News: Przyjaciele zawodzą, jedynie BKS wygrywa

Przyjaciele zawodzą, jedynie BKS wygrywa

Stanisław Rudzki

22.10.2013 08:54

(akt. 09.12.2018 05:22)

Po przerwie na mecze reprezentacji, ponownie wrócilśmy do rytmu ligowego, dlatego też znowu mogliśmy podążać za wynikami naszych przyjaciół. Niestety każdy z zespołów poniósł dotkliwą porażkę, każdu opócz BKS-u Stal Bielsko-Biała, który jako jedyny stanął na wyskości zadania i wygrał swój mecz.

Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie przegrało pojedynek z MKS-em Kluczbork 0;1, który ostatnie punkt zdobył pod koniec września. Zdaniem włodarzy Zagłębia te niepowodzenie ostatecznie zdecydowało o odsunięciu trenera Mirosława Kmiecia od wykonywanych obowiązków. Zagłębie obecnie znajduje się na 9. miejscu tj. pierwszym w strefie spadkowej.

Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 0:1 (0:0)

Olimpia Elbląg

Trzecią porażkę z rzędu ponieśli zawodnicy Olimpii Elbląg. Tym razem katem "olimpijczyków" okazał się niżej notowany Radomiak Radom. Drużyna z Elbląga zajmuje obecnie 11. lokatę z dorobkiem osiemnastu punktów w trzynastu meczach.

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 3:0 (1:0)

BKS Stal Bielsko-Biała

Czwarte zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze BKS-u, pewnie pokonując Odrę Wodzisław Śląski 3:1. Stal zajmuje 3. pozycję w tabeli ze stratą pięciu punktów do lidera. W najbliższą niedzielę przed podopiecznymi Jana Furlepy mecz derbowy z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. Na załączonym filmie możecie zobaczyć zapowiedź tego spotkania.

BKS Stal Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski 3:1 (0:0)

Juventus Turyn

Juve przegrało, praktycznie wygrany mecz z Fiorentiną 2:4. Pomimo dwubramkowego prowadzenia do przerwy, turyńscy piłkarze dali sobie wyrwać zwycięstwo wciągu zabójczych 15 minut. Hat tricka zaliczył Rossi, a jedną bramkę dołożył Joaqiun, co przekreśliło szansę na wyprzedzenie w tabeli Napoli, które przegrało spotkanie na szczycie z AS Romą. Przed "Starą Damą" bardzo ważna rywalizacja z Realem Madryt na Santiago Bernabeu w ramach meczów grupowych Ligi Mistrzów.