Rezerwy: Przełożone spotkanie z Ruchem

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

08-10-2019 / 04:08

(akt. 08-10-2019 / 04:14)

Piłkarze Legii Warszawa mieli w najbliższy weekend zmierzyć się z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Spotkanie zostało jednak przełożone z uwagi na powołania graczy "Wojskowych" do drużyn narodowych.

W ostatnim spotkaniu trzeciej ligi rezerwy Legii Warszawa przegrały aż 0:5 ze Zniczem Biała Piska. "Wojskowi" będą musieli chwilę poczekać na okazję do rewanżu. Pierwotnie w najbliższy weekend zespół Piotra Kobiereckiego miał zmierzyć się z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Mecz został jednak przełożony. 

Spotkanie nie odbędzie się w planowanym terminie z powodu powołań legionistów do drużyn narodowych. W tym gronie znajdują się m.in. Chris PhilippsAriel Mosór czy Radosław Cielemęcki. Nowy termin meczu z Ruchem wyznaczono na 6 listopada. Możliwe jest, że w trakcie przerwy na mecze reprezentacji, z pierwszym zespołem Legii będzie ćwiczyło kilku graczy z "dwójki". 

Kolejne spotkanie rezerwy Legii rozegrają 19 października o godzinie 15:00 w Aleksandrowie Łódzkim. Rywalem będzie lokalny Sokół. "Wojskowi" zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli trzeciej ligi z dorobkiem 20 punktów. Warszawiacy mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki (23.10, 15:00). Liderem rozgrywek jest Sokół Ostróda, który zebrał do tej pory 26 "oczek". 

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Hillman
  • 0 / 0
przecież grają mecz sparingowy z Dynamem Minsk
~rac
  • 1 / 0
Jakiś totalny bezsens.
Po co to przekładanie meczu, gdy mamy możliwość dania pograć rezerwowym z jedynki. Na pewno skład byłby znacznie mocniejszy jak w ostatnich meczach.
Kolejny przykład kiepskiego zarządzania materiałem ludzkim z szkodą dla klubu i zawodników.
Plutonowy
  • 0 / 0
No też bym dał zagrać na środku obrony chociażby Astizowi i Remyemu za Philippsa i Mosóra, więc wcale jakiś tam dużych ubytków w składzie nie ma. Ale może to jest spowodowane tym sparingiem co Legia ma grać w weekend.