Rezerwy: Baranśkyj nie trafi do Legii

Źródło: Legia.Net, Twitter

26.01.2021 10:15

(akt. 26.01.2021 10:20)

W poprzednim tygodniu w drugim zespole Legii Warszawa sprawdzany był 19-letni Jarosław Baranśkyj. Zawodnik ROW-u Rybnik zakończył już testy i nie trafi do stołecznego klubu.

W sobotę Jarosław Baranśkyj (rocznik 2001) wystąpił w sparingu Legii II z rezerwami ŁKS-u (4:3). W pierwszej połowie grał na lewej pomocy (miał asystę przy drugim trafieniu Lionnela Negou), a po przerwie - na lewej obronie. Ukrainiec reprezentuje obecnie III-ligowy ROW Rybnik. W pierwszej części sezonu 2020/21 rozegrał 14 spotkań. Spędził na murawie 959 minut i strzelił jednego gola. Do Legii jednak nie trafi. Dziewiętnastolatek zakończył testy w stołecznym klubie.