Remis rezerw z Radomiakiem

Źródło:

07.05.2003 21:31

(akt. 03.01.2019 13:31)

W rozegranym dzisiaj zaległym meczu IV-ligowym rezerwy Legii zaledwie zremisowały z Radomiakiem 2:2 (1:2). Zaledwie, bo po 15 minutach gry podopieczni Krzysztofa Gawary powinni prowadzić 3:0. Pierwszą bramkę dla Legii II zdobył w 18 minucie Daniel Dylewski. Kiedy wszyscy myśleli, że wreszcie zaczną padać następne bramki dla stołecznej jedenastki, błąd na przedpolu popełnił Łukasz Załuska, nie doszedł do dośrodkowania i było 1:1. Niestety tuż przed przerwą goście objęli prowadzenie. W drugiej połowie legioniści grali bardzo ambitnie, ale i niedokładnie. Dopiero w 72 minucie Marcin Rosłoń wyrównał z karnego. Po tej bramce Legia II rzuciała się do ataku, ale pomimo wielu dogodnych sytuacji nie udało się zmienić rezultatu. Najbliższym szczęścia był Tomek Sokołowski, ale po jego strzale w ostatniej minucie gry piłka uderzyła w poprzeczkę, odbiła się przed linią bramkową i wyszła w pole. Legia II zagrał w następującym składzie: Załuska - Magiera, Rosłoń, Starowicz, Serzysko - Szewczyk, Zganiacz (22' Pulkowski), Sokołowski, Wróblewski (59' Brzeziński) - Siciak, Dylewski.