Rezerwy wylecą na zgrupowanie do Hiszpanii

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

31-01-2020 / 12:16

(akt. 31-01-2020 / 12:30)

Przed startem drugiej części sezonu, trzecioligowe rezerwy Legii Warszawa udadzą się na obóz do Hiszpanii. Zespół prowadzony przez Piotra Kobiereckiego zamieszka w Salou.

Pierwotnie zespół miał pojechać na zgrupowanie w Ustroniu (9.02-15.02) i zmierzyć się z lokalną Kuźnią oraz Rekordem Bielsko-Biała. Tak się jednak nie stanie.

Druga drużyna Legii będzie przebywać w Hiszpanii od 10 do 16 lutego. W tym czasie rozegra dwa sparingi z reprezentacją Arabii Saudyjskiej do lat 20. Gry kontrolne odbędą się we wtorek 11 lutego oraz piątek 14 lutego.

Po powrocie do Warszawy, legionistów czekają jeszcze trzy spotkania towarzyskie. Rezerwy zmierzą się ze Zniczem Pruszków, Huraganem Morąg oraz Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Ekipa Piotra Kobiereckiego wróci do meczów o stawkę na początku marca. Pierwszym rywalem będzie Broń Radom.

Komentarze (19)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
nalezy się chłopakom
I niech odwdzięcza się awansem i każdy będzie zadowolony
jest na to wielka szansa
~rac
  • 0 / 0
Z poniższych opinii wynika, że co by się nie zrobiło to i tak będzie żle. A ja się cieszę. Nowa motywacja dla młodych chłopaków.Trening na fajnych boiskach w dobrych warunkach.Może z tego coś się urodzi.
~rac
  • 2 / 0
Z poniższych opinii wynika, że co by się nie zrobiło to i tak będzie żle. A ja się cieszę. Nowa motywacja dla młodych chłopaków.Trening na fajnych boiskach w dobrych warunkach.Może z tego coś się urodzi.
Generał brygady
  • 1 / 2
Kasa jest z transferów to i się powodzi.
Generał broni
  • 4 / 0
Redakcja zapomniała dodać, być może ważnej informacji.
"Rywale legionistów, najzdolniejsi zawodnicy z Arabii Saudyjskiej U20, przebywają w Salou na stałe w ramach specjalnego 4-letniego programu. - Rozmawiamy o tym, by Arabia Saudyjska U20 przyjechała również do Warszawy lub Legia Training Center w Książenicach na krótki obóz przed kolejnym sezonem. W ramach programu rozwoju swojej młodzieży szukają okazji, by trenować i rozgrywać mecze zagranicą – dodaje Grootscholten."
Może to jest część jakiegoś szerszego projektu dotyczącego współpracy i wykorzystania LTC?
Porucznik
  • 0 / 0
Wiadomo, że Pan Prezes na to kasy nie dał. Ciekawe, czy już woda mineralna dla juniorów się znalazła...
Na bogato.
Podpułkownik
  • 1 / 1
Znaczy się z finansami nie jest tak źle, skoro rezerwy jadą do Hiszpanii. Rozumiem, że Pan Prezes zakupi dobrego napastnika i kogoś za Cafu.
No to widzę że klub na bogato działa w rezerwach. Zagraniczne zgrupowanie i to w dodatku w Hiszpanii a nie w Turcji czyli wersja droższa. Do tego jeszcze tego młodego Hiszpana zakontraktować to się okazuje że klub teraz bardziej zaczyna dbać o drugi zespół niż o pierwszy.
Podporucznik
  • 6 / 1
Raczej na darmo Mioduski nie walczy o to żeby kluby rezerw mogły grać w 1lidze.To byłaby dla nas świetna sytuacja.
Tak to jest że im mocniejsza "dwójka" tym lepiej dla "jedynki".
Czyli awans bierzemy na poważnie
Pułkownik
  • 7 / 1
Martwię się o Obradovica. Mam nadzieję, że nic mu się nie stanie w samolocie. 3 godziny w fotelu lotniczym to zawsze ryzykowna dla zdrowia sytuacja.
Plecy mogą tego nie wytrzymać... Poza tym hemoroidy, przeczuwam dłuższą przerwę w treningach:-)
Major
  • 3 / 3
Mam nadzieję, że Obradović zostanie w Warszawie w tym czasie i będzie trenował na mrozie.
Dać tak ujowi do wiwatu, że sam poprosi o odejście.
Ta dwójka chyba pogodzona z losem i nigdzie się nie wybierają darmozjady
Starszy kapral
  • 3 / 0
I super. Niech młodzież też ma coś z życia. Widać, że jednak awans do II ligi to poważny temat w klubie się robi.