Przygotowania do meczu z Lechią rozpoczęte

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

31-05-2017 / 19:58

(akt. 13-12-2018 / 00:20)

Piłkarze Legii w środowe popołudnie rozpoczęli przygotowania do meczu z Lechią. Zabrakło Michała Kucharczyka, który wczoraj przeszedł operację oraz Radosława Majeckiego - powołanie do kadry U-19. Tego drugiego zastąpił Jakub Ojrzyński z rocznika '03.. Indywidualnie ćwiczyli Tomasz Jodłowiec i Dominik Nagy. Pozostali pracowali w skupieniu. Wszyscy są świadomi faktu, że upragniony cel jest na wyciągnięcie ręki. Wśród obserwatorów nie zabrakło kibiców, którzy dyskutowali o tym, jak mogą się potoczyć niedzielne mecze. Kolejny trening został zaplanowany na czwartek na godzinę 10:30 i będzie w całości zamknięty dla mediów.

Komentarze (11)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Sierżant
  • 0 / 0
Od meczu z Lechią zaczął się marsz Jacka z drużyną po mistrzostwo. Wtedy było ono odległe jak inne planety, a zwycięstwo małym krokiem w jego kierunku. Teraz ten krok będzie jak przekroczenie Rubikonu.
~JO
  • 0 / 0
na foto jest dwóch różnych bramkarzy - można chociażby po fryzurach poznać. Zostawiam czytelników z zagadką, kim jest drugi :)
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Kowalewski
~Sarna
  • 0 / 0
Jest trzech ;)
~Sawo
  • 2 / 0
Osobiscie jestem bardzo zestresowany niedziela. Lech nie ma najmniejszych szans na remis. Jaga napewno wygra wiec wygrac trzeba z Lechia. Chyba tego nie przezyje jak przydazy nam sie remis i mistrz pojedzie na białoruś
~Pl
  • 0 / 0
Biorąc pod uwage że musimy wygrać a Lechia nie straciła bramki w rundzie mistrzowskiej bedzie to cięzka rzemieślnicza praca 90minut.W zadadzie od pierwszej minuty zacznie sie odliczanie do końcowego gwizdka.Kluczem do sukcesu bedzie SKUTECZNOŚĆ , nie mozemy marnować sytuacji jak w Kielcach bo moze nie być tylu okazji.
Legia niestety nie posiada rasowego napastnika, łata dziurę od początku sezonu, ale obecnie myślę ze jedynie sensowne ustawienie napadu to ,Guillermo, Hamalainen, Nasid
~Schabik
  • 0 / 0
A na zdjęciu na ławce siedzi najmłodszy nabytek Warszawskiej Legii - Szymon. Powodzenia
Generał brygady
  • 0 / 2
Rado ława...
Necid to mial duzo szans, zeby wturlac, a wturla sie finalnie z powrotem tam, skad przybyl.
Powodzenia panowie.
Walczyć, trenować,
Legia Warszawa musi panować!