dwycyfrowka!
~meendek
 • 0 / 0
nie wierzę w to kurwa. zawodnicy przyjeżdżający do Legii na testy mają płacić za pokój ? co to kourwa za organizacja. Machowski, Strejlau, Miklas, cała ta banda która już się zasiedziała w Legii - zwolnić !
Major
 • 0 / 0
Jak to co to za organizacja? Manager chce wcisnąć swojego zawodnika na testy to niech za niego płaci!
~EEE
 • 0 / 0
to przepraszam, zaprosili go na testy i ma jeszcze traore placic za siebie? no bez jaj prosze
~sagan22
 • 0 / 0
kolego za swój widzimisie pobyt nie zapłacił bo za czas pobytu kiedy przebywał na testach Legia normalnie zapłaciła trochę głowy użyj
~EEE
 • 0 / 0
sagan22, użyj głowy ty, redakacja napisała "Co ciekawe, Moussa Traore, który trenował z Legią na Cyprze... nie zapłacił za pokój. Wojskowi musieli uregulować rachunek - 20 euro, więc nic wielkiego się nie stało." - więc widać że ktoś tu jest bardzo zdziwiony że traore nie zapłacil za siebie, a nie powinno być zdziwienia, ponieważ opłacić to powinna Legia bez płaczu
~sagan22
 • 0 / 0
EEE Ty użyj głowy bo jak wiesz Traore na testach był co najmniej 5 dni a opłata za co najmniej 5 noclegów napewno nie wynosi 20 euro, tym bardziej na Cyprze. Czyli wniosek jest prosty za pobyt na testach zapłaciła Legia a za dalsze koczowanie Traore sobie nie zapłacił i musiała to zrobić Legia
WTF jest Corgon Liga?? :D
~kontrao
 • 0 / 0
Corgon Liga to liga słowacka
~kiwi
 • 0 / 0
i znowu zamiast sobie pograć będzie łamanie nóg