Romeo Jozak: Pozytywy? Druga połowa

Redakcja

Źródło: Legia.Net

13-01-2018 / 23:18

(akt. 02-12-2018 / 11:40)

- Podchodząc do startu w tym turnieju, wiedzieliśmy, z czym to się wiąże. Dopiero wczoraj tak naprawdę odbyliśmy pierwsze zajęcia z piłką, a dziś graliśmy mecz, ale zaakceptowaliśmy to ryzyko. Oczywiście nie jestem zadowolony, straciliśmy aż trzy gole. Ale najbardziej martwią mnie kontuzje. Barcelona to bardzo dobry przeciwnik. Mieliśmy trochę rotacji w zespole. Z kilku rzeczy jestem zadowolony, z kilku nie. Możemy potraktować ten mecz jako cięższy trening - mówił po meczu z Barceloną SC trener Legii, Romeo Jozak.

fot. Piotr Kucza

- Czy było coś pozytywnego? Tak - druga połowa, wprowadziliśmy czterech nowych piłkarzy. Jestem zadowolony z pozytywnych reakcji i tego, jak nowi zawodnicy wpłynęli na zespół. Mimo tego, że musieliśmy odrabiać dwubramkową stratę, walczyliśmy do końca o poprawę wyniku.


Kasper Hamalainen - To był ciężki mecz przeciwko mocnemu zespołowi. Jestem zadowolony z tego, jak graliśmy, choć pozostaje niedosyt, bo przegraliśmy. Martwią też - jak wspomniał trener - kontuzje.

Komentarze (28)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
widać wielką różnice miedzy nowymi piłkarzami a starą gwardiom
Podpułkownik
 • 6 / 0
Panie trenerze , rzeczywiście druga połowa wyglądała o niebo lepiej bo nie grali w niej tacy jak: błazen Kucharczyk / kto i co w nim widzi nie wiem, dla mnie kop w dupę i wypad z Legii/ Kopczyński - nieudacznik , Broź -nygus.

Z tych kamieni nic Pan Panie trenerze nie oszlifuje. Pierwszych dwóch to beztalencie a ostatni to nierób.

Najlepsze wrażenie we wczorajszym meczu zrobili na mnie Eduardo i Turzyniecki.
~Rafa(L)
 • 0 / 0
Też na to zwróciłem uwagę.to już lepiej na kołnierz czy cos.poxatym jak ubierze marynarkę to nie widać bez sensu
Plutonowy
 • 2 / 0
W zeszlym roku testowalismy mlodego I obiecujacego nigeryjczyka Igoh Ogbu czy jakis tak, byl z nami dogadany ze ukonczy 18 lat I przyjdzue ktos cos wie na ten temat?
Gra w Norwegii
~kibo(L)
 • 2 / 0
Z przykrością muszę stwierdzić, że polski zaciąg ; Mączyński, Dąbrowski, Niezgoda, Kucharczyk, jest do bani, z obcokrajowców do tego koszyka jeszcze Pasquato gość, który zaliczył same straty. Z tymi "piłkarzami" to ja osobiście drużyny nie widzę.
W dziwnym miejscu ma tę eLkę naszytą.
~hghgfhjfjh
 • 4 / 0
brawo panie Jozak znow pan pokazal prezesowi ilu jest turystow w kadrze a ilu pilkarzy,az dziw ze 2 raz e mongoly daly sie na to zlapac....trenerze tak dalej I czyscic Legie z tego halatajstwa
Starszy sierżant
 • 4 / 0
"Pozytywy - druga połowa"

Biorąc pod uwagę to, że w pierwszej wystąpiła raczej "stara" Legia, a w drugiej "nowsza" Legia to komentarz do sytuacji kadrowej klubu w punkt :)
~MAEIO
 • 2 / 0
Broz rezerwy jedynie lub sprzedaż np Sandecja a zmanierowany Kucharczyk jest myślami przy dziecku i żonie dlatego cały czas tak będzie grał dlatego tylko ławeczka na zastanowienie się. Martwi że badzo słabo wygląda Pasquato. Szczerze to żałuje że nie przyszedł Wolski za Pasquato. Rozmarzyć się można jakby grali gdyby środek tworzyli Remy-Odijda Ofoe a z przodu Nikolic.
Generał dywizji
 • 12 / 0
Pozytywy? Nowi. Każdy z nich, a to rzadkość. A najlepsze jest to ze wystarczy chcieć, zeby sie wyróżnić na tle reszty co pokazał Turzyniecki :)
Na tle reszty która i tak jest liderem eklapy.
Niestety największą słabością Legii jest liga w której gramy ciężko oczekiwać od grających w niej pilkarzy motywacji do rozwoju :(
Teraz pozytywy, zobacz jak to było często z nowymi, w sparingach przed sezonem lub w trakcie pierwszych meczów wyróżniali się, później dostosowywali do reszty niestety. Mam nadzieję że z tymi tak nie będzie, i że ich gra to dopiero procent możliwości, wiadomo, sa po wakacjach.
~yu
 • 3 / 0
Pierwsza połowa to wiadro zimnej wody na głowę naszych dotychczasowych gwiazdorów.

Nowi pokazali profesjonalne podejście do obowiązków, za które klub im płaci konkretne pieniądze. Oby nie zarazili się minimalizmem od starych.
Tak, szczególnie Jędza pokazał przy jednym z pierwszych kontaktów z piłką za co bierze 820K euroszekeli. Tzn tego kontaktu nawet nie było bo ta gambeta nawet przyjąć powolnie turlającej się piłki już nie umie...
Chorąży
 • 11 / 0
Panie Jozak, mam nadzieję że nie zobaczę już w składzie Kopczyńskiego, Brozia i Kucharczyka.
~Chudy
 • 0 / 0
Co z nasza gwiazda ? Coś poważnego ?
Z Kuchym? Wszystko w porządku.
Podporucznik
 • 0 / 0
Z Kuchym nie jest w porzadku początek przygotowań a on już "przetlenowany"
Chorąży
 • 1 / 0
Vieswav, kolega "gural1935 " po prostu żartował.