Rezerwy: Mecz sąsiadów w tabeli

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

18-05-2018 / 17:57

(akt. 02-12-2018 / 11:27)

W sobotę o godzinie 12:00 piłkarze rezerw Legii Warszawa zmierzą się na stadionie w Ząbkach z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Stołeczny zespół zasili pięciu graczy trenujących na co dzień z pierwszym zespołem. Relacja na Legia.Net.

Piłkarze Legii mają za sobą pełen mikrocykl treningowy. W poprzedniej kolejce "Wojskowi" przegrali 1:3 z Ursusem Warszawa, a honorowe trafienie zanotował lider legionistów, Robert Bartczak. Gracze z Nowego Miasta Lubawskiego zdołali zdobyć punkt po bezbramkowym remisie z MKS-em Ełk.

 

Piłkarze Legii walczą o spokój w końcówce sezonu. Aktualnie legioniści zajmują jedenastą lokatę z dorobkiem 37 punktów. Drwęca jest na dwunastym miejscu i traci do "Wojskowych" cztery "oczka". Ekipa z Nowego Miasta Lubawskiego jest w kiepskiej kondycji finansowej i notuje znacznie gorsze wyniki niż w poprzednich latach. Obecnie trenerem jest Piotr Zajączkowski, w składzie jest m.in. Mikołaj Napora, który w przeszłości regularnie strzelał dla Legii w Centralnej Lidze Juniorów. W tym sezonie atakujący zdobył jedną bramkę w trzeciej lidze.

 

W składzie stołecznej drużyny na sobotni mecz znaleźli się trenujący na co dzień z pierwszym zespołem Vjaceslavs Kudrjavcevs, Cezary Miszta, Robert Bartczak, Mateusz Praszelik Mikołaj Kwietniewski. 

 

Trener Krzysztof Dębek będzie musiał poradzić sobie bez kontuzjowanych graczy: Kacpra Pietrzyka, Bartosza Gęsiora, Bartosza Rymka i Mateusza Olejarki. Cały czas do optymalnej formy po zerwaniu więzadła wraca Aleksander Waniek, który trenuje już z zespołem.

 

Spotkanie Legii z Drwęcą rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00 na stadionie w Ząbkach. Wstęp wolny. Relacja na Legia.Net. 

Kadra na mecz z Drwęcą:


Bramkarze: Vjaceslavs Kudrjavcevs, Cezary Miszta

 

Obrońcy: Arkadiusz Najemski, Mateusz Bondarenko, Oskar Wojtysiak, Piotr Cichocki, Konrad Matuszewski

 

Pomocnicy: Kamil Orlik, Robert Bartczak, Mikołaj Kwietniewski, Mateusz Praszelik, Michał Karbownik, Grzegorz Aftyka, Amos Shapiro-Thompson

 

Napastnicy: Kacper Wełniak, Michał Góral.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Lubbock
  • 0 / 0
Powiedziałem stawiają na Puchar
Oby tylko nie spadli do otchłani na piąty poziom
Plutonowy
  • 0 / 0
0:1
jak kogoś interesuje...
~nasza L...
  • 0 / 0
walka o utrzymanie :(
~Mac
  • 0 / 0
"Ekipa z Nowego Miasta Lubawskiego jest w kiepskiej kondycji finansowej i gotuje znacznie gorsze wyniki niż w poprzednich latach"

Co, tam kucharze grają???

Jak zwykle, Piotr K.

Bez komentarza...