News: Rezerwy: Porażka z Sokołem

Rezerwy: Porażka z Sokołem

28.04.2018 14:44

(akt. 12.12.2018 19:37)

Legia II Warszawa przegrała w Ząbkach 0:2 z Sokołem Aleksandrów Łódzki w ramach rozgrywek trzeciej ligi. Bramki dla przyjezdnych zdobyli Kamil Żylski oraz Sebastian Kobiera. To dziesiąta porażka warszawiaków w tym sezonie.

Gracze Sokoła Aleksandrów Łódzki dość szybko pokazali swoje umiejętności. Goście prowadzili grę, a w 23. minucie udowodnili przewagę za sprawą celnego uderzenia Kamila Żylskiego. Wkrótce, po składnej i zespołowej akcji, było już 2:0 dla przeciwników "Wojskowych". Vjaceslavsa Kudrjavcevsa pokonał Sebastian Kobiera.

Warszawiacy mieli problem ze stworzeniem sobie dobrych okazji do strzelenia gola, a rywale mogli wygrać wyżej. Wystarczy wspomnieć sytuację Łukasza Chojeckiego, który fatalnie przestrzelił w polu karnym. Legia miała jeszcze dogodną okazję w 60. minucie spotkania, lecz skutecznie między słupkami zachował się golkiper przyjezdnych, Michał Brudnicki.

Warszawiacy zanotowali dziesiątą porażkę w sezonie. Legioniści na ten moment zajmują piątą lokatę w tabeli, lecz do rozegrania pozostały inne spotkania. 2 maja "Wojskowi" zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Zambrów o godzinie 17:00.

Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:2)
Żylski (23. min.), Kobiera (28. min.)

Legia II: Kudrjavcevs - Cichocki, Gąsior, Pietrzyk, Matuszewski - Karbownik - Orlik (46' Aftyka), Praszelik, Kwietniewski (72' Shapiro-Thompson), Bartczak - Góral.