Rezerwy: Czas na Wartę

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

09-05-2015 / 04:03

(akt. 08-12-2018 / 00:15)

W sobotę o godzinie 17:00 rezerwy Legii zmierzą się z miejscową Wartą w meczu 29. kolejki trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej. Legioniści przystąpią do spotkania z sześcioma zawodnikami, którzy regularnie trenują z pierwszym zespołem. Poniżej zapowiedź oraz kadra "Wojskowych".

W środę rezerwy Legii zremisowały 1:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Gola dla "Wojskowych" strzelił z rzutu karnego Kamil Anczewski. Z kolei Warta rywalizująca z WKS-em Wieluń zanotowała iście hokejowy wynik 4:4. Trzy bramki dla sieradzan zdobył Michał Stasiak, a jedno trafienie dołożył Jarosław Szyc. 

 

Legia plasuje się na szóstej pozycji w tabeli z dorobkiem 42 punktów. Pięć "oczek" mniej mają gracze Warty, którzy zajmują dziewiątą lokatę w trzeciej lidze łódzko-mazowieckiej. Opiekunem sobotnich przeciwników "Wojskowych" jest Tomasz Jóźwik. 

 

Na placu gry pojawi się sześciu zawodników regularnie trenujących z pierwszym zespłem, pod okiem Henninga Berga. Będą to: Konrad Jałocha, Mateusz Wieteska, Rafał Makowski, Bartłomiej Kalinkowski, Norbert Misiak oraz Adam Ryczkowski.

 

W środku tygodnia w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki w rezerwach Legii w oficjalnym meczu zadebiutował pozyskany z Gwardii Koszalin Aleksander Karbowiak. Skrzydłowy nabawił się kontuzji pod koniec marca na treningu pierwszej drużyny. 18-latek ponownie znalazł się w kadrze "dwójki" i być może w Sieradzu będzie miał okazję, by dołożyć kolejne minuty do swojego trzecioligowego dorobku. 

 

W meczu z Wartą nie zagra Mateusz Zawal, który w środę obejrzał czwartą żółtą kartkę w sezonie. Trzy "żółtka" ma na swoim koncie Rafał Makowski, który musi uważac na napomnienia od arbitrów - inaczej również będzie musiał pauzować w jednym spotkaniu. 

 

Spotkanie rozpocznie się na stadionie w Sieradzu o godzinie 17:00. Wynik tradycyjnie będzie można znaleźć na Legia.Net. 

Kadra Legii II na mecz z Wartą Sieradz: 


Bramkarze: Konrad Jałocha*, Artur Haluch

 

Obrońcy: Mateusz Wieteska *, Rafał Makowski *, Łukasz Turzyniecki, Eryk Rakowski, Arkadiusz Górka

 

Pomocnicy: Bartłomiej Kalinkowski *, Arkadiusz Madeński, Konrad Michalak, Miłosz Kozak, Norbert Misiak *, Aleksander Karbowiak, 

 

Napastnicy: Adam Ryczkowski *, Kamil Anczewski

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094