Rezerwy: Ciepiela odejdzie z Legii?

Piotr Kamieniecki

Źródło: echodnia.eu

03-07-2019 / 11:20

(akt. 03-07-2019 / 11:26)

Bartłomiej Ciepiela może odejść z rezerw Legii Warszawa. Transferem definitywnym młodego zawodnika zainteresowana jest Stal Stalowa Wola. Ostatnio do drugoligowca został wypożyczony Łukasz Zjawiński.

- Mocno interesujemy się pozyskaniem Ciepieli. Chcielibyśmy, aby przyszedł do nas na zasadzie transferu definitywnego, jednak w tej chwili nie można jeszcze tego przesądzać - powiedział w rozmowie z "echodnia.eu" Wojciech Fabianowski, trener Stali Stalowa Wola. 

Bartłomiej Ciepiela poprzedni sezon spędził w drużynach Legii z Centralnej Ligi Juniorów oraz trzeciej ligi. Zawodnik w ekipie Marka Saganowskiego był ważną postacią zespołu. W rezerwach jego pozycja była znacznie słabsza. W lidze u Piotra Kobiereckiego gracz wystąpił w pięciu meczach. Osiemnastolatek przebywał na murawie w lidze przez 250 minut.

Ostatnio drugoligowa Stal wypożyczyła na rok innego zawodnika rezerw Legii, Łukasza Zjawińskiego.

Komentarze (10)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
https://profesjonalnedoradztwotyperskie.blogspot.com/ - Trafili znowu wczoraj kupon. Wchodzą im kursy nawet po 100. Skany kuponów mają na blogu, polecam bo sam korzystam z ich typów
Starszy sierżant
  • 1 / 0
Wypad buku! Dziwi mnie, że redakcja nie kasuje takich wpisów..
Zapewnić sobie prawo pierwokupu lub wypożyczyć - Sosnowiec, Radom, Legionowo, Elbląg, Siedlce, Nowy Dwór Maz. - wbrew pozorom mamy parę klubów dla których taka współpraca może być owocna.
~dfjdvj
  • 1 / 0
Clj to zabawa w piłkę, tych chłopaków weryfikują rezerwy. Tam zwykle przepadają kiedy zaczyna się piłką w wykonaniu męskim, a nie chłopięcym.
Młodszy chorąży
  • 5 / 0
Należy takich zawodników puszczać nawet za czapkę gruszek, ale zapewniać sobie prawo pierwokupu - jak z Wieteską.
dokładnie
Słuszna koncepcja, w tej chwili by u nas nie pograł, a tak? Kto wie, co przyniesie przyszłość.
Pozdrawiam
Porucznik
  • 0 / 0
Albo wypożyczać tylko pewnie rzeba by mu płacić część pensji
Porucznik
  • 0 / 1
trzeba
Jestem za czapką gruszek byle nie za Klapsy ;)