Robert Bartczak zagra w Suwałkach

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

02-07-2018 / 22:28

(akt. 02-12-2018 / 11:24)

Robert Bartczak będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem pierwszoligowych Wigier Suwałki. Z końcem czerwca wygasł kontrakt 22-letniego gracza z Legią Warszawa.

W ostatnich miesiącach Bartczak trenował z pierwszym zespołem Legii, lecz występował wyłącznie w trzecioligowych rezerwach. W drugiej drużynie 22-latek był najważniejszą postacią. Przez cały sezon wychowanek Lidera Włocławek zagrał w 31 spotkaniach, w których strzelił dziesięć goli oraz zanotował trzy asysty.

 

Bartczak był zawodnikiem Legii od 2012 roku. W tym spędził dwanaście miesięcy na wypożyczeniu do Zagłębia Sosnowiec. Teraz kontrakt zawodnika dobiegł końca. 

 

W nowym sezonie 22-latek będzie reprezentował pierwszoligowe Wigry Suwałki, z którymi podpisze roczny kontrakt. Klub, który w nowym sezonie poprowadzi Kamil Socha mający za soba przeszłość w akademii Legii, nie zapłaci mistrzom Polski ekwiwalentu za "Barrego". W zamian "Wojskowi" będą mogli stosunkowo łatwo odzyskać zawodnika urodzonego we Włocławku. 

 

Bartczak ma za sobą pięć meczów w pierwszym zespole Legii. W nowym klubie spotka się z graczami, z którymi w przeszłości trenował przy Łazienkowskiej. Mowa między innymi o Filipie Karbowym, który przed startem sezonu dołączył do pierwszoligowej drużyny.

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094