Radoslav Latal: Miły wieczór Spartaka

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

31-07-2018 / 23:13

(akt. 02-12-2018 / 11:23)

- Za nami bardzo miły wieczór, podczas którego awansowaliśmy do kolejnej rundy. Wtorkowy mecz pokazał jednak, że Legia to silny zespół. Od początku staraliśmy się być aktywni, a następnie rywale przejęli inicjatywę. Na szczęście w pierwszej połowie rywale nie zdobyli bramki. W kontekście całej konfrontacji, pomogły nam dwie czerwone kartki dla przeciwników, gdyż w innym przypadku byłoby znacznie trudniej. W drugiej połowie warszawiacy zaryzykowali, strzelili gola, ale ostatecznie awansowaliśmy - stwierdził po dwumeczu z mistrzami Polski Radoslav Latal, szkoleniowiec Spartaka Trnawa.

- Legia od zawsze była uznaną drużyną i pokonanie jej jest bez wątpienia wielkim sukcesem. Erik Grendel rozegrał przeciwko mistrzom Polski dwa dobre mecze. Znam go jeszcze z czasów jego występów w Górniku Zabrze i jestem przekonany, że znajomość realiów ekstraklasy pomagała mu na boisku - dodał szkoleniowiec zwycięskiej w dwumeczu drużyny. 

 

- Atmosfera na stadionie w Trnawie była fantastyczna! Po powrocie z Warszawy mówiłem zawodnikom, że muszą cieszyć się z wygranej. Teraz również możemy. Dziękuję kibicom i mam nadzieję, że będą nas wspierać równie mocno w kolejnych  drużynach.


- Mecze w Europie męczą, ale... po to są. Chcemy jak najdłużej grać w rozgrywkach pucharowych i starać się pokazać z jak najlepszej strony. Pojawiać mogą się pewne problemy logistyczne, ale będziemy działać tak, by było jak najlepiej. Mamy dość szeroką kadrę, ale wciąż poszukujemy wzmocnień, bo to pozwoli nam na zachowanie jak największej jakości w trakcie problemów z zawieszeniami czy kontuzjami. W gronie piłkarzy, których chcemy pozyskać jest m.in. pomocnik Marek Bakos. 

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~l3xyl3x
  • 0 / 0
Gratulacje Panie trenerze. Chciałbym zobaczyć Pana jako trenera Legii.Mimo, że ani w Piaście ani w Trnavie nie ma/miał Pan jakiś super zawodników to jednak zbudował Pan i tu i tam świetną drużynę. Oczywiście, Legia sama zawaliła pierwszy mecz przez eksperymenty z ustawieniem a wczoraj czerwonymi kartkami i nieskutecznością i mogliśmy Was pokonać wyżej ale.. no właśnie, Pańska drużyna na to nie pozwoliła. Jeszcze raz gratulacje i powodzenia w następnej rundzie. Byłoby niesamowicie miło gdyby Pan wyeliminował Crvenę z el.LM.
~Do Autora...
  • 0 / 0
Zdrowie bracie.
Ja grzeje do teraz i nie moge, tego co sie stało, przetrawić
Starszy kapral
  • 0 / 0
Temu co kazał pomalować trawę dać Nobla.,
Pan Redaktor chyba też nie może tego znieść na trzeźwo bo tekst bardzo niezrozumiały.