Rezerwy: Legia II pewnie wygrywa w Wyszkowie

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

06-03-2019 / 20:48

(akt. 06-03-2019 / 22:47)

Rezerwy Legii Warszawa pewnie pokonały 4:0 Bug Wyszków w sparingu przed startem rundy wiosennej. Bramki dla stołecznej drużyny zdobyli Piotr Cichocki, Oskar Wojtysiak, Maciej Rosołek, a także Łukasz Zjawiński.

Legia od początku spotkania kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Spotkanie rezerw stołecznego klubu z drużyną z ligi okręgowej oglądało ok. 800 osób. Na boisku pojawił się m.in. Arkadiusz Malarz, który ponad 20 lat temu był zawodnikiem Bugu. Doświadczony golkiper zesłany do rezerw przez trenera Ricardo Sa Pinto po raz kolejny zachował czyste konto. Legioniści mieli więcej inicjatywy i strzelili pierwszego gola w 30. minucie po kontrataku sfinalizowanym skutecznym uderzeniem przez Piotra Cichockiego. W drugiej połowie skład zespołu Piotra Kobiereckiego zmienił się, choć niektórzy zawodnicy z podstawowego zestawienia powrócili potem na murawę. 

Stołeczna drużyna starała się stawiać na atak pozycyjny i to właśnie po nim padły kolejne dwa gole dla Legii. W 57. minucie bramkarza rywali pokonał Oskar Wojtysiak, a nieco ponad kwadrans później, piłkę do siatki skierował Maciej Rosołek. Rzut karny w końcówce rywalizacji wykorzystał Łukasz Zjawiński. Stanęło na wyniku 4:0 dla rezerw mistrzów Polski. Po sparingu warszwiacy ruszyli w dalszą podróż. Legioniści do soboty będą przebywali na zgrupowaniu w Broku, które zakończy się sparingiem z Ruchem Wysokie Mazowieckie. 

Bug Wyszków - Legia II Warszawa 0:4 (0:1)
Cichocki (30. min.), Wojtysiak (57. min.), Rosołek (75. min.), Zjawiński (85. min. - k.)

Legia II: Malarz (46’ Ojrzyński) - Leleno, Gęsior (46’ Bondarenko), Brodziński, Matuszewski - Cichocki (46’ Wojtysiak), Pruchnik, Shapiro-Thompson (75’ Ciepiela), Cielemęcki (75’ Zjawiński) - Ciepiela (46’ Aftyka) - Zjawiński (46’ Rosołek).

Komentarze (9)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podpułkownik
  • 1 / 1
Warto wspomnieć, że Arkadiusz Malarz był kiedyś zawodnikiem Bugu Wyszków - jako utalentowany nastolatek.
Imponuje mi Rosołek. Wiem, że Chłopak jest młody, ale mógłby dostać czasem szansę treningu z jedynką, a może jakaś ławka w PP?
Brawo panowie.
Oby od początku rundy wiosennej zaczęli regularnie punktować to na koniec sezonu kto wie co będzie.
~Michał Wyszków
  • 0 / 0
Widzów było 800 - tak dla ścisłości info. Przyjechał Paquato, ale nie zagrał, bo był telefon w ostatniej chwili. Kibicowanie dla obu zespołow było.
Porucznik
  • 0 / 0
To żart odnośnie Pasquato?
Pułkownik
  • 0 / 0
'Bo byl telefon' - wyjasnisz ?
Podporucznik
  • 0 / 0
Telefon od fryzjera, że trzeba fryzure poprawić, bo źle wypadnie na boisku.
A Pasquato odbija się dalej. Nie wiem o co chodzi ale powinien pracować na wynsgrodzenie.